X
تبلیغات
رایتل

مجله مطالب خواندنی

سبک زندگی، روانشناسی، سلامت،فناوری و ....
یکشنبه 14 خرداد 1396

توسعه کسب و کار و مدیریت بین المللی

[ad_1]

پول نیوز - رکسانا دانیالی:  اداره یک کسب و کار از نوع بین المللی و یا توسعه آن به کشوری دیگر، نه تنها دشواری های خاص خود را دارد، بلکه نیازمند شیوه های مدیریتی موثر تر است. حفظ ارتباط با کارکنانی که مایل ها دور تر از شما قرار دارند، انرژی زیادی صرف می کند با این حال اگر آگاهی کافی داشته باشید، می توان این کار را با موفقیت انجام داد. اما به عنوان مدیر یک مجموعه، برای اداره بین المللی آن در کشوری دیگر و در اختیار داشتن کنترل مناسب بر امور، چه باید کرد؟ با ما همراه باشید تا به چند مورد از مهم ترین نکات پیرامون این مسئله بپردازیم.

 توسعه کسب و کار و مدیریت بین المللی
 به صورت منظم و مستمر با کارکنان خود ارتباط داشته باشید

اگر کسب و کارتان شکل بین المللی به خود گرفته باشد و خارج از کشور خود نیز شعبه داشته باشید، کلید اصلی موفقیت شما "ارتباطات" است. حتی اداره و مدیریت کارکنان و کل مجموعه ای که به آن رفت و آمد دارید نیز در نوع خود بسیار دشوار است، چه برسد به مجموعه ای که فاصله زیادی با شما دارد از این رو حفظ ارتباط منظم و مستمر با اعضا تیم کاری، امری به شدت حیاتی خواهد بود. توصیه می شود که حداقل یک روز در هفته با این افراد مکالمه کرده و در صورت امکان کنفرانس ویدیویی برگزار کنید.

مرز ها را با استفاده از تکنولوژی در هم بشکنید

همان طور که گفته شد ارتباطات در این نوع مدیریت، مهم ترین موضوع ممکن است و بهترین راه برای تامین صحیح این هدف، بهره وری از امکاناتی است که تکنولوژی به ارمغان آورده است. برای آن که بتوانید اختلاف زمانی کشور خود با کشور دیگری که در آن کسب و کار دارید را پوشش دهید، نیازمند تحرک و پویایی خواهید بود و این تحرک از طریق تکنولوژی برآوده می شود. از این رو توصیه می شود کاملا به روز باشید و علاوه بر ارتباط از طریق ایمیل، گوشی همراه خود را نیز مجهز به برنامه های ارتباطی کنید تا هر زمان و مکان بتوانید دسترسی کامل به وضعیت کسب و کار خارجی خود داشته باشید.


 تفاوت های فرهنگی را پذیرا باشید

کار با مدیران، کارکنان و یک تیم خارجی که از فرهنگی متفاوت برخوردار هستند، دید متفاوتی را نیز به کسب و کار شما اضافه خواهد کرد. اگر چه درک و پذیرش این گونه تمایز ها، امری بس پیچیده و سخت است، با این حال برای پیشبرد اهداف کسب و کار شما به صورت بین المللی کاملا حیاتی خواهد بود و باید بر تقویت این ویژگی خود کار کنید. نگاه کردن به امور و حتی جهان، فراتر از فرهنگ همیشگی خود و کشوری که در آن زیست می کنیم، می تواند شما را به عنوان مدیر یک مجموعه بین المللی برای یک همکاری سازنده تر و در عین حال کاربردی تر، یاری دهد.

 مشاوره در امور و درخواست کمک را فراموش نکنید

تفاوت در زبان کشور شما با زبان کشوری که در آن کسب و کار خود را توسعه داده اید، یکی دیگر از چالش های پیش روی مدیری بین المللی است! این جاست که کمک و مشاوره به یاریتان خواهد آمد. برای درخواست های این چنینی تعارف را کنار بگذارید چرا که اهرم موفقیت شما در اداره یک کسب و کار بین المللی "ارتباطات" است و از لازمه های آن مکالمه است. در نتیجه اگر به زبان آن کشور احاطه ندارید، از فردی وارد در این زمینه کمک بگیرید.

 فاصله را با تقویت روابط خود با اعضا تیم پر کنید

بعد مکانی به شما می آموزد که برای حفظ کسب و کارتان در بهترین وضعیت ممکن، باید حداقل دو برابر بیش تر از حالت نرمال، انرژی و زمان صرف کنید. از جمله نکاتی که در اداره یک کسب و کار بین المللی باید به آن توجه ویژه داشته باشید، مکالمه صوتی با افراد تیم است. تیمی که هیچگاه صدا و لحن صحبت های شما را نشنیده باشند، توانایی یک مدیر برای اثرگذاری در کارکنان خود را احساس نخواهند کرد.

اما همان طور که می دانید، هیچ چیز نمی تواند تاثیر یک ملاقات رو در رو را همراه خود داشته باشد. هر زمانی که می توانید از کسب و کار خود بازدید کنید و شرایط آن را از نزدیک مورد بررسی قرار دهید. با این که این امر ممکن است برای مدیر یک مجموعه بزرگ کمی دشوار باشد و نیاز به برنامه ریزی های زیادی داشته باشد، با این حال تاثیری عمیق بر اعضا تیم کاری و روند پیشرفت کسب و کار خواهد داشت.

اداره یک کسب و کار در چندین کشور مختلف، فرصتی برای کسب دیدگاه های متفاوت و در عین حال ارزشمند است. به این مسئله به چشم یک فرصت مفید نگاه کنید.


[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط


محورهاي همايش--------------- 1-مديريت و توسعه: مديريت وتكنيك هاي بهينه سازي مديريت توليد مديريت پروژه مديريت سرمايه گذاري مديريت انرژي تبليغات و روابط ...18 مارس 2015 ... کنگره بین المللی مدیریت ، اقتصاد و توسعه کسب و کار در تاریخ ۶ آبان ۱۳۹۴ تا ۷ آبان ۱۳۹۴ توسط دبیرخانه دائمی کنگره و تحت حمایت سیویلیکا در ...کنگره بین المللی مدیریت ، اقتصاد و توسعه کسب و کار. برگزارکننده : دبیرخانه دائمی کنگره بین المللی مدیریت ، اقتصاد و توسعه کسب و کار. 06 تا 07 آبان ماه ...30 سپتامبر 2016 ... توسعه کسب و کار و مدیریت بین المللی. کار با مدیران، کارکنان و یک تیم خارجی که از فرهنگی متفاوت برخوردار هستند، دید متفاوتی را نیز به کسب ...صفحه اصلي > معاونت امور بین الملل و تبادل فناوری > دفتر توسعه کسب و کار بینالمللی ... با مدیر کل توسعه کسب و کار · اهداف و وظایف توسعه کسب و کار بین الملل ...15 مارس 2015 ... دبيرخانه دائمي کنگره بین المللی مدیریت ، اقتصاد و توسعه کسب و کار کنگره بین المللی مدیریت ، اقتصاد و توسعه کسب و کار را به مدت دو روز ...۱- کیفیت، بهرهوری و تعالی سازمانی مديريت كيفيت فراگير (مفاهیم و ابزارها)، تعالي سازماني، سیستم های کیفیت، بهرهوري ، مديريت عملكرد، روشهاي حل مساله، شش ...دومین کنفرانس بین المللی حسابداری، مدیریت و نوآوری در کسب و کار ... اقتصاد، توسعه پایدار با بهبود رویکرد کسب و کار، توسعه اقتصادی و مدیریت مالی، اقتصاد و ...پيش گفتار با تاييدات خداوند بزرگ، دومین همایش بین المللی نوآوری ،توسعه و کسب وکار ، با شعار اقتصاد مدیریتی،مدیریت اقتصادی و ایده های نو در مدیریت با ...28 ژوئن 2015 ... مديريت و توسعه : • مديريت وتكنيك هاي بهينه سازي • مديريت توليد • مديريت پروژه • مديريت سرمايه گذاري • مديريت انرژي • تبليغات و روابط ...


کلماتی برای این موضوع

بررسی تاثیر ایجاد و توسعه کسب و کارهای کوچک و …بررسی تاثیر ایجاد و توسعه کسب و کارهای کوچک و متوسط در رشد اقتصادی مهدی محمدپور مرکز توسعه کسب و کار سفر به گوا مرکز توسعه کسب و کار صنعت بیمه وابسته به شرکت ایده پردازان کسب و کار، به مقاله مدیریت کسب و کار ، کسب و کارمقاله مدیریت کسب و کار توسط مرکز توسعه آموزشهای مجازی پارس جهت بالا بردن اطلاعات انواع کسب و کار دانشگاه علم و صنعت ایران مرکز …کسب و کار خانگی تعریف به هر نوع فعالیت اقتصادی در محل سکونت شخصی که با استفاده از مدیریت کسب و کار بازاریابی بین الملل و راهکارهای …مدیریت کسب و کار تجارت آزاد ارائه ارزش بیشتر از طریق خلق و کسب مزیت رقابتی پایدار مدرسه عالی کسب و کار ماهاندوره دوره دوره های …دوره ،دوره و به سبک مدرسه کسب و کار ماهانبرند تخصصی در برگزاری دوره های سومین کنفرانس بین‌المللی پژوهش‌های نوین در مدیریت…چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت اقتصاد و حسابداری در شهر برلین مدیریت همکاریهای علمی و بین المللیاعضای هیات علمی اعضای هیات علمی فرم های آموزشی فرم های پژوهشی آیین نامه ها و مقررات سیاست های کلی برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و سومین کنفرانس بین المللی مهندسی ارزش ۱۲ و ۱۳ دی ماه برگزار می شود به گزارش روابط صفحه اصلی دپارتمان مدیریت و کسب و کاردر دوره های کوتاه مدت دپارتمان کسب و کار، مدیران با دانش و مهارتهای مدیریتی در حوزه کنفرانس بین المللی مدیریت خانهسخنرانی ها و سمینارهای تخصصی ویژه اساتید، دانشجویان و پژوهشگران بخش علمی و پژوهشی دومین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و …سومین دوره کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی تیر درشهربرلین آلمان مجموعه مقالات پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت مقاله ارائه شده در پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت که الی آذر توسط گروه استراتژی ؛ آمیزه بازاریابی حسی مشاوره کسب و کار مشاوره کسب و کار،طراحی و پیاده سازی سیستم بازاریابی ویژه سازمانهای کوچک و متوسط ما همایش بین المللی مدیریت ایرانصفحه اصلیکنگره بین المللی جامع مدیریت ایران با هدف بررسی مدلهای کسب و کار الکساندر استروالدر و دوستش در کتاب گرانسنگ خلق مدل کسب و کار به معرفی آموزش کسب درآمد از ۴۰۰ شغل و کار پر درآمدشغل …آموزش کسب درآمد از ۴۰۰ شغل و کار پر درآمد ، شغل جدید برای جوانان جویای کار ، فرآیند و مقالات ارائه شده در مجامع علمی و بین المللی سال آخرین مطالب سایر بخش‌ها گردهمایی بزرگ دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علم و صنعتآریا مارکتینگ، مجله آنلاین بازاریابی،فروش،کسب و کار و آریا مارکتینگ، مجله آنلاین بازاریابی،فروش،کسب و کار و کارآفرینی بازارها سریع تر از کارآفرینی و کسب و کارهای جدیددر سالهای اخیر بیش از پیش این حقیقت روشن شده است که دیگر کسب و کار با روشهای سنتی ولینک منبع :توسعه کسب و کار و مدیریت بین المللی

توسعه کسب و کار و مدیریت بین المللی - برترین ها www.bartarinha.ir/fa/.../توسعه-کسب-و-کار-و-مدیریت-بین-المللی‏ - ذخیره شده 30 سپتامبر 2016 ... توسعه کسب و کار و مدیریت بین المللی. کار با مدیران، کارکنان و یک تیم خارجی که از فرهنگی متفاوت برخوردار هستند، دید متفاوتی را نیز به کسب ... کنگره بین المللی مدیریت ، اقتصاد و توسعه کسب و کار - سیویلیکا www.civilica.com/Calendar-ICMBA01=کنگره-بین-المللی-مدیریت-،-اقتصاد-و-توسعه-کسب-و-کار.html‏ - ذخیره شده - مشابه 18 مارس 2015 ... کنگره بین المللی مدیریت ، اقتصاد و توسعه کسب و کار در تاریخ ۶ آبان ۱۳۹۴ تا ۷ آبان ۱۳۹۴ توسط دبیرخانه دائمی کنگره و تحت حمایت سیویلیکا در ... کنگره بین المللی مدیریت ، اقتصاد و توسعه کسب و کار - باهمایش www.bahamayesh.com/cnf/1893/‏ - ذخیره شده - مشابه کنگره بین المللی مدیریت ، اقتصاد و توسعه کسب و کار. برگزارکننده : دبیرخانه دائمی کنگره بین المللی مدیریت ، اقتصاد و توسعه کسب و کار. 06 تا 07 آبان ماه ... همایش بین المللی نوآوری،توسعه و کسب و کار - مدیریت و حسابداری ... https://www.conference.ac/.../international-conference-on-innovation-and-business-development-1343.html‏ - ذخیره شده سومین همایش بین المللی نوآوری ،توسعه و کسب و کار توسط «موسسه علمی کیان پژوهان»برگزار می گردد با فراخوان بین المللی قصد دارد تا گردهمایی بزرگ علمی را برای ... مجله پنجره خلاقیت | توسعه کسب و کار و مدیریت بین المللی www.khalaghiyat.com/.../توسعه-کسب-و-کار-و-مدیریت-بین-المللی/‏ - ذخیره شده اداره یک کسب و کار از نوع بین المللی و یا توسعه آن به کشوری دیگر، نه تنها دشواری های خاص خود را دارد، بلکه نیازمند شیوه های مدیریتی موثر تر است. حفظ ارتباط با ... مدیریت کسب و کار بین المللی jiba.tabrizu.ac.ir/‏ - ذخیره شده مدیریت کسب و کار بین المللی (JIBA) ... هدف اصلی آن توسعه زمینه تبادل ایده ها در طیف وسیعی از موضوعات مهم مربوط به کسب و کارهای بین المللی و ارایه محرک برای ... کنگره بین المللی مدیریت ، اقتصاد و توسعه کسب و کار - آبان 94 www.iranconferences.ir/...مدیریت.../5532-کنگره-بین-المللی.html‏ - ذخیره شده - مشابه محورهای همایش--------------- 1-مدیریت و توسعه: مدیریت وتکنیک های بهینه سازی مدیریت تولید مدیریت پروژه مدیریت سرمایه گذاری مدیریت انرژی تبلیغات و روابط ... همایش بین المللی نوآوری،توسعه و کسب و کار - Iconf iconf.ir/conferences_info.php?confId=2668‏ - ذخیره شده 9 مارس 2017 ... محورهای تخصصی همایش بین المللی نوآوری ،توسعه و کسب و کار ۱- کیفیت، بهره‌وری و تعالی سازمانی مدیریت کیفیت فراگیر (مفاهیم و ابزارها)، ... کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد و توسعه کسب و کار - سایت علمی و ... www.irantahgig.ir/?p=20257‏ - ذخیره شده 11 مه 2015 ... کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد و توسعه کسب و کار در آبان ماه 1394 در تبریز برگزار می‌گردد. ام‌بی‌ای - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد https://fa.wikipedia.org/wiki/ام‌بی‌ای‏ - ذخیره شده - مشابه مدیریت ارشد کسب و کار ((MBA) مخفف عبارت Master of Business ... از اوایل قرن بیستم سازمانهای سنجش بین المللی برای ارزیابی ارزش این دوره ها وجود دارد. .... یکی از زمینه‌های بارز توسعه آموزش مدیریت ایجاد رشته کارشناسی ارشد مدیریت سازمان ( MBA) ...
برچسب‌ها: توسعه، مدیریت، المللی