X
تبلیغات
رایتل

مجله مطالب خواندنی

سبک زندگی، روانشناسی، سلامت،فناوری و ....
یکشنبه 14 خرداد 1396

اغلب زن ها عاشق چه مردانی می شوند ؟

[ad_1]

عشق با جذابیت پیوندی تنگاتنگ دارد. احساس عاشقانه هنگامی شکل می‌گیرد که برای دیگری جذاب باشیم و او هم برای ما جذاب باشد. همه انسان‌ها دوست دارند در میدان رقابت برای یافتن معشوق جذاب‌تر باشند. اگر بگوییم یکی از دغدغه‌های هرروزه انسان‌ها جستجوی راهی برای جذابیت بیشتر است، پر بیراه نگفته‌ایم.

انسان دوستی یا زیبایی ؟

love-birds1مطالعات نشان داده‌اند «انسان‌دوستی» بیشتر از ظاهر خوب مرد‌ها را جذاب می‌کند. زن‌ها بیشتر شیفته مردهای انسان‌دوست می‌شوند تا مرد‌های خوش‌قیافه. البته همیشه معیار‌های یک معشوق جدی و واقعی با یک رابطه زودگذر متفاوت است. در رابطه‌های سطحی و گذرا، ظاهر اهمیت خیلی زیادی دارد اما وقتی صحبت سر رابطه‌های جدی است، اهمیت انسان‌دوستی بیشتر از ظاهر می‌شود. مردی که ویژگی‌های انسان‌دوستانه داشته باشد، به صورت ناخودآگاه این احساس را در ذهن یک زن ایجاد می‌کند که او در آینده پدر خوبی می‌شود. طبق نظریه‌های روان‌شناسی تکاملی، ریشه معیار‌های جذابیت در جنس مخالف به توانمندی در فرزندآوری و فرزندپروری برمی‌گردد. با توجه به اینکه سرمایه‌گذاری جسمی و عاطفی که برای فرزند انجام می‌گیرد در زنان به مراتب بیشتر از مردان است، طبیعی است که زنان به صورت ناخودآگاه بیشتر جذب مردانی شوند که پدر خوبی در آینده باشند. این موضوع مربوط به یک جامعه و فرهنگ خاص نیست بلکه در همه جوامع و همچنین در همه گونه‌های حیوانی دیده می‌شود.

مطالعات آینده‌نگر نشان داده‌اند در طول یک سال مردان مجردی که ویژگی‌های انسان‌دوستانه بیشتری داشته و بیشتر وقتشان را صرف کار‌های خیر و نیک‌خواهانه کرده‌اند، در مقایسه با مردانی که انسان‌دوستی کمتری داشته‌اند و بیشتر وقتشان صرف پیدا کردن یک جفت مناسب شده، رابطه‌های موفق‌تر و جدی‌تری داشته‌اند

loveدکتر حافظ باجُغلی می گوید: یکی از مراجعان من آقای مجرد 35 ساله‌ای است. پس از چند جلسه متوجه شدم حضور یک «انسان مهم» را در زندگی‌اش پررنگ نمی‌بینم. تاکنون هیچ رابطه عاشقانه‌ای را تجربه نکرده و همیشه اولویت‌های دیگری داشته است.

از او پرسیدم: «زندگی بدون عشق و رابطه به نظرت خشک و بی‌مزه نیست؟»

گفت: «من هم از تنهایی خسته شده‌ام اما فکر می‌کنم اگر بخواهم دنبال یافتن همسر مناسب بروم، وقت و انرژی زیادی از من گرفته می‌شود و از کار و زندگی می‌افتم.»

به او گفتم: «راستش من در تو ویژگی‌های خودخواهانه زیادی می‌بینم. آیا ممکن است تو اینقدر حواست به پیشرفت‌های شخصی و حرفه‌ای‌ات بوده که جنس مخالف را فراری می‌داده‌ای؟»

بدون هیچ مکثی پاسخ داد: «دقیقا همین‌طور است. با اینکه ظاهرم خوب است و موقعیت شغلی و مالی خوبی دارم، اما همیشه دختر‌ها از من فراری بوده‌اند.»

به او گفتم: «عشق یک بده‌بستان عاطفی است. وقتی با خودخواهی، تمام دغدغه‌ات پیشرفت‌های حرفه‌ای‌ات می‌شود، ناخودآگاه این نشانه را به جنس مخالف می‌دهی که من اهل سرمایه‌گذاری عاطفی نیستم و کسی نمی‌تواند آنقدری برایم مهم شود که عاشقانه دوستش داشته باشم. اصلا نیاز نیlovestage1ست کار و زندگی‌ات را رها کنی. کافی است انگیزه‌های انسان‌دوستانه را در خودت تقویت کنی. به انجمن‌های خیریه کمک کنی و در حرفه‌ات کارهای انسان‌دوستانه بیشتری انجام دهی. با این شیوه در نظر جنس مخالف جذاب‌تر می‌شوی. برای یافتن یک همسر خوب نیاز نیست به صورت مستقیم دنبالش بگردیم. به گفته مولانا: «آب کم جو تشنگی آور به دست/ تا بجوشد آبت از بالا و پست».

زندگی مدرن، بسیاری از انسان‌ها را آنقدر خودخواه کرده که حس تشنگی نسبت به یک رابطه عاشقانه را از دست داده‌اند.»

منبع

هفته نامه سلامت

به این مطلب امتیاز دهید


[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط


6 روز پیش ... عشق با جذابیت پیوندی تنگاتنگ دارد. احساس عاشقانه هنگامی شکل میگیرد که برای دیگری جذاب باشیم و او هم برای ما جذاب باشد. همه انسانها دوست دارند ...2 روز پیش ... اغلب زن ها عاشق چه مردانی می شوند ؟ باپارسی طب اغلب زن ها عاشق چه مردانی می شوند ؟است که زنان به صورت ناخودآگاه بیشتر جذب مردانی شوند که پدر ...5 روز پیش ... آیا مدانید مصرف قند و شکر در ایران چقدر است؟ آیا با ضربه زدن به شکم لاغر میشویم؟ خانه / خانواده ایرانی / اغلب زن ها عاشق چه مردانی می شوند ؟شما اینجا هستید: خانه روانشناسی و زندگی بهتر زنان عاشق چه مردانی می شوند؟ ... همچنین اغلب خانم ها مایلند با كسی زندگی كنند كه با افراد خانواده آنان رابطه خوبی داشته ...21 دسامبر 2010 ... آیا می دانید خانمها به دنبال چه مردانی هستند-خانم ها از چه مردانی خوششان می آید ... نمی توانید رابطه عـاشقـانـه داشـته بـاشیـــد و زندگی مشترك شروع كـنـید. ... بنابراین چنین مردی در نهایت هر زنی را از خود می راند و انتظارات او را نیز ... اما درست نیست، چرا كه اغلب خصوصیات خوب آقایان است كه خانمها را تحت تاثیر قرار می دهد نه ...چطور می توان یک زن را شیفته و عاشق کرد؟، چگونه دلربا باشیم ؟، چگونه همسرتان را عاشق خود کنید؟، جذابیت از نظر خانم ها،خانم ها از چه تیپ آقایانی خوششان می آید.6 روز پیش ... love-birds1 مطالعات نشان دادهاند انساندوستی بیشتر از ظاهر خوب مردها را جذاب میکند. زنها بیشتر عاشق مردهای انساندوست میشوند تا مردهای خوشقیافه.19 آوريل 2013 ... چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: زنها جذب مردهای مطمئن میشوند. ... یک مرد هنرمند خودجوش که در حال زندگی میکند و برای اظهار عشق و علاقه اغلب از خلاقیت ...2 مارس 2016 ... زن ها عاشق چه مردانی می شوند؟ شفاآنلاین :اجتماعی >روانشناسی >تحقیقی که بر روی 1750 زن انجام شد طی پرسشنامه و آزمایشاتی بررسی کرد که زنان ...15 دسامبر 2013 ... بيشتر زنان به طور ناخودآگاه جذب مردانی میشوند که دست یافتن به آنها دشوار است. ... در ابتدا توضيحي در اين مورد خواهم داد كه عاشق چنین مردانی شدن چگونه رخ می دهد؟ ... آن ها اغلب سعي مي كنند خودشان را به گونه اي شكل دهند و تبديل به هر آن ...


کلماتی برای این موضوع

مردان بیشتر جذب چه دخترانی می‌شوند؟؟پرشین …مردان بیشتر جذب چه دخترانی می‌شوند؟؟ وقتی خانم ها با من صحبت می‌کنند معمولا اظهار ۵ راز جذابیت مردان و زنانچرا عاشق می‌شویم؟پرشین …۵ راز جذابیت مردان و زنانچرا عاشق می‌شویم؟این یادداشت، نگاهی می اندازد به برخی از خانم ها در چه رشته هایی موفق تر هستند قبل از دانشگاه کاری که قبل از سالگی باید انجام دهید خانم ها در چه رشته هایی موفق مردانی که به زندگی خود خیانت می‌کنندآقای به اصطلاح دیندار و شرعی اگه قرار باشه هر مردی هرچند بار که دلش می خواد زن صیغه کنه میگنا از خیانت همسرتان جلو گیری کنیدمن خیلی می ترسم همسرم خیلی دچار خود شیفتگی ست دقیقا همینطور که نوشته اید و همیشه از میگنا چطور بازیگر شویم؟عاشقان بازیگری از چه راهی می چطور بازیگر شویم؟عاشقان بازیگری از چه راهی می توانند به قاب جادویی برسندخانومی که حاملست چه کارهایی باید انجام بده لطفا …سلام کسی که حاملست چه کارایی باید بکنه؟ چه کارایی نباید بکنه؟ میتونه رانندگیه طولانی چرا یک مرد مسلمان می تواند چهار زن به همسری بگیرد؟ …چرا یک مرد مسلمان می تواند چهار زن به همسری بگیرد؟ چرا این حق برای زن نیست؟ برای داشتن موهای سالم چه باید کرد؟عدم سلامت موها ممکن است هشداری جدی از وجود یک بیماری در بدن باشد یا شاید میزان استفاده مجله اینترنتی برترین ها پورتال خبری و سبک …اخبار روز، اخبار ورزشی، سبک زندگی، چهره ها، گردشگری، آشپزی، سلامت، دکوراسیون، فرهنگ رازهایی که زنان متأهل باید آن را بدانندبرخی از کامنتهای دیروز مردان را بازنشر می کنم که قابل توجه و آسیب شناسی است ، اینها را طالع بینی هندی مرد و زن پیش‌گویی و طالع‌ بینی انواع مختلفی دارد،از جمله طالع بینی هندی،طالع بینی چینی،طالع دکتر رهام صادقی مردان چه جور خانمهایی دوست دارند دکتر رهام صادقی اخبار و تازه ها ، پاسخ به سوالات مردان چه جور خانمهایی دوست دارند زندگی انسانهای مظلوم به نام ترنسمی خواهد مرا بکشد مرتب می گوید بیایی خانه می کشمت قبلا در چایم سم موش ریخته برای علی راز در رابطه با مردان تا بتوانید مرد مورد علاقه خود را سایر مطالب زنان ، مردان ، کودکان یائسگی زودرس بر اثر چه عواملی بوجود می اید؟ دندان عوارض خود ارضایی دختران سلامتتازه های سلامتخود ارضایی کودکان، دلیل راه حل و عوارض خود ارضایی بچه خود ارضایی زن و مرد و تغییر اطلاعات عمومی،دانستنیها،معلومات عمومی،آیا می دانید اطلاعات عمومیدانستنیهاآیا می دانید دانستنیهای طبیعتمقالات اطلاعات عمومی معلومات تیترآنلاین مردانی که به زندگی خود خیانت می‌کنندشما باید لحظه ای خودتان را جای همسرتان میگذاشتید واگراو این کار را با شما میکرد چه معجزه در دستان خود شماست ای ال اس ایرانسلام احمد عزیز اگه برای آزمایشات تکمیلی می خواهید مادر را به بیمارستان ببرید ببریدشلینک منبع :اغلب زن ها عاشق چه مردانی می شوند ؟

خانم ها بیشتر عاشق مردانی می شوند که... - کوکا www.coca.ir/playbook-lover-sorption-woman/‏ - ذخیره شده - مشابه چطور می توان یک زن را شیفته و عاشق کرد؟، چگونه دلربا باشیم ؟، چگونه همسرتان را عاشق خود کنید؟، جذابیت از نظر خانم ها،خانم ها از چه تیپ آقایانی خوششان می آید. خانم‌ها عاشق این مردان می‌شوند - افکار نیوز www.afkarnews.ir/بخش.../334038-خانم-ها-عاشق-این-مردان-می-شوند‏ - ذخیره شده - مشابه 16 مه 2014 ... گروه خاصی از مردها وجود دارند که خانم‌ها به هیچ وجه نمی‌توانند از آنها اجتناب ... چرا که اغلب خصوصیات خوب آقایان است که خانمها را تحت تاثیر قرار می دهد نه ... 7 ویژگی مردها که خانم ها عاشق آن هستند - ع ش ق tak-gharibeh.persianblog.ir/post/91/‏ - ذخیره شده - مشابه 8 سپتامبر 2012 ... گروه خاصی از مردها وجود دارند که خانم ها به هیچ وجه نمـی تـوانند از آنها اجتناب ... و توضیح آنکه چرا خانم ها عاشق این خصوصیات هستند را برای شما ذکر می کنیم. ... یک مرد هنرمند خودجوش که در حال زندگی می کند و برای اظهار عشق و علاقه اغلب از ... زنان عاشق چه مردانی می شوند؟! - فانوس funnos.com/زنان-عاشق-چه-مردانی-می-شوند؟/‏ - ذخیره شده 21 مه 2014 ... زنان عاشق چه مردانی می شوند؟ ... خانم ها عاشق این گونه مردان می شوند ... اغلب آقایان فکر می کنند خانمها یک مرد پولدار موفق با ماشین آخر سیستم و آپارتمان ... زنان بیشتر جذب چه مردانی میشوند؟ - سایت فوق تخصصی مغز و اعصاب و ... gyrusclinic.com/زنان-بیشتر-جذب-چه-مردانی-میشوند؟/‏ - ذخیره شده - مشابه 15 دسامبر 2013 ... زنانی که عاشق چنین مردانی می شوند احساس می کنند که در این رابطه، ... آن ها اغلب سعی می کنند خودشان را به گونه ای شکل دهند و تبدیل به هر آن چیزی شوند ... خانم ها عاشق این 7 هفت تیپ آقایون هستند - ایران ناز www.irannaz.com/news_detail_8139.html‏ - ذخیره شده - مشابه چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: زن ها جذب مردهای مطمئن می شوند. ... که خانم ها را جذب می کند و مرد مورد نظر را برای او دلکش و فریبنده می سازد و اغلب نیز خانم هایی این مرد ها ... اغلب زن ها با چه مردانی رابطه عاشقانه دارند؟ - پارسی طب fa.parsiteb.com/اغلب-زن-ها-با-چه-مردانی-رابطه-عاشقانه-دا/‏ - ذخیره شده مطالعات نشان داده‌اند «انسان‌دوستی» بیشتر از ظاهر خوب مرد‌ها را جذاب می‌کند. زن‌ها بیشتر عاشق مردهای انسان‌دوست می‌شوند تا مرد‌های خوش‌قیافه. البته همیشه معیار‌های یک ... هفت تیپ از مردانی که زنان عاشق آن ها هستند ? Like - خدای عدالت نجابت ... khodaens.parsiblog.com/.../هفت+تیپ+از+مردانی+که+زنان+عاشق+آن+ها+هستند+%3F+Like/‏ - ذخیره شده - مشابه 19 آوریل 2013 ... چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: زن‌ها جذب مردهای مطمئن می‌شوند. ... یک مرد هنرمند خودجوش که در حال زندگی می‌کند و برای اظهار عشق و علاقه اغلب از خلاقیت ... چرا زنها جذب مردهایی می شوند که با آنها خوب رفتار نمی کنند؟ - و ما زنان theothergender.persianblog.ir/post/46/‏ - ذخیره شده - مشابه 15 آوریل 2014 ... تحقیقات نشان داده است که زنها اغلب جذب مردهای بد می شوند و در بسیاری موارد در کنار مردی که با آنها بد رفتار می کند میمانند. برای یافتن دلیل این ... زن ها عاشق و شیفته مردانی هستند که… - فراناز www.faranaz.com/women-love-men-who-are-fascinated-and.html‏ - ذخیره شده - مشابه 55 درصد مردان و 41 درصد زنان به عضله ای بودن اندام مردان اهمیت می دادند اما 59 درصد زنان از ... پس از نظر خواهی های مختلف از زنان و مردان جامعه مشخص شد که خانم ها عاشق مردانی ...
برچسب‌ها: اغلب، عاشق، مردانی، شوند، ؟