X
تبلیغات
رایتل

مجله مطالب خواندنی

سبک زندگی، روانشناسی، سلامت،فناوری و ....
یکشنبه 14 خرداد 1396

6 مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند!

[ad_1]

وب‌سایت آی تی رسان: یکی از چالش‌هایی که یک کارآفرین با آن مواجه می‌شود، نحوه مدیریت کارکنان است. در این رابطه کتاب‌های زیادی تالیف شده‌اند و کلاس‌های آموزشی متعددی نیز تشکیل شده‌ است. اما زمانی که اداره خود را پر از کارمندان نسل جدیدی می‌بینید که هرکدام شخصیت متمایز، نقاط قوت و ضعف و همچنین رویاهای خود را دارند، زمان آموزش و یادگیری واقعی آغاز می‌شود.


یکی از مواردی که در این دوره به سرعت می‌آموزید، مسایلی است که پس از استخدام ممکن است فرد کارجو با رییس خود داشته باشد و به همین دلیل از شغل خود استعفا دهد. در صورتی که برای هدایت و رهبری کارکنان خود زمان کافی بگذارید و تلاش کنید، نشان داده‌اید که دوست ندارید تا ریاست نادرستی داشته‌ باشید. طبیعی است که مطرح کردن این موضوع از عمل به آن آسان‌تر است، چرا که به ندرت اتفاق می‌افتد تا کارمندان نسبت به راهنمایی‌های رییس خود احساس رضایت کنند و طبق گفته او رفتار نمایند.

به عبارت ساده‌تر، می‌توان گفت که کارمندان نسل جدید اگر معتقد باشند که رییس‌شان آن‌ها را درک می‌کند و از نیازهای آن‌ها آگاه است، سخت‌تر کار می‌کنند و وفادار باقی می‌مانند. در ادامه به ۶ مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند، اشاره می‌کنیم.

 

 6 مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند!

۱. وقت آن‌ها از پول با ارزش‌تر است

زمانی که رییس، کارمندان را تا دیروقت در اداره نگه می‌دارد یا حجم زیادی از کار را در اواخر شب و یا تعطیلات به عهده آن‌ها می‌گذارد، این مساله قطعا نفرت کارمندان را در پی خواهد داشت. بنابراین می‌بایست به زمان کارکنان ارزش قایل شوید و به آن احترام بگذارید.

اکثر پروژه‌ها به کار گروهی احتیاج دارند و هنگامی که یکی از اعضای تیم بخش اختصاصی خود را تمام می‌کند و آن‌ را به شما تحویل می‌دهد، این انتظار را از شما دارد که به سرعت کار او را کامل کنید تا به وظایف دیگر خود برسد و منتظر شما نماند. دانستن این نکته که رییس شرکت یک گلوگاه برای تکمیل امور نیست بسیار اهمیت دارد و از ناکارآمدی اداره جلوگیری می‌کند.


۲. آن‌ها مایلند تا از اتفاقاتی که ممکن است برای شرکت بیافتد، مطلع شوند

در صورتی که فعالیت اداره شما به صورت کاملا محرمانه صورت می‌گیرد، این احتمال وجود دارد که کارکنان شما از این طبقه‌بندی رضایت نداشته باشند.

اگر کارمندان در تصمیمات اتخاذ شده برای شرکت دخیل نباشند، معمولا از این بابت رنجیده نمی‌شوند. اما اگر این اتفاق درمورد برنامه‌ها و مسیرهای پیش روی شرکت باشد، باعث ناراحتی آ‌ن‌ها خواهد شد.

کارکنانی که در برابر تعداد زیادی از رویدادهای غیرمعمول شرکت تحمل می‌کنند یا هیچ تصوری از ۶ ماه آتی شرکت شما ندارند، به مرور حس بی اعتمادی در آن‌ها ایجاد خواهد شد. هیچ کس دوست ندارد تا بدون اطمینان از در اختیار گذاشتن اطلاعات ضروری به او، نهایت تلاش خود را برای کسب و کار و رییسش به کار گیرد.


۳. آن‌ها به یادگیری مسایل جدید علاقه‌مند هستند

این روزها به ندرت پیش می‌آید که یک کارمند طبق روال ثابتی که برای همه مقامات شرکت در نظر گرفته‌ شده، فعالیت خود را به شکل صحیح ادامه دهد.

یکی از راه‌های نتیجه‌ بخش برای جلب رضایت آن‌ها، این است که مطمین شوید آن‌ها همسو با وظیفه که در شرکت دارند، مهارت‌های تازه‌ای را می‌آموزند. بدین وسیله به طور مداوم بر دانش و توانایی‌های کارکنان شما افزوده می‌شود.

یادگیری مسایل جدید اعضای شرکت را مشغول نگه می‌دارد و این آگاهی را به آن‌ها می‌دهد که در صورت رفتن به سوی شغل دیگر، اداره شما از آن‌ها کارمند بهتری را ساخته است.


۴. آن‌ها از عدم وجود حریم خصوصی متنفر هستند
 
در چند سال اخیر، اکثر شرکت‌ها به سمت محیط اداری باز، سیستم خود را تغییر داده‌اند. بدین وسیله کارمندان فضای کاری مشترکی را در اختیار دارند که میان میزهای هرکدام پارتیشن کوچکی وجود دارد یا حتی ممکن است به طور کامل دیواری میان آن‌ها وجود نداشته باشد. نظریه‌ای که این رویکرد را بوجود آورده، معتقد است که بدین وسیله ارتباطات، همکاری و شفافیت بهبود می‌یابد.

عمل به این روش، این حس را برای کارمندان ایجاد می‌کند که در فضای باز نظارت بهتری روی فعالیت آن‌ها دارید و نتیجه آن کاهش اطمینان نسبت به افراد سازمان شما خواهد بود.


۵. آن‌ها به تحسین و ترفیع نیاز دارند

به عنوان یک کارآفرین، اغلب ما انتظار داریم که گروه‌ها برای شرکت در کسب موفقیت تجارت‌مان نهایت تلاش خود را به کار گیرند. این اتفاق تنها ممکن است در ابتدای کار صورت گیرد.

اما اگر که کارکنان شما تلاش زیادی می‌کنند و به تعهدات خود بدون هیچ چشم‌داشتی عمل می‌کنند، باید به سرعت از احتمال افت فعالیت سودمند آن‌ها جلوگیری کنید. کارفرمایان نهایت سعی خود را می‌کنند تا برای موفقیت کسب و کار خود، وظایف متعددی را به عهده کارمندان بگذارند، اما در این راستا تنها ۲ عامل باعث رسیدن به این مهم می‌شود: یکی ستایش کیفیت کاری کارمندان و دیگری افزایش پاداش برای افراد سخت‌کوش است.


۶. هیچ‌کس به معنای واقعی رییس خود را دوست ندارد
 
به عنوان یک رهبر برای سازمان خود، شایسته است که به کارکنان خود احترام بگذارید و به آن‌ها اعتماد داشته باشید. بسیاری از کارفرمایان به اشتباه، برای تحسین و علاقه کارمندان نسبت به خود طمع می‌کنند.

مهم نیست که فضای کاری شما تا چه اندازه لذت‌بخش است یا چقدر خود را در زندگی کارمندان تاثیرگذار می‌بینید. حقیقت این است که هیچ‌کس عاشق رییس خود نیست.

کارمندان شما به رهبری احتیاج دارند که دیدگاهی هوشمندانه، عادلانه و دلگرم‌کننده داشته باشد. اگر به حس علاقه بیشتری در زندگی نیاز دارید، می‌بایست زمان و انرژی بیشتری را برای دوستان و خانواده خود صرف کنید. اگر که کارکنان خود را از خانواده خود بدانید، واکنش احترام‌آمیز کمتری در برابر آن خواهید دید. به کارمند خود کمک کنید تا به وظیفه‌ای که برعهده دارد عشق بورزد، نه به کسی که برایش کار می‌کند.


[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط


29 سپتامبر 2016 ... 6 مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند! یکی از چالشهایی که یک کارآفرین با آن مواجه میشود، نحوه مدیریت کارکنان است. در این رابطه ...29 سپتامبر 2016 ... آی رسان: از که کارآفرین آن میشود، مدیریت است. این کتابهای تالیف و آموزشی نیز شده اما که خود پر کارمندان جدیدی که شخصیت نقاط و و رویاهای را زمان و ...6 مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند! 6 مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند! وبسایت آی تی رسان: یکی از چالشهایی که یک کارآفرین با آن مواجه ...کارمندان فیسبوک در مکانی رویایی با امکانات ویژه و منحصربه فردی مشغول به کارند. به گزارش خبرنگاراخبارداغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فیسبوک ...اما زمانی که اداره خود را پر از کارمندان نسل جدیدی میبینید که هرکدام شخصیت متمایز، نقاط قوت و ضعف و همچنین رویاهای خود را دارند، زمان آموزش و یادگیری واقعی آغاز ...وبسایت آی تی رسان: یکی از چالشهایی که یک کارآفرین با آن مواجه میشود، نحوه مدیریت کارکنان است. در این رابطه کتابهای زیادی تالیف شدهاند و کلاسهای آموزشی ...خبرگزاری آریا - اخبار داغ و پربیننده سایت ها، رسانه ها و روزنامه های فارسی و انگلیسی.29 سپتامبر 2016 ... 6 مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند! یکی از چالشهایی که یک کارآفرین با آن مواجه میشود، شیوه مدیریت کارکنان است.29 سپتامبر 2016 ... یکی از چالشهایی که یک کارآفرین با آن مواجه میشود، نحوه مدیریت کارکنان است. در این رابطه کتابهای زیادی تالیف شدهاند.6 مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند. بوئینگ 4 هزار نفر را اخراج می کند. - غول هواپیماسازی اروپایی بوئینگ اعلام کرده است که 4 هزار نفر از کارمندان خود را ...


کلماتی برای این موضوع

مقاله مدیریت کسب و کار پیش از ثبت نام بدانید درخواست مشاوره رایگان گفتگوی آنلاین سوالات متداول روند مشتری مداری و راهکارهای کسب رضایت …چگونه در کسب وکار موفق شویم؟ مشتری مداری و راهکارهای کسب رضایت مشتریان تعجب نکنید چطور دیگران با ما بدرفتاری می‌کنند؟بسیاری از ما بارها در این موقعیت‌ها قرارگرفته‌ایم و شروع به سرزنش دیگران کرده‌ایم خلاصه کتاب رفتار سازمانی رابینز در متن با حاشیهخلاصه فصل تا کتاب رفتار سازمانی رابینز فصل اول رفتار سازمانی عبارت است از مطالعه فال روز شنبه مهر فالروزمهربرای آگاهی از وقایع پیش روی خود در روز شنبه مهر ماه فال روزانه سایت نمناک را مدیر توانمند کیست و خصوصیات این مدیران چیست …به راستی مدیر توانمند کیست و خصوصیات این مدیران چیست ؟ این یکی از موضوع هائیست که الف نرخ ویزیت پزشکان در سال ۹۵پزشکانی که تحصیل رایگان نداشتند چی؟ از طرف دیگه شما هم زحمت میکشیدی پزشکی سراسری قبول آنچه مدیران باید بدانند مدیریت اثربخشمدیریت یعنی کارکردن از طریق دیگران با هنر انجام دادن کارها از طریق آنان کارآفرینی سازمان خود را چگونه هدایت کنیمتوزیع ۱۶۱ شرکت مورد بررسی براساس امتیاز کسب شده در نمایه سلامت سازمانی گولان سقز اخبار ایران، کردستان، سقزپایگاه خبری گولان سقز مهمترین اخبار و وقایع شهرستان سقز و منطقه را انعکاس می دهد فهرست سایتها و وب سایت …برای بهبود سرویس فوق از شما می خواهیم تا ما را یاری نمایید، در صورتی که آدرس وب سایتی برند ثروت زایی برنداینترنت این روزها نقش بسیار پر رنگ تری از آنچه که در چند سال پیش داشت پیدا کرده استلینک منبع :6 مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند!

6 مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند! - برترین ها www.bartarinha.ir/.../6-مورد-از-انتظاراتی-که-کارمندان-شرکت-از-شما-دارند‏ - ذخیره شده 29 سپتامبر 2016 ... 6 مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند! یکی از چالش‌هایی که یک کارآفرین با آن مواجه می‌شود، نحوه مدیریت کارکنان است. در این رابطه ... 6 مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند! - سایت خبری اینتیتر intitr.net/1396/.../6-مورد-از-انتظاراتی-که-کارمندان-شرکت-از/‏ - ذخیره شده 3 دقیقه قبل ... یکی از چالش‌هایی که یک کارآفرین با آن مواجه می‌شود، نحوه مدیریت کارکنان است. در این رابطه کتاب‌های زیادی تالیف شده‌اند و کلاس‌های آموزشی متعددی ... 6 مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند! - برترین ها | خبر ... khabarfarsi.com/u/39340237‏ 23 ساعت قبل ... آقا چون می دانستند که خانم کمر درد دارند، فرمودند: خانم! اتاق شما پله دارد. نباید تا اینجا می آمدید، کمرتان درد می گیرد . خانم گفتند: من دوست دارم بیایم ... خبرگزاری آریا - 6 مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند! www.aryanews.com/.../6-مورد-از-انتظاراتی-که-کارمندان-شرکت-از-شما-دارند‏ - ذخیره شده 1 روز پیش ... ظ. 6 مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند! خبرگزاری آریا - وب‌سایت آی تی رسان - امید مروتی: یکی از چالش‌هایی که یک کارآفرین با آن مواجه ... 6 مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند! nazbid.xyz/post/?q=6+مورد+از+انتظاراتی+که+کارمندان+شرکت...شما+دارند!‏ کارمندان فیسبوک در مکانی رویایی با امکانات ویژه و منحصربه فردی مشغول به کارند. به گزارش خبرنگاراخبارداغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فیسبوک ... 6 مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند - سرزه www.serze.com/مورد-انتظاراتی-کارمندان-شرکت-دارند-1907125/‏ - ذخیره شده 29 سپتامبر 2016 ... 6 مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند یکی از چالش‌هایی که یک کارآفرین با آن مواجه می‌شود، طرز مدیریت کارکنان است. در این ارتباط ... 6 مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند! ** یکی از چالش‌هایی ... ahaykhabar.ir/?page=matn&code=linkjoo830385429790319‏ - ذخیره شده 6 مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند! یکی از چالش‌هایی که یک کارآفرین با آن مواجه می‌شود، نحوه مدیریت کارکنان است. در این رابطه کتاب‌های زیادی تالیف ... ۶ مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما دارند! — وبلاگ - اطلاعات و ... i-sel.ir/blog/۶-مورد-از-انتظاراتی-که-کارمندان-شرکت-از/‏ 30 آوریل 2017 ... به کارمند خود کمک کنید تا به وظیفه‌ای که برعهده دارد عشق بورزد، نه به کسی که برایش کار می‌کند.نوشته ۶ مورد از انتظاراتی که کارمندان شرکت از شما ... رموز مدیریت موفق hoseyn.blogsky.com/‏ - ذخیره شده - مشابه ü کسی که شهامت لازم برای پای بندی و مقید بودن به هدف خود را دارد و هر سختی ای ... هر کجا که پیشرفتی چشمگیر را در شرکت یا سازمانی می بینیم ، می توانیم مطمئن باشیم که رهبر آن سازمان از شجاعت .... آیا کارمندان یا نزدیکان شما به قول شما اعتماد می کنند ؟ ..... 6. مدیر موفق هرگز از واژه شکست استفاده نمی کند . شکست ها برای مدیران موفق ... دوره جامع مشتری مداری (CSM،CCM،CEM) - سه‌شنبه ۹ خرداد ۹۶ - ایوند https://evand.com/customer‏ - ذخیره شده در بلیت گروهی امکان تغییر ساعت و روز برگزاری کلاس وجود دارد. ... 6) ارزشمندترین دارایی هر سازمان، اعتماد و اطمینان مشتریان است. ... 11) احتمال این که مشتریان کاملاً راضی (شاد) مجدداً از شرکت شما خرید کنند، شش برابر مشتریان فقط راضی است. .... در مورد انتظارات مشتریان باید معیارهای خاصی از رضایت در هر قسمت از بازار شناسایی شود، ...