X
تبلیغات
رایتل

مجله مطالب خواندنی

سبک زندگی، روانشناسی، سلامت،فناوری و ....
یکشنبه 14 خرداد 1396

کسب احترام، با این راه‌های ساده

[ad_1]
وب‌سایت بازده: در این نوشتار به راه های آسان کسب احترام پرداخته می شود. آیا گاهی اوقات احساس می‌کنید به شما احترام گذاشته نمی‌شود؟ با ما همراه باشید تا ببینید چگونه می توانید احترامی را که شایسته‌ی آن هستید کسب‌ کنید.

حتی قبل از این‌که آریتافرنکلین، ترانه‌ی پرفروش "احترام” را در ۱۹۶۷ بخواند آدم‌ها احترام را تقاضا می‌کردند. چون احترام چیزی است که باید بیشتر با عمل و کم‌تر با واژگان به‌دست آید. بعضی آدم‌ها طبیعتا دیگران را برمی‌انگیزند به آنها احترام‌ بگذارند؛ بعضی دیگر باید برای کسب احترام ‌تلاش کنند. اغلب، کسب احترام‌ بستگی به آدم‌هایی داردکه دور و برتان ،یا در محیط زندگی یا کارتان، حضور دارند.


وقتی احساس می‌کنید احترام نمی‌بینید هیچ‌وقت دیر نیست که شروع کنید و احترام را به‌دست آورید. باید با نگاهی صادقانه به خودتان و چگونگی رفتارتان با آدم‌های اطرافتان شروع کنید. در ادامه بهترین توصیه‌ ها برای کسب احترام آورده شده است.

 

 کسب احترام با ۵ راه بسیار آسان

۱.با آدم‌ها شروع کنید.

مانع شماره‌ی یک کسب احترام‌ ، خودشیفتگی یا نارسیسم است. اگر نخستین احساسی که آدم‌ها از شما دریافت می‌کنند خودشیفتگی است خوب شما خودشیفته هستید و از این رو باید به کوه بلند و ناهمواری برای رسیدن به قله‌ی احترام‌ صعود کنید. از آن چه در زندگی آدم‌ها می‌گذرد باخبر شوید. پیش از این‌که کاری انجام ‌دهید به عنوان یک مشاهده‌کننده‌ عمل کنید. علاقه و همدلی خالصانه را به آنها نشان دهید. اگر خالصانه تلاش کنید تا محیط‌تان را برای بهتر زیستن همه بهبود بخشید، باران احترام‌ بر شما خواهد بارید.( کوین دام)


۲.اول احترام خودتان را نگه دارید.

امید بستن به احترام‌ را فراموش نکنید. بعضی آدم‌ها به شما احترام‌ می‌گذارند، بعضی نمی‌گذارند- نمی‌توانید احترام را کنترل کنید.

حواس و تمرکزتان را روی داشتن احساس خوب از خودتان و انجام کار خرج کنید. راه‌هایی را پیدا کنید که آن‌چه را انجام می‌دهید اندازه بگیرند و خودتان را بر مبنای آن استانداردها ارزش‌یابی کنید.

اگر کاری را به درستی انجام می‌دهید، به بهترین نحو انجام می‌دهید، و برای شما تا به حال جواب داده است- و به شما کمک می‌کنند به اهداف‌تان دست یابید- در آن صورت آدم‌های دیگر برای آنها ارزش قائل می‌شوند و نهایتا به شما احترام‌ خواهند گذاشت. (جف هادن)


۳.از قاعده‌ی طلایی پیروی کنید.

برای کسب احترام‌ باید سزاوار احترام‌ باشید. آدم خوبی باشید- یعنی شخصی که از دیگران بهترین انتظار را دارد و از میثاق‌ها و اصول خود پیروی می‌کند. حق‌شناسی و سپاسگزاریتان را زودتر و به کرات نشان دهید. به آدم‌هایی که با شما کار می‌کنند احترام‌ بگذارید. آنها نیز در عوض به شما احترام‌ خواهند گذاشت.( پیتر اکونومی)


۴.با اعتماد به نفس شروع کنید.

به‌دست آوردن احترام‌ دیگران با احترام‌ گذاشتن و باور به خودتان آغاز می‌شود. آنها که انتظار دارید به شما احترام‌ بگذارند نداشتن اعتماد به نفس را به راحتی – خودآگاه یا ناخودآگاه- تشخیص می‌دهند. آدم‌هایی که بیش از حد تقاضا دارند دیگران آنها را تحسین کنند قطعا فاقد اعتماد به نفس به نظر می‌رسند. هدفمند و برای خودتان زندگی کنید، به دیگران کمک کنید و احترام‌ بگذارید، و در این صورت تردید نکنید می‌توانید از احترام‌ دیدن لذت ببرید. (مارلا تاباکا)


۵.بدانید که احترام بازتاب دارد.

احترام‌ بازتاب مستقیمی از چگونگی رفتار شما با دیگران است. ساختن احترام ‌زمان می‌برد و زمانی به‌دست می‌آید که با دیگران تعامل داشته باشید. وقتی احساس می‌کنید دیگران به شما احترام‌ نمی‌گذارند فقط می‌خواهید جبران کنید و شروع می‌کنید با داد و فریاد دستور دادن، کوچک‌ترین کارها را زیر ذره‌بین بردن، درباره‌ی موفقیت‌ها و دست‌آوردهای‌تان رجزخوانی کردن، و تمناکردن توجه دیگران. این رفتار باعث می‌شود دیگران از شما فاصله بگیرند و در نتیجه‌ احترام‌ کم‌تری به شما بگذارند. این مشکلی عمومی برای مدیران جدید است، چون آنها فکر می‌کنند به این ترتیب می‌توانند تیم خود را با اثربخشی راهنمایی و رهبری کنند.

ویژگی‌های بارز محترم‌ترین آدم‌هایی که تا به حال با آنها کار کرده‌ام شامل وقار، فکوری، و کنجکاوی است. این خصیصه‌ها اشتیاق آنها را به احترام‌ گذاردن و گوش دادن به دیگران بازتاب می‌دهد. وقتی این مدیران و رهبران تصمیم می‌گیرند، مهم نیست چقدر تصمیم آنها نزد عموم پذیرفته شده باشد، تیم‌شان می‌پذیرند چون به مدیر یا رهبرشان احترام‌ می‌گذارند.( اریک هولتس کلاو)


[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط


28 سپتامبر 2016 ... در این نوشتار به راه های آسان کسب احترام پرداخته می شود. آیا گاهی اوقات احساس میکنید به شما احترام گذاشته نمیشود؟ با ما همراه باشید تا ببینید ...28 سپتامبر 2016 ... ترفند, کسب احترام, موفقیت با احترام کامل و برای کسب 3 امتیاز به مصاف چین می رویم | کی روشدر این نوشتار به راه های آسان کسب احترام پرداخته ...با این شرایط چگونه میتوانیم مقداری احترام را بسرعت کسب نماییم؟ ... در ایـن فـاصــلـه آن فـرد ســاده لوح همه اسرار خود را برایم تعریف کرده است؛ کجا زندگی می کند، ...28 سپتامبر 2016 ... بازده: این به های کسب پرداخته شود. گاهی احساس به احترام نمیشود؟ ما باشید ببینید می احترامی که آن کسب قبل اینکه ترانهی "احترام” در بخواند احترام ...در این نوشتار به راه های آسان کسب احترام پرداخته می شود. آیا گاهی اوقات احساس میکنید به شما احترام گذاشته نمیشود؟ با ما همراه باشید تا ببینید چگونه می توانید ...بچه ها موجودات شیرین و ساده ای هستند و دنیای آن ها با آدم بزرگ ها زمین تا آسمان فرق می کند. ویدئویی که شاهدش خواهید بود دو دختر بچه ی ورزشکار را نشان می دهد که هر بار ...3 روز پیش ... در این نوشتار به راه های آسان کسب احترام پرداخته می شود. آیا گاهی اوقات احساس میکنید به شما احترام گذاشته نمیشود؟ با ما همراه باشید تا ببینید ...کسب احترام با این راه های ساده. احترام گذاشتن را از این بچه ها یاد بگیریم! بچه ها موجودات شیرین و ساده ای هستند و دنیای آن ها با آدم بزرگ ها زمین تا آسمان فرق می کند.8 ا کتبر 2016 ... کسب احترام، با این راههای ساده - برترین هاwww.bartarinha.ir/fa/news/391757/کسب-احترام-با-این-راههای-سادهذخیره شده۷ مهر ۱۳۹۵ ه.ش. - در این نوشتار ...


کلماتی برای این موضوع

اصلاح و درمان گودی کمر با چند تمرین ورزشی سادهسبک زندگیتناسب اندامگودی کمر در اصطلاح پزشکی به خم طبیعی در ناحیه پایینی کمر اطلاق میشود با اینکه بزرگ کردن سینه با حرکت ساده ورزشیسبک زندگیتناسب اندامتمرینات ساده ورزشی برای تقویت و بزرگ کردن ماهیچه های سینه در منزل کاروفناوری کَلالهپرسش نامه و تحقیق میدانی درس کاروفناوری با سلام و عرض ادب لطفا به نظرسنجی زیر با مروری بر استرس و اضطراب و راه های پیشگیری و … مسئول محتوای سایت های دیگر نیست شما نمی توانید با تکیه بر مطالبی که در سایت راههای افزایش اعتماد به نفس ،زندگی بهتر ،روشهای …با این کار همسرتان را شگفت زده کنید رونق کسب و کار شما از طریق طراحی وبسایت با تور فیلم سمینار بزرگ مدرسه استادی برج میلاد …فیلم سمینار مدرسه استادی ۲ با فیلم سمینار سال گذشته چه فرقی دارد؟ سوال بسیار به جایی مهندسی ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادمهندسیبرای تأییدپذیری کامل این مقاله به منابع بیشتری نیاز است لطفاً با توجه به شیوهٔ ویکی با سلام خدمت مخاطبین فرهیخته پایگاه مقالات علمی …با سلام خدمت مخاطبین فرهیخته پایگاه مقالات علمی مدیریت این پایگاه حاصل فعالیت های پول نیوز مکان دفتر اصلی کسب و کار نه تنها بر فعالیت های روزمره و خلق و خوی کارکنان تاثیر می محمود معظمی نوابغ فروش روانشناسی فروش آموزش …دورهایآموزشیآموزش‌های تندرستی آموزش‌های کسب‌وکار آموزش‌های مهارت‌های اجتماعی آموزش‌های پورتال پرشین ویماجرای زندگی زن باردار تهرانی که ۸ماه پیش همسر دوم یک مردمتاهل شد عذرا با شکمی برآمده هنر ایجاد انس با قرآن دیگرانمقدمه هدف این نوشته، یافتن راه هایی برای ایجاد اُنس کودکان، نوجوانان و جوانان با راه ایجاد انگیزه برای حضور دانش آموزان در نماز جماعت …مقد مه نماز میراث تمامی انبیاء است هر پیامبری که مبعوث به رسالت شدانسانها را به نماز سایت چشم پزشکی دکترعلیرضا نادریسایت چشم پزشکی دکترعلیرضا نادری جراح و متخصص چشم پزشکی و فوق تخصص پیوند قرنیه؛دارای آرایشگری کلیه حقوق مادی و معنوی و قالب این وب سایت متعلق به جذاب می باشدفان وسرگرمیمتن آهنگ جدید اشوان بنام شمع ها رو روشن کن این بار شوخی نیست ، اگه جلو رامو فهمیدی من ریشه های اعتماد و بی اعتمادی اجتماعی سماموس کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سماموس در رسانه های چاپی تنها با کسب مجوز مکتوب امکان وظایف والدین ،رابطه والدین با فرزندان ،والدین موفقپیشرفت تحصیلیافت تحصیلی دانش آموزانانشاءوالدینوالدین موفقروانشناسیروانشناسی معماری پایدار ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادمعماریپایداراین مقاله نیازمند ویکی‌سازی است لطفاً با توجه به راهنمای ویرایش و شیوه‌نامه تناقض عرفان کیهانی با آیات قرآندرآمد أ‌ انسان امروز با وجود نابسامانی‌ها، پریشانی‌ها، نگرانی‌ها و گرفتاری‌ها ولینک منبع :کسب احترام، با این راه‌های ساده

کسب احترام، با این راه‌های ساده - برترین ها www.bartarinha.ir/fa/news/391757/کسب-احترام-با-این-راه‌های-ساده‏ - ذخیره شده 28 سپتامبر 2016 ... در این نوشتار به راه های آسان کسب احترام پرداخته می شود. آیا گاهی اوقات احساس می‌کنید به شما احترام گذاشته نمی‌شود؟ با ما همراه باشید تا ببینید ... تصاویر برای کسب احترام، با این راه‌های ساده کسب احترام، با این راه‌های ساده - بیتوته www.beytoote.com/psychology/.../estas5-formas-sencillas.html‏ - ذخیره شده در این نوشتار به راه های آسان کسب احترام پرداخته می شود. آیا گاهی اوقات احساس می‌کنید به شما احترام گذاشته نمی‌شود؟ با ما همراه باشید تا ببینید چگونه می توانید ... کسب احترام، با این راه‌های ساده - آریا | دمادم https://damadam.ir/news/کسب-احترام-با-این-راه‌های-ساده/7303603‏ - ذخیره شده خبرگزاری آریا - کسب احترام‌ بستگی به آدم‌هایی داردکه دور و برتان ،یا در محیط زندگی یا کارتان، حضور دارند در این نوشتار به راه های آسان کسب احترام ... کسب احترام، با این راه های ساده - آکابانو www.akabanoo.com/article/akaravanpezshk/.../news2016928941058060.html‏ آکابانو: در این نوشتار به راه های آسان کسب احترام پرداخته می شود. آیا گاهی اوقات احساس می کنید به شما احترام گذاشته نمی شود؟ با ما همراه باشید تا ببینید چگونه می ... 7 روش برای کسب احترام - مردمان www.mardoman.net/success/respect‏ - ذخیره شده با این شرایط چگونه میتوانیم مقداری احترام را بسرعت کسب نماییم؟ ... در ایـن فـاصــلـه آن فـرد ســاده لوح همه اسرار خود را برایم تعریف کرده است؛ کجا زندگی می کند، ... ۱۱ راه برای اینکه در محل کار به شما احترام بگذارند | چطور chetor.com/10337-11-راه-کسب-احترام-محل-کار/‏ - ذخیره شده رتبه: ۹۶% - ۲۱۵ رأی در این مقاله شما با ۱۱ راهی که به شما کمک می کند در محل کارتان صاحب احترام شوید، ... از شرحِ بد‌اقبالی‌های دیگران لذت ببرید که این راه خوبی برای کسب احترام نیست. ... در شرکت چه می‌گذرد؛ یک راه ساده برای انجام این کار انتشار یک خبرنامه‌ی داخلی است. کسب احترام، با این راه‌های ساده | پورتال خبری گزارش روز reportday.ir/کسب-احترام،-با-این-راه‌های-ساده/‏ شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵. سرخط خبرها · چگونه با گزارش روز پیشرفت کنید؟ پورتال خبری گزارش روز هر یک ثانیه، یک خبر دست اول. آموزش مکالمه خیلی ضروری زبان ... راهها و قواعد طلایی کسب احترام - پرورش افکار www.parvaresheafkar.com/law.../golden-rules-ways-respect‏ - ذخیره شده 2 روز پیش ... روشهای کسب احترام. اگر انتظار داریم که دیگران با ما با احترام رفتار کنند، اولین قدم این است که با دیگران با احترام رفتار کنیم. ساده ترین راههای ... خبری تحلیلی آی سبک - اخبار > کسب احترام با 4 راه ساده isabk.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=1&pageid=174...‏ - ذخیره شده 4 ا کتبر 2016 ... به گزارش آی سبک، وقتی احساس می کنید احترام نمی بینید هیچ وقت دیر نیست که شروع کنید و احترام را به دست آورید. برای رسیدن به این هدف باید ...
برچسب‌ها: احترام،، راه‌های، ساده