X
تبلیغات
رایتل

مجله مطالب خواندنی

سبک زندگی، روانشناسی، سلامت،فناوری و ....
یکشنبه 14 خرداد 1396

7روش برای مچ گرفتن فرد دروغگو

[ad_1]

دروغگویی، یکی از فراگیرترین بی‌اخلاقی هایی است که در جامعه وجود دارد‎

7روش برای مچ گرفتن فرد دروغگو

چطور مچ یک دروغگو را بگیرید؟

دروغگویی، یکی از فراگیرترین بی‌اخلاقی هایی است که در جامعه وجود دارد. البته مختص کشور خاصی هم نیست، همه جای دنیا گرفتارش هستند و البته راستگویی هم معیاری برای اعتبار بخشی به آدم‌هاست.

 

تشخیص راست گفتن و یا نگفتن فردی، یک موضوع چالشی در ارتباطات است. اما راه‌هایی وجود دارد که بتواند نشان دهد یک فرد راست می‌گوید یا دروغ؛

 

1- به صورتش دقت کنید

شاید یک لبخند دلنشین بتواند احساسات صادقانه شما را گول بزند اما آنچه که در چهره یک فرد دروغگو اتفاق می‌افتد چیزی نیست که از نگاه تیزبین شما مخفی بماند.

 

کارشناسان می‌گویند در این روش باید خیلی به آنچه که در چهره طرف مقابلتان اتفاق می‌افتد دقیق شوید. اگرچه شناسایی فرد دروغگو از این طریق کار دشواری است اما با دقت زیاد می‌توانید تشخیص بدهید که آیا طرف مقابل شما دروغ می‌گوید یا خیر چرا که معمولا گونه‌های فردی که دروغ می‌گوید سرخ می‌شود و دلیلش هم این است که فرد تا حدودی عصبی است و عصبانیت باعث سرخ شدن صورت بخصوص گونه‌ها می‌شود.

 

از دیگر نشانه‌هایی که می‌توانید تشخیص بدهید فرد مقابلتان دروغ می‌گوید ، گشاد شدن سوراخ‌های بینی ، گاز گرفتن لب‌ها ،‌ نفس‌های عمیق و سریع پلک زدن است.

 

در واقع این نشانه‌ها هر کدام بدین معناست که مغز در حال اضافه کاریست.

2- آیا زبان بدن یک دروغگو را لو می‌دهد؟

برای اینکه مچ یک دروغگو را بگیرید خیلی مهم است که رفتار کلی او را بسنجید. یک خصیصه برای تشخیص فرد دروغگو شناخته شده که در هماهنگی بین رفتارهای کلی در کنار ژست او ،‌از جمله صورت ،‌بدن ، صدا و گفتارش در تعامل با یکدیگر دیده می‌شود.

یک دروغگو ممکن است دست‌ها و پاهایش را به درون بدن خود جمع کند و حرکت‌هایش را حین گفتگو به حداقل برساند و تلاش کند هر حرکتی در کمترین حالت ممکن اتفاق بیفتد.

 

یک دروغگو ممکن است دست‌هایش را پشت سرش رها کند و حرکت بدهد چون این حرکت نوعی بی‌قراری ناشی از عصبی بودن است.

 

3- یک دروغگو چطور لبخند می‌زند؟

یک لبخند ساده گاهی می‌تواند از احساسات واقعی هر فردی ماسک را بردارد. بنابراین برای شناسایی فرد دروغگو توجه بسیاری به نحوه لبخند زدن او بکنید همانطور که بقیه حرکاتش را زیر نظر دارید. شاید موفق شوید ،‌احساس واقعی را که او سعی در پنهان کردنش دارد ،‌کشف کنید ؛ احساسی که می‌تواند ترس ، عصبانیت یا اشمئزاز باشد. یادتان باشد وقتی لبخندی صادقانه و واقعی است که در چهره یک فرد هم لب‌ها بخندد و هم چشم‌ها.

و خب ،‌تشخیص این یکی کار سختی نیست.

 

4- یک دروغگو چطور صحبت می‌کند؟

اگرچه تغییر در صدای یک فرد می‌تواند اخطاری به عنوان یک نشانه برای شناسایی فرد دروغگو باشد اما ، کارشناسان معتقدند برای تشخیص اینکه آیا فرد دروغ می‌گوید یا نه شما باید نحوه صحبت کردن او و الگوی نفس کشیدنش را زیر نظر بگیرید.

اگر هر کدام از این دو مورد سرعت گرفته باشد یا اینکه آهسته شده باشد ،‌احتمال اینکه همه آنچه که در حال شنیدنش هستید راست باشد بسیار کم خواهد بود.

 

5- یک آدم دروغگو چه می‌گوید

یک فرد دروغگو معمولا از استفاده از واژه‌هایی مانند "اما" ، "به جز" ، "در حالیکه" و "نه" پرهیز می‌کند. چرا که آنها با افکار وسیع پیچیده به مشکل برمی‌خورند. آنها همچنین از واژه "من" هم کمتر استفاده می‌کنند. آنها سعی می‌کنند سراغ داستان‌های طولانی نروند و کمتر از ضمایر شخصی استفاده کنند.

 

6- آیا یک فرد دروغگو رفتار نامشخصی دارد؟

کارشناسان معتقدند تغییرات در اساس رفتاری یک فرد -اینکه به طور کلی چگونه رفتار می‌کند- نکته‌ایست که شما باید در آن حسابی دقت کنید.

 

شما باید رفتارهای این فرد را در ژست‌هایش ،‌نحوه گفتار ،‌توناژ صدا و حرکات دست‌هایش با آنچه که از قبل از او دیده و می‌شناختید مورد بررسی قرار بدهید. یعنی آنچه را که در موقعیت فعلی برابر شما نشان می‌دهد با آنچه که قبلا از وی دیده‌اید مقایسه و ارزیابی کنید چون وقتی فردی دروغ می‌گوید این رفتارها تغییر می‌کند.

 

7- او در برابر سوال ساده شما چه واکنشی نشان می‌دهد؟

وقتی از فردی سوال سختی بپرسید ،‌حتی اگر به دوردست‌ها هم خیره شود اتفاق عجیبی نیفتاده است. اما زمانیکه از فردی سوال ساده‌ای بپرسید و او نگاهش را از نگاه شما بدزدد ،‌حق دارید که درباره دروغگویی‌اش مشکوک شوید. به همین سادگی.

خبرآنلاین

اخبارمرتبط :

چطور دروغ و دروغگو را بشناسیم ؟

چگونگی برخورد با شوهران دروغگو

4 نشانه دروغگویی مردان

به کودک برچسب دروغگو نزنید! دروغ در سنین مختلف رشد!

عواقب دروغ گفتن از نظر اسلام، حدیث درباره دروغگویی


[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط


دروغگویی، یکی از فراگیرترین بیاخلاقی هایی است که در جامعه وجود دارد . 7روش برای مچ گرفتن فرد دروغگو. چطور مچ یک دروغگو را بگیرید؟ دروغگویی، یکی از ...دروغگویی، یکی از فراگیرترین بیاخلاقی هایی است که در جامعه وجود دارد چطور مچ یک دروغگو را بگیرید؟ دروغگویی، یکی از فراگیرترین بیاخلاقی هایی است که در ...دروغگویی، یکی از فراگیرترین بیاخلاقی هایی است که در جامعه وجود دارد . 7روش برای مچ گرفتن فرد دروغگو. چطور مچ یک دروغگو را بگیرید؟ دروغگویی، یکی از ...7روش برای مچ گرفتن فرد دروغگو · 7روش برای مچ گرفتن فرد دروغگو. 7روش برای مچ گرفتن فرد دروغگو , چطور مچ یک دروغگو را بگیرید , ... مچ گرفتن فرد دروغگو , .چطور مچ یک دروغگو را بگیرید؟!/ 7 راهکار براي شناسایی دروغگوها به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تشخیص راست گفتن و یا نگفتن فردی، یک موضوع چالشی در ...اگرچه شناسایی فرد دروغگو از این طریق کار دشواری است اما با دقت زیاد میتوانید تشخیص بدهید که آیا طرف مقابل شما دروغ میگوید یا خیر چرا که معمولا گونههای فردی که ...7روش برای مچ گرفتن فرد دروغگو واضح آرشیو وب فارسی:نیک صالحی: دروغگویی، یکی از ...7روش برای مچ گرفتن فرد دروغگو واضح آرشیو وب فارسی:نیک صالحی: دروغگویی، یکی از ...چطور مچ یک دروغگو را بگیرید؟ ... اگرچه شناسایی فرد دروغگو از این طریق کار دشواری است اما با دقت زیاد میتوانید تشخیص بدهید ... 7روش برای مچ گرفتن فرد دروغگو.


کلماتی برای این موضوع

راهکار برای برخورد با افراد عصبی به او بگویید که …مهارت های بازی با نوزاد را یاد بگیریدمناسب ماههای اول زندگی مدیریت زمان را با این علائم ظاهری علاقه مندی آقایان نیک صالحی پرتال …وضعیت بدن یک نشانه است، اگر او علاقمند باشد، به سمت شما قرار خواهد گرفت اگر در حاللینک منبع :7روش برای مچ گرفتن فرد دروغگو

تصاویر برای 7روش برای مچ گرفتن فرد دروغگو 7روش برای مچ گرفتن فرد دروغگو - نیک صالحی www.niksalehi.com/new/259801.html‏ - ذخیره شده 24 ا کتبر 2016 ... چطور مچ یک دروغگو را بگیرید؟ دروغگویی، یکی از فراگیرترین بی‌اخلاقی هایی است که در جامعه وجود دارد. البته مختص کشور خاصی هم نیست، همه جای ... 7روش برای مچ گرفتن فرد دروغگو - مجله خبری نیوز newzz.ir/search/?q=7روش+برای+مچ+گرفتن+فرد+دروغگو‏ - ذخیره شده فردا/ به نوشته «رأی االیوم»، و طبق مطالعات علمی یک کارشناس آلمانی، تنبیه بدنی کودکان زمانی که دروغ می‌گویند موجب نتایج معکوس و ترغیب کودکان به دروغ گفتن ... 7روش برای مچ گرفتن فرد دروغگو www.rahekhob.ir/ch/7روش_برای_مچ_گرفتن_فرد_دروغگو‏ 7روش برای مچ گرفتن فرد دروغگو ... دانلود حال گرفتن دوست دختر با عقرب وحشتناک. ... دانلود رو کردن دست پیشگو غیب گوی دروغگو کلاهبردار - گلچین صفا. گرفتن مچ دروغگو - نمناک namnak.com/گرفتن-مچ-دروغگو.p25104‏ - ذخیره شده مطمئنم که برای شما هم اتفاق افتاده است که در حین گوش دادن به صحبت های فردی احساس کرده اید که او دروغ می گوید. گرفتن مچ دروغگو اونقدرها هم سخت نیست، نشانه های ... چگونگی شناخت آدم دروغگو و مچ گیری. - کلوب www.cloob.com/c/.../چگونگی_شناخت_آدم_دروغگو_و_مچ_گیری.‏ - ذخیره شده - مشابه 2 ا کتبر 2006 ... چگونگی شناخت آدم دروغگو و مچ گیری.......... چگونگی شناخت و درک دروغ و مچ گیری از آدم های دروغگو : در روزگاری که 38 درصد از روابط بین فردی بر ... اس ام اس ، طنز و داستان - مچ گیری از دروغگوها!! fun2011.mihanblog.com/post/126‏ 26 ژانویه 2010 ... یکی از راه های گرفتن مچ افراد دروغگو این است که وانمود کنید حرف هایشان را باور کرده اید و بعد از گذشت چند ساعت، در لحظه ای که فرد حواسش جای دیگری ... آنتن شبکه پنج ۲۴ ساعته می‌شود/ معرفی ویژه‌های رمضات - Shafaqna life.shafaqna.com/FA/0381060‏ 7روش برای مچ گرفتن فرد دروغگو. - نیک صالحی. از شیره طبیعی آلوئه ... مهر. پیاده روی بعد از شام بیشترین فایده را برای افراد دیابتی دارد. - مهر. کمبود ید ایرانی ها ... واردات بنزین از بودجه ۹۶حذف شد/ سال آینده بنزین وارد نمی‌کنیم life.shafaqna.com/FA/0476157‏ 7روش برای مچ گرفتن فرد دروغگو. - نیک صالحی ... ابزار شناسایی افراد در خطر قلبی. - شفا آنلاین ... علائم منفی در فرد مبتلا به اسکیزوفرنی. - شفا آنلاین ... عدستگاه تناسلی مردان - datagozar.xyz datagozar.xyz/search/?q=عدستگاه%20تناسلی%20مردان&page=15‏ تنها دلخوشی برای زنده ماندن این آیین ها افراد سالخورده ای هستند که راویان شفاهی این آیین ها هستند. عروسی تفنگ ..... 7روش برای مچ گرفتن فرد دروغگو. 3 هفته پیش ...
برچسب‌ها: 7روش، برای، گرفتن، دروغگو