X
تبلیغات
رایتل

مجله مطالب خواندنی

سبک زندگی، روانشناسی، سلامت،فناوری و ....
چهارشنبه 17 خرداد 1396

امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند...

[ad_1]

وب سایت پول نیوز - رکسانا دانیالی: هر مدیری برای به موفقیت رساندن کسب و کار خود، تیمی متشکل از افراد ماهر تشکیل می دهد و امکانات مورد نیاز در جهت پیشرفت و شکوفایی استعداد ها را فراهم می کند. تمامی این کار ها کمکی است به رشد وضعیت کسب و کار و دست یابی به اهداف آن.


اما به عنوان مدیر هر چند هم که همه این شرایط را فراهم کرده باشید، نمی توانید از رابطه اعضا تیم با یکدیگر غافل شوید! با تقویت رابطه همکاری سازنده میان اعضا، اتمسفری پویا و نتیجه بخش ایجاد می شود که قطعا در راستای اهداف کسب و کار حرکت خواهد کرد. با این وجود، گرد هم آوردن تیمی تمام و کمال، کاری بس دشوار است، هر چند هم که این افراد متخصص و ماهر باشند، برخی ویژگی های رفتاری و شخصیتی ممکن است شما را دچار مشکلات کوچک و بزرگ کند. در ادامه می خواهیم به بررسی کارمندانی بپردازیم که با تیم کنار نمی آیند. به راستی با این افراد چه باید کرد؟

 

 چالش بزرگ مدیران؛ کارمندی که با تیم کنار نمی آید!

پاداش دسته جمعی

بعضی از کارکنان با گمان این که اگر روابط خود را با مدیر تقویت کنند، به ترفیع و شرایط بهتر دست می یابند، از تیم فاصله گرفته و خود را جدا می کنند. این افراد هر کاری به جز کار اصلی خود را انجام می دهند چرا که بیشتر وقتشان صرف جلب توجه مدیر کسب و کار می شود. اگر با چنین کارمندی سر و کار دارید، باید به وی توضیح دهید که در یک کسب و کار موفق، نتایج مثبت کار های گروهی، بیش از انواع فردی آن مورد استقبال واقع شده و حتی پاداش بیشتری نیز خواهد داشت.

باید با استفاده از همین ابزار، این افراد را به نوعی درگیر همکاری به سایر اعضا تیم کنید. رفته رفته خود فرد نیز لزوم و اهمیت این همکاری را در می یابد و متوجه خواهد شد که بهترین راه پیشرفت هم از نظر جایگاه کاری و هم از نظر شخصیتی، کمک به همکاران است.

 جلوگیری از شایعه

دسته ای از کارکنان نیز متاسفانه به جای همکاری با اعضا تیم و کمک به پیشرفت کسب و کار، فضای کاری را با تولید شایعات گوناگون و حاشیه سازی برای دیگر کارمندان، مسموم می کنند. تنها راه موثر در برخورد با این افراد، جلوگیری از شایعه سازی است اما چگونه باید این کار را انجام دهید؟ تا می توانید به چنین کارمندی کار های مختلف واگذار کنید، در واقع باید به گونه ای باشد که به قول معروف دیگر فرصت سر خاراندن هم نداشته باشد.

البته کار کردن با افراد این چنینی بسیار دشوار است و انرژی زیادی به ویژه از مدیر هدر می دهد. در نتیجه بهتر است اگر این فرد نقش کلیدی در کمک به اداره کسب و کار نداشته و یا مهارت ویژه ای ندارد، وی را اخراج کنید. در غیر این صورت مجبور خواهید بود به روش دیگری که گفته شد عمل کنید. در برخورد با این افراد باید کمی صبر و حوصله بیشتر به خرج دهید.

 مقابله با کم کاری

گاهی اوقات پیش می آید که فردی درست با تمام مهارت های مورد نیاز پست مورد نظر شما، استخدام می شود اما دائما خود را دست کم گرفته و یا به صورت عمدی زیر توانایی های خود و انتظارات شما عمل می کند. متاسفانه حضور چنین فردی با این عملکرد، موحب کم کاری سایر اعضا تیم نیز می شود چرا که فقدان انگیزه ایجاد می کند.

در این مورد بهترین کاری که از دست شما بر می آید، صحبت با این فرد است چرا که ممکن است به پست خود علاقه مند نباشد و جایگاهی دیگر برای ارائه نقش وی مفید باشد. با گفت و گو و تغییر وظایف وی، به این فرد فرصتی دیگر بدهید.


[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط


26 سپتامبر 2016 ... امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند... گرد هم آوردن تیمی تمام و کمال، کاری بس دشوار است، هر چند هم که این افراد متخصص و ماهر باشند، برخی ویژگی ...12 ا کتبر 2016 ... امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند در ایراتو گرد هم آوردن تیمی تمام و کمال کاری بس دشوار است هر چند هم که این افراد متخصص و ماهر باشند برخی ...... لباس ، مشاور … خانواده، آرایش و زیبایی,دنیای مد، مدل لباس ، مشاور … امان از کارمندانی که ساز مخالف ... می کنیم که از ... می زنند . آکاایران: هنگامی که ... منبع مشاهده مطلب ...28 سپتامبر 2016 ... سایت نیوز رکسانا هر برای موفقیت کسب کار تیمی از ماهر می و مورد در پیشرفت شکوفایی ها فراهم کند. این ها است رشد کسب کار دست به آن. اما عنوان هر ...28 سپتامبر 2016 ... امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند... گرد هم آوردن تیمی تمام و کمال، کاری بس سخت است، هر چندین هم که این اشخاص کارشناس و ماهر باشند، بعضی ...شمار از خوراک کشاورزنیوز استفاده می کنیدکشاورزنیوز: وب سایت پول نیوز رکسانا دانیالی: هر مدیری برای به موفقیت رساندن کسب و کار خود، تیمی متشکل از افراد ...اطلاعات خبر کد : ۳۵۳۳۹۳۲. امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند... منبع خبر : موفقیت - برترینها. دوشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۸. موضوع : دسته بندی نشده. گرد هم آوردن تیمی ...هشتپاهایی در اعماق دریا دیده شدند که قد همدیگر میزنند. به گزارش خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان، هشتپاها موجودات باهوشی هستند که از روی تجربه یک ...امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند. مکان هایی که از دست بشر در امان بوده! در سراسر جهان چنین مکان هایی وجود دارد که دسترسی به آنها بسیار سخت و بعید است.


کلماتی برای این موضوع

الف کسب و کار فارغ التحصیلان دانشگاهاین مجموعه نمونه ای از وضعیت موجود اشتغال بسیاری از فارغ التحصیلان مراکز آموزش عالی روش تحقیقبیان مسئله دلایل استفاده شهروندان تهرانی از خودروی شخصی به منظور جابجایی در سطح شهرارتباط ایثارگران با رییس جمهور خبرگزاری ایثارگرانبا سلاماز بعضی بزرگان شنیده ایم که اگر کسی قصد رفتن به جبهه را داشته ودر راه بعللی نظرات کارکنان بازنشسته فرهنگی فرهنگیان نیوز …وزیر در ایران هم استعفا می دهد؟ برخورد مسئولان سایر کشورها در حوادث مشابه تصادف قطار الف جزئیات نظام رتبه‌بندی و افزایش حقوق معلمانشما چطوری حساب و کتاب می کنید که زمان کار معلم سه ماه می شود من نمی دانم؟ اما به این هملینک منبع :امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند...

امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند... - برترین ها www.bartarinha.ir/fa/.../امان-از-کارمندانی-که-ساز-مخالف-می-زنند‏ - ذخیره شده 26 سپتامبر 2016 ... امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند... گرد هم آوردن تیمی تمام و کمال، کاری بس دشوار است، هر چند هم که این افراد متخصص و ماهر باشند، برخی ویژگی ... امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند... - 24Khabar.com www.24khabar.com/.../امان-از-کارمندانی-که-ساز-مخالف-می-زنند/‏ - ذخیره شده امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند... رکسانا دانیالی: هر مدیری برای به موفقیت رساندن کسب و کار خود، تیمی متشکل از افراد ماهر تشکیل می دهد و امکانات مورد نیاز در ... تصاویر برای امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند... امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند... www.akairan.ir/امان%20از%20کارمندانی%20که%20ساز%20مخالف%20می%20زنند...‏ - ذخیره شده امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند... کلمه امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند... هنوز در آکا ویکی تعریف نشده است. ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶. امان از کارمندانی که ساز مخالف ... امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند... - سرزه www.serze.com/امان-کارمندانی-مخالف-زنند-1893233/‏ - ذخیره شده 28 سپتامبر 2016 ... امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند... گرد هم آوردن تیمی تمام و کمال، کاری بس سخت است، هر چندین هم که این اشخاص کارشناس و ماهر باشند، بعضی ... امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند - دانلود آهنگ www.vavo.ir/ch/امان_از_کارمندانی_که_ساز_مخالف_می_زنند‏ - ذخیره شده امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند. دانلود فوتو ... دانلود : امان از دل زینب - نوحه زیبا دری افغانی ... دانلود مجری شبکه تجزیه طلب گوناز: ما با تشیع مخالف هستیم. امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند | جستجو در وبلاگها | آرشیو وبلاگ ... weblog724.gdn/list/امان-از-کارمندانی-که-ساز-مخالف-می-زنند‏ عبارت امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند در بین وبلاگهای سایتهای وبلاگی جستجو شده و نتایج با ذکر منبع به صورت خودکار بازنشر شده و در این صفحه نمایش داده ... امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند – دانلود sms.1rial.com/tag/امان-از-کارمندانی-که-ساز-مخالف-می-زنند/‏ ... عکس اهنگ اس ام اس مداحی فوتبال فیلم سریال. برگه نمونه. امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند. امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند · Optimizer WordPress Theme. فرونشست زمین در چهار راه مولوی تهران | وبلاگ آگهی نامه ادزیرانی adsirani.com/blog/2016/10/15/فرونشست-زمین-در-چهار-راه-مولوی-تهران/‏ 15 ا کتبر 2016 ... ... گفت: نجات گران آتش نشانی بلافاصله محدوده ای که حادثه در آن به وقوع پیوسته بود را ایمن سازی کرده و با ... امان از کارمندانی که ساز مخالف می زنند… ۲۳ نشانه که مدیرتان مخفیانه از شما متنفر است | Reza Alipour | Pulse ... https://www.linkedin.com/.../۲۳-نشانه-که-مدیرتان-مخفیانه-از-شما-متنفر-است-reza-alipour‏ - ذخیره شده 20 آگوست 2016 ... مدیران به چند دلیل دست به مدیریت خرد می‌زنند که می‌توان مواردی مانند نیاز به ... اگر مدیرتان هرچه ایده دارید را نادیده بگیرد یا ساز مخالف با هرچه می‌گویید ... شامل حال شما می‌شود و دیگر کارمندان از نیش و کنایه‌های مدیر در امان هستند باید به ...