X
تبلیغات
رایتل

مجله مطالب خواندنی

سبک زندگی، روانشناسی، سلامت،فناوری و ....
چهارشنبه 17 خرداد 1396

آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیون

[ad_1]

آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیون

آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیون

شما می توانید آشپزخانه خود را بعنوان نقظه کانونی دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید و از بودن در قلب تپنده خانه لذت ببرید. شاید در نگاه اول فضای تلویزیون و یا شومینه تنها نقاط کانونی فضای دکوراسیون منزل به شمار بیایند، اما وقتی شما خالق دکوراسیون خودتان هستید به سادگی می توانید هر فضای دلچسبی را با چند ترفند ساده تبدیل به نقاط کانونی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

 

دکوراسیون آشپزخانه یکی از همان فضاهای محبوب و دوست داشتنی است که امروز می خواهیم ترفندهایی را برای تبدیل آن به نقطه ی کانونی دکوراسیون تان با شما در میان بگذاریم، پس تاپایان این مطلب با ما ما همراه باشید.

 

دکوراسیون آشپزخانه: کاشی کاری دیوار

استفاده از کاشی کاری منحصر به فرد برای دیوار آشپزخانه ی شما می تواند علاوه بر آنکه در غالب یک عنصر دکوراتیو در فضای آشپزخانه ی شما بدرخشد. به گزارش پارس ناز  دید را به خودش معطوف کند و دکوراسیون آشپزخانه ی شما تبدیل به نقطه ی کانونی فضای داخلی تان کند.

آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیوندکوراسیون آشپزخانه: کانتر آشپزخانه

کانتر آشپزخانه ی شما می تواند ظاهری متفاوت با کانترهای روتین موجود در بازار داشته باشد، همین انتخاب متفاوت سبب جلب توجه و تبدیل شدن دکوراسیون آشپزخانه ی شما به نقطه ی کانونی خانه تان می شود. جا کم دارید؟ روی کانتر آشپزخانه حساب کنید! می تواند در چشمگیر تر شدن کانتر آشپزخانه تان به شما کمک بسیاری کند.

آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیوندکوراسیون آشپزخانه: صندلی اپن

انتخاب یک صندلی اپن با رنگ خاص و چشمگیر به خوبی می تواند در دکوراسیون آشپزخانه شما غوغا کند و آن را تبدیل به پر طرفدارترین بخش خانه ی شما کند. مطلب بهترین صندلی اپن آشپزخانه برای دکوراسیون شما در این انتخاب صندلی اپن مناسب کمک بسیاری خواهد کرد.

آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیوندکوراسیون آشپزخانه: تجهیزات آشپزخانه رنگی

استفاده از تجهیزات آشپزخانه ی رنگی در دکوراسیون آشپزخانه ی شما پویایی و نشاط را ایجاد می کند و به سادگی می توانید همه ی نگاه ها را معطوف به فضای آشپزخانه ی خود کنید.

آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیوندکوراسیون آشپزخانه: کابینت های رنگی

با انتخاب کابینت رنگی برای دکوراسیون آشپزخانه تان می توانید فضای آشپزخان تان را از حالت روتین همیشگی خارج کنید و ظاهر چشم گیر تری به فضای دکوراسیو نتان ببخشید. حتی می توانید کابینت های بی روح سفید رنگ خودتان را رنگ آمیزی کنید و ظاهر خاص و چشمگیری به آن ببخشید.

آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیوندکوراسیون آشپزخانه: دیوارپوش

انتخاب دیوارپوش خاص برای بخشی از دکوراسیون آشپزخانه تان با یک نورپردازی خاص می تواند دیدها را روی دکوراسیون آشپزخانه تان بیشتر متمرکز کنید و آن را تبدیل به نقطه ی کانونی دکوراسیونتان کنید.

آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیوندکوراسیون آشپزخانه : منظره پنجره ها

وقتی شما از موهبت یک منظره ی طبیعی در فضای آشپرخانه تان بهره مند هستید پس آن را با پرده های ضخیم نپوشانید و از آن برای تبدیل شدن دکوراسیون آشپزخانه تان به یک فضای پر طرفدار استفاده نمایید.

آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیوندکوراسیون آشپزخانه : لوستر

انتخاب لوستر مناسب برای فضای آشپزخانه تان می تواند تمرکز و توجه را به این فضا بیشتر نماید و فضای آشپزخان ی شما تبدیل به قلب پر طرفدار دکوراسیون داخلی منزلتان تان شود. لامپ واکشی. نور خوب است یک آشپزخانه باید داشته باشند.

آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیوندکوراسیون آشپزخانه: تابلوهای هنری

شاید نصب تابلو در فضای آشپزخانه ایده ای غیر معمول به نظر برسد اما باید توجه داشته باشید که همین ایده های غیر معمول می تواند چهره ی آشپزخانه ی شما تغییر دهد، توجه داشته باشید که تابلوهای شما حتما قاب و پوشش شیشه ای داشته باشد چرا که فضای آشپزخانه به دلیل رطوبت نسبی می تواند به تابلوهای شما آسیب برساند.

آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیوندکوراسیون آشپزخانه: برد خلاقانه

با نصب یک برد خلاقانه در فضای آشپزخانه ی خود می توانید اتفاقات و برنامه ریزی های روزانه ی خود را روی آن نصب کنید،حتی می توانید نقاشی ها و آثار هنری دلبندانتان را روی آن نصب کنید و از دیدن آن ها در قلب خانه ی خود لذت ببرید.

آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیون

 

سایت چیدانه

 

 


[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط


آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیون شما می توانید آشپزخانه خود را بعنوان نقظه کانونی دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید و از بودن در قلب تپنده خانه.12 ا کتبر 2016 ... آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیون تصویر و عکس شماره 1 ⇩ آشپزخانه به عنوان نقطه مؤسسه ای دکوراسیون شما قادر هستید آشپزخانه خود را ...آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیون شما می توانید آشپزخانه خود را بعنوان نقظه کانونی دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید و از بودن در قلب تپنده خانه لذت ببرید.از این سینک ها عموما در طراحی کلاسیک و به عنوان نقطه کانونی آشپزخانه استفاده می شود. مزیت این طرح نیز این است که کانتر بزرگی در کنار آن قرار دارد و ساکنین می ...... به طور طبیعی چشم را به خودش جلب کرده و به عنوان نقطه کانونی عمل میکند. بهکارگیری این رنگها در کابینتها باعث زیبایی بیشتر دکوراسیون آشپزخانه شما خواهد ...و برق به طور طبیعی چشم رو به خودش جذب می کنه و به عنوان نقطه کانونی عمل می کنه. مطمئن باشید اعمال این مد در بازسازی آشپزخونه باعث زیباتر شدن دکوراسیون ...در طراحی های مدرن امسال، میزهای آشپزخانه از یک وسیله ساده و سنتی به یک دکور ... پرزرقوبرق به طور طبیعی چشم را به خودش جلب کرده و به عنوان نقطه کانونی عمل میکند.30 آوريل 2015 ... طراحی دکوراسیون 2015 بهگونهای است که آشپزخانه را به فضای شاد و ... به طور طبیعی چشم را به خودش جلب کرده و به عنوان نقطه کانونی عمل میکند.درسال 2015 دکوراسیون آشپزخانه فقط برای آشپزی ساخته نمی شه ؛ آشپزخانه ... و برق به طور طبیعی چشم رو به خودش جذب می کنه و به عنوان نقطه کانونی عمل می کنه.


کلماتی برای این موضوع

دکوراسیون آشپزخانه مدل از جدیدترین مدلهای دکوراسیون دکوراسیون آشپزخانه مدل از جدیدترین مدلهای دکوراسیون آشپزخانه مدرنعکسعکسهای زیبا شکوه در طراحی فضای سبز به سبک مینیمال دکوراسیونشکوه در طراحی فضای سبز به سبک مینیمال طراحی فضای سبزسبک مینیمالفضای سبز مینیمالمزایای مبلمان یک تکه و ال شکل در دکوراسیون …چیدمان مبلمان و کاناپه های جداگانه در فضا شاید به نظر راحت تر از دکوراسیون و قرار دادن بهترین روش چیدمان مبلمان در دکوراسیون منزل دکوراسیونمبلمان را بر اساس نقطه کانونی که مشخص کرده اید بچینید نقطه کانونی در دکوراسیون منزلطراحی داخلی بسیار شیک خانه حسین یاری تصاویردکوراسیون داخلی بسیار شیک خانه حسین یاری در این مطالب به شما خانه هایی را که با فکر و طراحی باغچه در حیاط کوچک خانه تصاویرباغ باغچه دکوراسیون باغچه طراحی باغ کلاسیک دکوراسیون حیاط الاچیق طراحی باغچه نقش تلویزیون در دکوراسیون منزلچگونه یک تلویزیون را در دکوراسیون خانه خود جای دهیم تا هماهنگی و تناسب زیبایی با عکسها و مدلهای پرده سرای آپاداناقمثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد پرده سرای آپادانا معمارکده معماری مدرنمعماریمدرنپس از اعتراض فومیهیکو ماکی به مقیاس عظیم ِ طرح استادیوم ملی ژاپن از زاها حدید در بافت پنل خورشیدی باطری اینورتر شارژ کنترلر …با پرداخت روزانه تومان آگهی خود را به طلایی ارتقا دهید برای اطلاعات بیشتر کلیک اصول طراحی باغچه پورتال پارسه گردطراحیباغچهاصول طراحی باغچه تنوع به باغ جان می‌دهد چند فضای کوچک و صمیمی را در نظر بگیرید که ازلینک منبع :آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیون

تصاویر برای آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیون آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیون - پارس ناز www.parsnaz.com/آشپزخانه-به-عنوان-نقطه-کانونی-دکوراسی.html‏ - ذخیره شده آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیون شما می توانید آشپزخانه خود را بعنوان نقظه کانونی دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید و از بودن در قلب تپنده خانه. مطبخ یا آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی چیدمان (11 عکس) - سرزه www.serze.com/مطبخ-آشپزخانه-عنوان-نقطه-کانونی-2002265/‏ - ذخیره شده 12 ا کتبر 2016 ... آشپزخانه به عنوان نقطه کانونی دکوراسیون تصویر و عکس شماره 1 ⇩ آشپزخانه به عنوان نقطه مؤسسه ای دکوراسیون شما قادر هستید آشپزخانه خود را ... دکوراسیون زیبا برای آشپزخانه - باشگاه مادران www.madarclub.com/fa/print/news/58724‏ - ذخیره شده 9 ژوئن 2014 ... دکوراسیون آشپزخانه, تغییر دکوراسیون آشپزخانه, چیدمان آشپزخانه های جدید ... کنید و اجاق گاز را در قسمت دوم و یخچال را به عنوان مهم ترین وسیله در قسمت اول قرار دهید. ... 18 - تعیین و ایجاد یک نقطه کانونی در دکوراسیون آشپزخانه را نیز ... نورپردازی آشپزخانه دکوراسیون آشپزخانه | اجرای کابینت آشپزخانه ... hiradana.com/.../نورپردازی-آشپزخانه-دکوراسیون-آشپزخانه‏ - ذخیره شده 15 آوریل 2017 ... شرکت معماری هیرادانا مشاور در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و خارجی در ... به نحوی صورت گیرد تا مثلا آشپزخانه به عنوان یک نقطه ی کانونی ... ایده های لوکس دکوراسیون با الهام از خانه چهره ها - روزیاتو rooziato.com/139520136/ایده-های-لوکس-دکوراسیون-با-الهام-از-خان/‏ - ذخیره شده از این سینک ها عموما در طراحی کلاسیک و به عنوان نقطه کانونی آشپزخانه استفاده می شود. مزیت این طرح نیز این است که کانتر بزرگی در کنار آن قرار دارد و ساکنین می ... اصول دکوراسیون مبلمان منزل - طرح آریا - شرکت آریا نئوپان پاسارگاد tarharya.com/principles-of-home-furniture-decoration/‏ - ذخیره شده 19 ژانویه 2017 ... نقطه کانونی اتاق را مشخص کنید و مبلمانتان را بر اساس آن بچینید . ... به عنوان مثال اگر قصد تماشای تلویزیون در اتاقتان را دارید دقت کنید که ... کانونی برای دیده شدن در دکوراسیون منزل - آفتاب www.aftabir.com/.../کانونی-برای-دیده-شدن-در-دکوراسیون-منزل‏ - ذخیره شده - مشابه 27 نوامبر 2015 ... هوشمندی صاحبخانه در تاکید روی وسیله‌ای خاص این نوع نگاه را به وجود می‌آورد؛ ذکاوت در ایجاد رکنی مهم در دکوراسیون داخلی به عنوان نقطه کانونی! دکوراسیون آشپزخانه – hairtransplantation786 https://hairtransplantation786.wordpress.com/.../دکوراسیون-آشپزخانه/‏ - ذخیره شده 22 فوریه 2016 ... Posts about دکوراسیون آشپزخانه written by hairtransplantation786. ... دکوراسیون آشپزخانه. دیزاین وچینش جذاب ... کاناپه یا مبلمان ال‌شکل می‌تواند به عنوان نقطه ... اگر می‌خواهید که کاناپه، نقطه کانونی فضا باشد، در هر حال رنگ دیوار و «نقطه ی کانونی» چیست و چگونه باید آن را ایجاد کنیم؟ - انستودیوز ... nstudioz.com/creating-and-defining-a-focal-point/‏ - ذخیره شده 22 دسامبر 2016 ... ما در این مطلب یک قانون طلایی در دکوراسیون به نام «نقطه ی کانونی» را به شما معرفی می کنیم و ... شومینه به عنوان نقطه کانونی در دکوراسیون نشیمن.