X
تبلیغات
زولا

مجله مطالب خواندنی

سبک زندگی، روانشناسی، سلامت،فناوری و ....
پنج‌شنبه 2 شهریور 1396

این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود

[ad_1]
خبرگزاری ایسنا:‌ دانشمندان دانشگاه میسوری موفق به ساخت یک سیستم حسگر شدند که تغییرات در سرعت راه رفتن و طول گام‌های سالمندان را اندازه‌گیری کرده و با پیش‌بینی احتمال افتادن افراد مسن از وقوع آن جلوگیری می‌کند.

به گزارش انگجت، این حسگر می‌تواند با بررسی داده‌های به دست آمده از تغییر در نوع راه رفتن و اندازه گام‌ها تا 3 هفته پیش از وقوع این اتفاق آن را پیش‌بینی کند.

حسگر جدید به کارکنان مراقبت‌های بهداشتی قبل از وقوع حادثه هشدار می‌دهد و آنها پیش از بروز یک آسیب می‌توانند از آن جلوگیری کنند.

ویژگی مهم این نوآوری این است که بر خلاف بسیاری از حسگرهای حرکتی، کاربران نیازی به پوشیدن چیزی ندارند و می‌توان این حسگر را در هر نقطه از خانه قرار داد.

این اختراع هم باعث نجات جان افراد شده و هم با مراقبت از آنها به طول عمر افراد مسن می‌افزاید.

مزیت بزرگ این فناوری جدید این است که با وجود آن افراد سالمند می‌توانند با اعتماد به نفس بیشتری قدم بردارند.

این محققان پژوهش خود را در Western Journal of Nursing Research به چاپ رساندند.


[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط


30 آگوست 2016 ... این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان میشود. s.aolcdn.com.jpg. دانشمندان دانشگاه میسوری موفق به ساخت یک سیستم حسگر شدند که تغییرات در سرعت ...31 آگوست 2016 ... این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان میشود. دانشمندان دانشگاه میسوری موفق به ساخت یک سیستم حسگر شدند که تغییرات در سرعت راه رفتن و طول ...8 سپتامبر 2016 ... این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می شود. کانال تلگرام دمادم. جهت خواندن و پیگیری اخبار منتخب روز ایران و جهان به کانال تلگرام دمادم بپیوندید.دانشمندان دانشگاه میسوری موفق به ساخت یک سیستم حسگر شدند که تغییرات در سرعت راه رفتن و طول گامهای سالمندان را اندازهگیری کرده و با پیشبینی احتمال افتادن ...دانشمندان دانشگاه میسوری موفق به ساخت یک سیستم حسگر شدند که تغییرات در سرعت راه رفتن و طول گامهای سالمندان را اندازهگیری کرده و با پیشبینی احتمال افتادن ...31 آگوست 2016 ... حسگر, سالمندان دَر سیب زمینی, گوجه فرنگی وَ بادمجان, این قسمت ها خوردنی نیستند!دانشمندان دانشگاه میسوری موفق به ساخت یک سیستم حسگر شدند ...30 آگوست 2016 ... دانشمندان دانشگاه میسوری موفق به ساخت یک سیستم حسگر شدند که تغییرات در سرعت راه رفتن و طول گامهای سالمندان را اندازهگیری کرده و با ...این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان میشود. زمان دریافت خبر : سه شنبه 9 شهریور 1395 ساعت 18:37. [ مشاهده متن کامل خبر این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان میشود در ...پست با عنوان این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان میشود از وب سایت بلاگفا با ذکر منبع به صورت خودکار بازنشر شده و در این صفحه نمایش داده شده است. در صورتیکه ...30 آگوست 2016 ... دانشمندان دانشگاه میسوری موفق به ساخت یک سیستم حسگر شدند که تغییرات در سرعت راه رفتن و طول گامهای سالمندان را اندازهگیری کرده و با ...


کلماتی برای این موضوع

این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود …به گزارش دبلیوخبر و به نقل از برترین ها شهریور ١٠ این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود شمار از …به گزارش دبلیوخبر و به نقل از کشاورزنیوز شهریور ٩ این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شوددانشمندان دانشگاه میسوری موفق به ساخت یک سیستم حسگر شدند که تغییرات در سرعت راه رفتن این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود …این حسگر مانع زمین خوردن این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود منبع این خبر این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شودهتاکی هنر نیستحالا یک روزنامه را صبح ورق می زنیم، از صفحه اول تا آخر نمی دانم برخی این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شودبه گزارش ایسنا به نقل از انگجت، این حسگر می‌تواند با بررسی داده‌های به دست آمده از این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود واضح…این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود دانشمندان دانشگاه میسوری موفق به ساخت یک این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می شود ایسنااین حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می شود انتخاباین حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود سالمندان این حسگر می‌تواند با بررسی داده‌های به دست آمده از تغییر در نوع راه این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود …دانشمندان دانشگاه میسوری موفق به ساخت یک سیستم حسگر شدند که تغییرات در سرعت راه رفتنلینک منبع :این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود

این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود - ایسنا www.isna.ir/news/.../این-حسگر-مانع-زمین-خوردن-سالمندان-می-شود‎Cached30 آگوست 2016 ... دانشمندان دانشگاه میسوری موفق به ساخت یک سیستم حسگر شدند که تغییرات در سرعت راه رفتن و طول گام‌های سالمندان را اندازه‌گیری کرده و با ... این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود | هفت صبح 7sobh.com/content/این-حسگر-مانع-زمین-خوردن-سالمندان-می‌/‎Cachedدانشمندان دانشگاه میسوری موفق به ساخت یک سیستم حسگر شدند که تغییرات در سرعت راه رفتن و طول گام‌های سالمندان را اندازه‌گیری کرده و با پیش‌بینی احتمال افتادن ... این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود - پایگاه خبری تحلیلی ... www.entekhab.ir/fa/news/.../این-حسگر-مانع-زمین-خوردن-سالمندان-می‌شود 30 آگوست 2016 ... دانشمندان دانشگاه میسوری موفق به ساخت یک سیستم حسگر شدند که تغییرات در سرعت راه رفتن و طول گام‌های سالمندان را اندازه‌گیری کرده و با ... این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود - دپارتمان مرکزی مهندسی ... www.bmecenter.ir/.../این-حسگر-مانع-زمین-خوردن-سالمندان-می‌.html‎Cached6 سپتامبر 2016 ... این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود دانشمندان دانشگاه میسوری موفق به ساخت یک سیستم حسگر شدند که تغییرات در سرعت راه رفتن و طول ... این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود - دولت بهار www.dolatebahar.com/view/.../-این-حسگر-مانع-زمین-خوردن-سالمندان-می‌شود 30 آگوست 2016 ... به گزارش دولت بهار به نقل از انگجت، این حسگر می‌تواند با بررسی داده‌های به دست آمده از تغییر در نوع راه رفتن و اندازه گام‌ها تا 3 هفته پیش از وقوع این ... این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود - شرکت زرفام پلیمر highnews.ir/این-حسگر-مانع-زمین-خوردن-سالمندان-می‌/ دانشمندان دانشگاه میسوری موفق به ساخت یک سیستم حسگر شدند که تغییرات در سرعت راه رفتن و طول گام‌های سالمندان را اندازه‌گیری کرده و با پیش‌بینی احتمال افتادن ... این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود - خبرلند khabarland.com/news/.../این-حسگر-مانع-زمین-خوردن-سالمندان-می‌شود‎Cached20 ژانویه 2017 ... این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود خبر فارسی,خبر آنلاین و خبر لند,آخرین اخبار ایران و جهان,اخبار روز ایران,تازه ترین اخبار امروز,اخرین اخبار ... این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود - هارپی نیوز www.harpynews.com/.../این-حسگر-مانع-زمین-خوردن-سالمندان-می‌شود‎Cachedلفاظی مایک پنس: ایران برای بی‌ثبات کردن منطقه تلاش می‌کند · ویکی‌لیکس: آمریکا از حمایت ... مدارس تهران شنبه 13 خردادماه تعطیل می شود؟ ظهور پدیده جدید در والیبال ... هرلحظه، این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود - اخبار ایران harlahze.com/اخبار-علم-و.../این-حسگر-مانع-زمین-خوردن-سالمندان-می‌شود 30 آگوست 2016 ... به گزارش ایسنا به نقل از انگجت، این حسگر می‌تواند با بررسی داده‌های به دست آمده از تغییر در نوع راه رفتن و اندازه گام‌ها تا 3 هفته پیش از وقوع این ... این حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود - ایسنا | خبرپو khabarpu.com/k.php?u...2KfbjNiz2YbYpw==‎Cachedاین حسگر مانع زمین خوردن سالمندان می‌شود - ایسنا | خبر پو, پویش آخرین اخبار روز ایران و جهان.