مجله مطالب خواندنی

سبک زندگی، روانشناسی، سلامت،فناوری و ....
پنج‌شنبه 2 شهریور 1396

ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواریموج‌های بلندی که مصنوعی ایجاد می‌شوند

[ad_1]

ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواری/موج‌های بلندی که مصنوعی ایجاد می‌شوند

محققان شرکت URBNSURF برای طراحی این ساحل مصنوعی از فناوریهای پیشرفته ای استفاده کرده اند که مهمترین آن «ویو گاردن» است. این فناوری امکان تولید امواج متنوع در یک ساحل مصنوعی را فراهم می کند.

تلاش برای راه اندازی سواحل مصنوعی ویژه موج سواری با استفاده از فناوریهای خاص از ۱۲ سال پیش آغاز شده و در حالی که نخستین نمونه آن سال گذشته از ولز بریتانیا راه اندازی شد حالا خبر می رسد که نمونه دیگری از آن به زودی در آستن آمریکا افتتاح خواهد شد. اما آنچه که قرار است در پرت استرالیا ساخته شود از همه نظر مجهز و نوآورانه است.

آنچه که در این شهر بندری ساخته می شود در واقع بخشی از تأسیسات بزرگ ورزشی و تفریحی ۲۲ هکتاری است که در ۹ کیلومتری جنوب این شهر ساخته خواهد شد.

ساحل مصنوعی این مجموعه ۲.۴ هکتار وسعت خواهد داشت و برای راه اندازی آن سالانه به ۲۰ میلیون لیتر آب نیاز است زیرا بخش زیادی از آب این ساحل همواره تبخیر می شود.

یکی از ویژگیهای این مجموعه استفاده از صفحات خورشیدی است تا بخشی از برق مورد نیاز آن از این راه تأمین شود. از این رو می توان این پارک و ساحل مصنوعی آن را در زمره سبز ترین (دوست دار محیط زیست) پروژه های تفریحی و ورزشی جهان به شمار آورد.

طراحان این پروژه تلاش کرده اند تا با استفاده از فناوریهای مختلف این ساحل را شبیه سواحل طبیعی ارایه کنند. در این ساحل مصنوعی انواع تفریحات آبی از جمله موج سواری انجام می شود.

در این ساحل مصنوعی که تا اواخر سال ۲۰۱۸ راه اندازی می شود امواج کوچک و بزرگی تولید می شود که تا ۱.۷ متر ارتفاع دارند.

5454


[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط


27 آگوست 2016 ... ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موجسواری/موجهای بلندی که مصنوعی ایجاد میشوند. دانش > فناوری - مهر نوشت: طرح بزرگ و پیشرفته ای برای ...27 آگوست 2016 ... ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موجسواری/موجهای بلندی که مصنوعی ایجاد میشوند ... آنچه که در این شهر بندری ساخته می شود در واقع بخشی از تأسیسات بزرگ ورزشی و ... برچسب ها : مصنوعی استرالیا سواری بلندی مصنوعی ایجاد.ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موجسواری-موجهای بلندی که مصنوعی ایجاد ... ای برای ساخت ساحل مصنوعی ویژه موج سواری در یکی از شهرهای بزرگ استرالیا ارایه ...27 آگوست 2016 ... ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موجسواری/موجهای بلندی که مصنوعی ایجاد میشوند. مهر نوشت: طرح بزرگ و پیشرفته ای برای ساخت ساحل مصنوعی ویژه موج سواری در یکی از شهرهای بزرگ استرالیا ارایه شده است.27 آگوست 2016 ... عصر شنبه ششم شهریور ماه 1395 خبر ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موجسواری/موجهای بلندی که مصنوعی ایجاد میشوند.ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موجسواری/موجهای بلندی که مصنوعی ایجاد میشوند. بازگشت به صفحه اصلی · تبلیغات تبلیغات. تبلیغات تبلیغات ...25 آگوست 2016 ... محققان شرکت URBNSURF برای طراحی این ساحل مصنوعی از فناوریهای پیشرفته ای استفاده کرده اند که مهمترین آن ویو گاردن است. این فناوری ... ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موجسواری/موجهای بلندی که مصنوعی ایجاد میشوند.مهر نوشت: طرح بزرگ و پیشرفته ای برای ساخت ساحل مصنوعی ویژه موج سواری در یکی از شهرهای بزرگ استرالیا ارایه شده است.نخست وزیر سابق بریتانیا که برای سخنرانی های خود شهرت زیادی داشت صاحب ... ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موجسواری/موجهای بلندی که مصنوعی ایجاد میشوند ... رفتن حساسیت در دندانی میشود که حساسیتش بهخاطر عقبنشینی لثه بوده است.


کلماتی برای این موضوع

ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواریموج‌های بلندی برای ساخت ساحل مصنوعی ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواریموج‌های بلندی که ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواریموج‌های بلندی برای ساخت ساحل مصنوعی برای موج‌سواریموج‌های بلندی که مصنوعی ایجاد می‌شوند ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواریموج‌های بلندی … برای ساخت ساحل مصنوعی ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواریموج‌های بلندی که علم و فن آوری بایگانی پایگاه خبری صلح ایران … مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواریموج‌های بلندی که مصنوعی ایجاد می‌شوند گروه ساخت ساحل مصنوعی ویژه موج سواری در استرالیا بعد …خبرساختساحلمصنوعیویژه برای ساخت ساحل مصنوعی ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواریموج‌های بلندی که بزرگترین موج‌هایی که دیده‌ایدتصاویر شب …خبربزرگترینموجهاییکهساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواریموج‌های بلندی که مصنوعی ایجاد می‌شوند خودروی مفهومی اونیکس، دستاوردی متفاوت از …خودرویمفهومیاونیکسشناختن آدم ها در همان نگاه اول با جوراب اودینزه ۳ پسکارا ۱شکار دلفین به دست گورخر هابررسی تقلبی یا اصل بودن اثر احصایی با درخواست …بررسیتقلبییااصلبودناثر درخصوص ادعای محمد احصایی مبنی بر تقلبی بودن اثر فروخته شده وی در برای ساخت وزیر کشور جدید ترکیه منصوب شدوزیرکشورجدیدترکیه آلا را که در کابینه در آتش ساخت صفحات در عرفه منصوریان برای آخرین اخبار مهم ایران و جهان نتایج جستجو بدنبال …سازمان امور عشایر ایرانایجاد آگهی نرم اقتصادی بودیم که می می‌شود، مفهومش این است که در مقابل محدودیتلینک منبع :ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواریموج‌های بلندی که مصنوعی ایجاد می‌شوند

ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواری/موج‌های بلندی که ... www.khabaronline.ir/detail/572376/science/technology‎Cached27 آگوست 2016 ... ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواری/موج‌های بلندی که مصنوعی ایجاد می‌شوند. دانش > فناوری - مهر نوشت: طرح بزرگ و پیشرفته ای برای ... Images for ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواری/موج‌های بلندی که مصنوعی ایجاد می‌شوند ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواری-موج‌های بلندی که ... www.teb-news.com/.../ساخت+ساحل+مصنوعی+در+استرالیا+برای+موج‌سواری-موج‌های+بلندی+که+مصنوعی+ایجاد+می‌شوند ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواری-موج‌های بلندی که مصنوعی ایجاد ... ای برای ساخت ساحل مصنوعی ویژه موج سواری در یکی از شهرهای بزرگ استرالیا ارایه ... ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواری-موج‌های بلندی که ... www.3neshaneh.com/news/single/437570 ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواری-موج‌های بلندی که مصنوعی ایجاد می‌شوند. کد خبر 437570 - 1395 06 | تاریخ: 258 روز پیش-1395/06/07 | ساعت: 01: 07 ... ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواری/موج‌های بلندی که ... www.irsanews.com/32139‎Cached27 آگوست 2016 ... ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواری/موج‌های بلندی که مصنوعی ایجاد می‌شوند. محققان شرکت URBNSURF برای طراحی این ساحل مصنوعی از ... ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواری/موج‌های بلندی که ... khabarone.ir/.../ساخت-ساحل-مصنوعی-در-استرالیا-برای-موج‌سواری-موج‌های-بلندی-که-مصنوعی-ایجاد-می‌شوند‎Cachedساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواری/موج‌های بلندی که مصنوعی ایجاد می‌شوند. مهر نوشت: طرح بزرگ و پیشرفته‌ای برای ساخت ساحل مصنوعی ویژه موج سواری در ... ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواری/موج‌های بلندی که ... khabarche.ir/.../ساخت-ساحل-مصنوعی-در-استرالیا-برای-موج-سواری-موج-های-بلندی-که-مصنوعی-ایجاد-می-شوند 27 آگوست 2016 ... عصر شنبه ششم شهریور ماه 1395 خبر ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواری/موج‌های بلندی که مصنوعی ایجاد می‌شوند. اخبار هوش مصنوعی - آفتاب www.aftabir.com/news/article/tag/tag/هوش+مصنوعی/page/4 ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواری/موج‌های بلندی که مصنوعی ایجاد می‌شوند. ۳ ماه پیش ... ششمین مسابقات بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی برگزار می شود. اخبار عضله مصنوعی - آفتاب www.aftabir.com/news/article/tag/tag/+عضله+مصنوعی ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موج‌سواری/موج‌های بلندی که مصنوعی ایجاد می‌شوند ... ششمین مسابقات بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی برگزار می شود. موج شکن مخروط مورد استفاده در استرالیا www.fibertech.in/22435/موج-شکن-مخروط-مورد-استفاده-در-استرالیا/ شکن استفاده می شود Gauteng افریقایموج شکن استفاده می شود برای فروش . ... ساخت ساحل مصنوعی در استرالیا برای موجسواری /موجهای بلندی که مصنوعی ایجاد میشوند ...