مجله مطالب خواندنی

سبک زندگی، روانشناسی، سلامت،فناوری و ....
پنج‌شنبه 2 شهریور 1396

شکایت زوج آمریکایی از سازندگان پوکمون گو

[ad_1]

یک زوج آمریکایی ساکن شهر دیترویت در میشیگان از شرکت Niantic Labs سازنده بازی پوکمون گو شکایت کرده و می‌گویند کاربران این بازی با تلاش برای شکار پوکمون در محل سکونتشان آسایش همگان را سلب کرده‌اند.

به گزارش مشرق به نقل از تک تایمز، این زوج می گویند علاقمندان به این بازی جنجالی بدون کسب اجازه PokéStops  و  PokéGymsهای خود را در املاک شخصی آنان ایجاد کرده و سپس به بهانه شکار پوکمون یا نبرد با دیگر پوکمون ها وارد آنها می شوند.

 
Scott Dodich و همسرش Jayme Gotts-Dodich که در خیابان ریور این شهر زندگی می کنند مدعی هستند که بازی یاد شده خیابان آرام آنها را به یک کابوس مبدل کرده، به خصوص که پارک وابی در نزدیکی محل سکونت آنها دارای حداقل PokéStop است. PokéStop محلی برای جمع آوری اقلام مورد نیاز در این بازی مانند تخم مرغ، توپ و شکار پوکمون های بیشتر است.
 
زوج شاکی می گویند کاربران این بازی در زمان حضور در پارک توجهی به قلمروی املاک خصوصی مجاور ندارند و وارد حیاط دیگر خانه ها می شوند تا پوکمون شکار کنند.
 
علاقمندان به پوکمون گو اتومبیل های خود را هم در برابر پارکینگ دیگر منازل متوقف می کنند تا سر فرصت به شکار پوکمون بپردازند و با این کار مسیر تردد همسایگان را هم مسدود می کنند. در شکایت این زوج از شرکت Niantic Labs خواسته شده تا ایجاد PokéStops  و PokéGyms در املاک خصوصی افراد یا حوالی آن را بدون کسب اجازه از مالکین ناممکن کند. پیش از این افراد دیگری در آمریکا هم شکایات مشابهی را تقدیم دادگاه های این کشور کرده بودند.


[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبطکلماتی برای این موضوع

شکایت زوج آمریکایی از سازندگان پوکمون گو …تراز یک زوج آمریکایی ساکن شهر دیترویت در میشیگان از شرکت سازنده بازی پوکمون شکایت زوج آمریکایی از سازندگان پوکمون گو فرهنگ …یک زوج آمریکایی ساکن شهر دیترویت در میشیگان از شرکت سازنده بازی پوکمون گو شکایت زوج آمریکایی از سازندگان پوکمون گوشکایتزوجیک زوج آمریکایی ساکن شهر دیترویت در میشیگان از شرکت سازنده بازی پوکمون گو شکایت زوج آمریکایی از سازندگان پوکمون گو خیابان …شکایتزوجآمریکایییک زوج آمریکایی ساکن شهر دیترویت در میشیگان از شرکت سازنده بازی پوکمون گو رکورد فروش ۶۰۰ میلیون دلاری برای توسعه‌دهنده پوکمون گوبخشاقتصادیرکوردفروش ها مربوط به پوکمون گو بوده است و جالب از پوکمون گو بازان به برچسب ها پوگمون گوپوگمون گوشکایت زوج آمریکایی از سازندگان پوکمون گو بازی پوکمون گو شکایت این زوج می گو شکایت زوج آمریکایی از پوکمون گو اتاق خبر زوج آمریکایی ساکن شهر دیترویت در میشیگان از شرکت سازنده بازی پوکمون گو عصر ساختمان خیابان محل سکونتمان غیر قابل تحمل …شکایت زوج آمریکایی از سازندگان پوکمون گو خیابان محل سکونتمان غیر قابل تحمل شدهشکایت یک آمریکایی از پوکمون گوشکایتازپوکمونگوشاکیان کمپانی سازنده بازی پوکمون گو شکایت یک آمریکایی از زوج از نیانتیک شکایت شهروند آمریکایی از پوکمون گو شهروند آمریکایی از پوکمون گو که این زوج از نیانتیک شکایت کرده‌اندلینک منبع :شکایت زوج آمریکایی از سازندگان پوکمون گو

شکایت زوج آمریکایی از سازندگان پوکمون گو - خبرگزاری فارس www.farsnews.com/13950531000109‎Cached21 آگوست 2016 ... یک زوج آمریکایی ساکن شهر دیترویت در میشیگان از شرکت Niantic Labs سازنده بازی پوکمون گو شکایت کرده و می‌گویند کاربران این بازی با تلاش ... Images for شکایت زوج آمریکایی از سازندگان پوکمون گو شکایت زوج آمریکایی از سازندگان پوکمون گو - مشرق www.mashreghnews.ir/.../شکایت-زوج-آمریکایی-از-سازندگان-پوکمون-گو 21 آگوست 2016 ... یک زوج آمریکایی ساکن شهر دیترویت در میشیگان از شرکت Niantic Labs سازنده بازی پوکمون گو شکایت کرده و می‌گویند کاربران این بازی با تلاش ... شکایت زوج آمریکایی از سازندگان پوکمون گو | وب سایت سایبربان www.cyberbannews.com/شکایت-زوج-آمریکایی-از-سازندگان-پوکمون-گو‎Cached21 آگوست 2016 ... به گزارش واحد امنیت سایبربان؛ یک زوج آمریکایی ساکن شهر دیترویت در میشیگان از شرکت Niantic Labs سازنده بازی پوکمون گو شکایت کرده و ... شکایت زوج آمریکایی از سازندگان پوکمون گو - تازه‌ترین خبرها padidenews.ir/news/.../شکایت-زوج-آمریکایی-از-سازندگان-پوکمون-گو‎Cached21 آگوست 2016 ... یک زوج آمریکایی ساکن شهر دیترویت در میشیگان از شرکت Niantic Labs سازنده بازی پوکمون گو شکایت کرده و می‌گویند کاربران این بازی با تلاش ... خبرگزاری آریا - شکایت زوج آمریکایی از سازندگان پوکمون گو www.aryanews.com/.../شکایت-زوج-آمریکایی-از-سازندگان-پوکمون-گو 21 آگوست 2016 ... به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، یک زوج آمریکایی ساکن شهر دیترویت در میشیگان از شرکت Niantic Labs سازنده بازی پوکمون گو ... شکایت زوج آمریکایی از سازندگان "پوکمون گو" - باشگاه خبرنگاران yjc-ir.rozblog.com/post/5490 یک زوج آمریکایی ساکن شهر دیترویت در میشیگان از شرکت Niantic Labs سازنده بازی پوکمون گو شکایت کرده و می‌گویند کاربران این بازی با تلاش برای شکار… شکایت زوج آمریکایی از سازندگان پوکمون گو – مجله راگا - راگانیوز raganews.ir/magazine/235640/ صفحه اصلی علم و فن آوری شکایت زوج آمریکایی از سازندگان پوکمون گو ... به گزارش مجله راگا، این زوج می گویند علاقمندان به این بازی جنجالی بدون کسب اجازه ... شکایت زوج آمریکایی از سازندگان پوکمون گو: خیابان محل ... - خبر فارسی khabarfarsi.com/u/23967504 21 آگوست 2016 ... یک زوج آمریکایی ساکن شهر دیترویت در میشیگان از شرکت Niantic Labs سازنده بازی پوکمون گو شکایت کرده و می گویند کاربران این بازی با ... شکایت شوی آمریکایی از سازندگان پوکمون گو: خیابان ماوا سکونتمان ... ricm.ir/rss-khon/شکایت-زوج-آمریکایی-از-سازندگان-پوکمون/‎Cachedشکایت زوج آمریکایی از سازندگان پوکمون گو: خیابان محل سکونتمان غیر قابل تحمل ... یک شوی آمریکایی ساکن شهر دیترویت دروازه اندر میشیگان از شرکت Niantic ...