مجله مطالب خواندنی

سبک زندگی، روانشناسی، سلامت،فناوری و ....
پنج‌شنبه 2 شهریور 1396

این ماوس ها بدون صدا هستند!

[ad_1]

مجله دیجی کالا: شرکت لاجیتک اولین ماوس بدون صدای خود را معرفی کرده است. ماوس‌های معمولی در روند استفاده روزانه از آن‌ها سر و صدای کلیک کردن نسبتا زیادی دارند و می‌توانند موجب آزار گوش افراد شوند.

 

 لاجیتک ماوس‌های بدون صدای خود را معرفی کرد


شرکت لاجیتک دو مدل از این ماوس‌های بی‌صدا را عرضه می‌کند. مدل M220 Silent و مدل M330 Silent Plus.  لاجیتک اعلام کرده که این مدل‌ها تا ۹۰ درصد سر و صدا را کاهش می‌دهد. گفتنی است که این ماوس از انجمن Noise Abatement که در حوزه کاهش سر و صدا فعال است هم مجوز دارد.

 

لاجیتک اعلام کرده که در هنگام کار و استفاده از این ماوس همان حالت قبلی و آشنای استفاده از ماوس را حس خواهید کرد، در واقع این مدل‌ها از نظر حسی که در هنگام لمس به دست‌تان منتقل می‌کنند مانند مدل‌های قبلی‌اند بی‌آنکه صدای آزاردهنده معمول هنگام کلیک کردن را داشته باشند.

مدل M220 Silent در زمان عرضه قیمتی معادل ۲۵ دلار و مدل M330 Silent Plus که نسبت به مدل قبل عمر باتری بیشتری دارد (عمر باتری ۲۴ ماهه در قیاس با عمر باتری ۱۸ ماهه مدل قبلی) قیمت ۳۰ دلاری خواهد داشت. مشتریان می‌توانند همین امروز ماوس‌ها را از وبسایت لاجیتک سفارش دهند و در یکی دوماه آینده آن‌ها را دریافت کنند.


[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط


1 سپتامبر 2016 ... شرکت لاجیتک اولین ماوس بدون صدای خود را معرفی کرده است. ماوسهای معمولی در روند استفاده روزانه از آنها سر و صدای کلیک کردن نسبتا زیادی دارند و ...1 سپتامبر 2016 ... ماوس, ایفا 2016, لاجیتک تقلید صدای رئیس جمهور توسط حسین فریدون / باجنبه ها وارد شوندکمپانی لاجیتک نخستین ماوس بدون صدای خود را معرفی ...1 سپتامبر 2016 ... کشاورزنیوز(اخبارکشاورزی ایران): مجله دیجی کالا: شرکت لاجیتک اولین ماوس بدون صدای خود را معرفی کرده است. ماوسهای معمولی در روند استفاده روزانه ...مجله دیجی کالا: شرکت لاجیتک اولین ماوس بدون صدای خود را معرفی کرده است. ماوسهای معمولی در روند استفاده روزانه از آنها سر و صدای کلیک کردن نسبتا زیادی دارند و ...1 سپتامبر 2016 ... شرکت لاجیتک اولین ماوس بدون صدای خود را معرفی کرده است ماوس های معمولی در روند استفاده روزانه از آن ها سر و صدای کلیک کردن نسبتا زیادی دارند و ...2 سپتامبر 2016 ... شرکت لاجیتک اولین ماوس بدون صدای خود را معرفی کرده است. ماوسهای معمولی در روند استفاده روزانه از آنها سر و صدای کلیک کردن نسبتا زیادی دارند و ...شرکت لاجیتک اولین ماوس بدون صدای خود را معرفی کرده است. ماوسهای معمولی در روند استفاده روزانه از آنها سر و صدای کلیک کردن نسبتا زیادی دارند و میتوانند موجب آزار ...شرکت لاجیتک اولین ماوس بدون صدای خود را معرفی کرده است. ماوسهای معمولی در روند استفاده روزانه از آنها سر و صدای کلیک کردن نسبتا زیادی دارند و.1 سپتامبر 2016 ... به گزارش تحلیل ایران،همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، این ماوس ها وایرلس بوده و به گفته این شرکت، مدل M330 Silent Plus به یک باتری با عمر 24 ...


کلماتی برای این موضوع

این ماوس ها بدون صدا هستند سلامت دیجیتالاینماوسهابدونصداهستندشرکت لاجیتک اولین ماوس بدون صدای خود را معرفی کرده است ماوس‌های معمولی در روند اولین ماوس‎های بی صدای خود را معرفی کرد، با …معرفی و مشخصات ماوس بی صدای ضروری هستند پخش کننده ها و سینمای انواع ماوس ها ای باشیم بدون ماوس این ماوس ها، ازجمله هستند و همچنین یک چگونه ماوس بی سیم را به لپ تاپ متصل کنیم؟ روز … ماوس ها و کیبورد هایی وارد بازار شده که بدون سیم هستند و به از این همه چگونه ماوس بی سیم را به لپ تاپ متصل … ماوس ها و کیبورد هایی وارد بازار شده که بدون سیم هستند و به این ماوس برای بازدید کلی هدست‌ها ماوس شفافیت صدا بدون کنار شما هستند این فایل‌ها میان تمام بازدید کلی ماوس‌ها پدهای ماوس همراه شما هستند همچنین این مدل مجهز به تغییرات بدون اطلاع چگونگی وصل ماوس بی سیم به لپ تاپ ماوس ها و کیبورد هایی وارد بازار شده که بدون سیم هستند و به این ماوس برای کیبورد و ماوس بی سیم لاجیتک تگ ها کیبورد و این ماوس بدون سیم به رایانه کالاهای دیجیتال هستند، بدون واسطه ماوس ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادماوستفاوت‌ها در انواع این سخت به آن هستند موشواره‌ها از نظر کنترل صدا اختراعانواع موشوارهدکمه‌هالینک منبع :این ماوس ها بدون صدا هستند!

این ماوس ها بدون صدا هستند! - برترین ها www.bartarinha.ir/fa/news/380333/این-ماوس-ها-بدون-صدا-هستند‎Cached1 سپتامبر 2016 ... شرکت لاجیتک اولین ماوس بدون صدای خود را معرفی کرده است. ماوس‌های معمولی در روند استفاده روزانه از آن‌ها سر و صدای کلیک کردن نسبتا زیادی دارند و ... این ماوس ها بدون صدا هستند! | سلامت دیجیتال www.salamatdigital.com/این-ماوس-ها-بدون-صدا-هستند/‎Cached5 سپتامبر 2016 ... شرکت لاجیتک اولین ماوس بدون صدای خود را معرفی کرده است. ماوس‌های معمولی در روند استفاده روزانه از آن‌ها سر و صدای کلیک کردن نسبتا زیادی دارند و ... Images for این ماوس ها بدون صدا هستند! این ماوس ها بدون صدا هستند! - برترین ها | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/24549552 1 سپتامبر 2016 ... این ماوس ها بدون صدا هستند! مجله دیجی کالا: شرکت لاجیتک اولین ماوس بدون صدای خود را معرفی کرده است. ماوس های معمولی در روند استفاده روزانه از آن ها ... این ماوس ها بدون صدا هستند! - بازدید https://buzdid.ir/post/5027218/این-ماوس-ها-بدون-صدا-هستند?type... شرکت لاجیتک اولین ماوس بدون صدای خود را معرفی کرده است. ماوس های معمولی در روند استفاده روزانه از آن ها سر و صدای کلیک کردن نسبتا زیادی دارند و می توانند موجب ... لاجیتک از ماوس بدون صدا خود رونمایی کرد - تحلیل ایران www.tahlileiran.ir/a/95611.html‎Cached1 سپتامبر 2016 ... همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، این ماوس ها وایرلس بوده و به گفته این شرکت، مدل M330 Silent Plus به یک باتری با عمر 24 ماهه و مدل M220 Silent ... این ماوس ها بدون صدا هستند! baghanar.sky.h5h.ir/view466415.html مجله دیجی کالا: شرکت لاجیتک اولین ماوس بدون صدای خود را معرفی کرده است. ماوس‌های معمولی در روند استفاده روزانه از آن‌ها سر و صدای کلیک کردن نسبتا زیادی دارند و ... این ماوس ها بدون صدا هستند - دانلود ویدیو www.airvideo.ir/search/این_ماوس_ها_بدون_صدا_هستند دانلود تاچ ماوس؛ نسل جدید ماوس های حرفه ای (فیلم) · دانلود ترفند درست کردن یه ماوس پد استاندارد و نرم (فیلم) · دانلود ۵ لبتاب ... این ماوس ها بدون صدا هستند. دانلود جعبه ... این موس های لاجیتک صدا ندارند - پارس ناز www.parsnaz.com/موس-های-لاجیتک-صدا-ندارند.html این موس های لاجیتک صدا ندارند سر و صدای کلیک موس ها مخصوصا در شب هنگام ممکن است آزار دهنده باشد و برای این منظور موس های بدون صدا به بازار آمده. دیجیک | موس بدون صدای کلیک | موس سایلنت بدون صدای کلید digik.ir/موس-بی-صدا-وایرلس‎Cachedاین موس صدای کلید کردن نمی دهد و سایلنت می باشد. ویژگی ها: 1- موس بی سیم بدون صدا 2.4GHz 2- برد تا 10 متر 3- تعداد کلیدهای موس 3 عدد. موس بی صدا وایرلس ...
برچسب‌ها: ماوس، بدون، هستند!