مجله مطالب خواندنی

سبک زندگی، روانشناسی، سلامت،فناوری و ....
پنج‌شنبه 2 شهریور 1396

وزیر ارتباطات: مذاکره‌ای برای مسترکارت انجام نشده

[ad_1]
به گزارش مشرق، محمود واعظی دقایقی قبل در جمع خبرنگاران در رابطه با اقدامات انجام شده در زمینه مسترکارت اظهار داشت: مذاکرات در رابطه با ویژن کارت در ایران انجام شد و خروجی آن این بود که توزیع این ویژن‌کارت‌ها برعهده اداره پست باشد اما این ویژن‌کارت تبدیل به مسترکارت شده و تاکنون مذاکره‌ای در رابطه با مسترکارت انجام نشده است.
 
وی با اشاره به ارتقاء پهنای باند افزود: در رابطه با ارتقاء پهنای باند در کشور یک کار گسترده انجام شده و با تلاش‌های انجام شده توانستیم دو سال زیرساخت‌ها را به‌جلو آوریم.
 
وزیر ارتباطات تصریح کرد: یکی از کارهای بزرگی که در رابطه با پهنای باند انجام شده ارتقا یافتن آن از 424 گیگ به 4000 گیگ است و اطمینان می‌دهیم که پهنای باند تا 10 هزار گیگ نیز ارتقا می‌یابد.
 
واعظی خاطرنشان کرد: اقدامات دیگری نیز در این زمینه انجام شده که از جمله آنها این بود که کل کشور را به 4 منطقه تقسیم کرده و مرکز تبادل ترافیک را در تهران، تبریز، مشهد و شیراز قرار دادیم، پهنای باند داخل را از باند خارج جدا کردیم و از سوی دیگر تعرفه اینترنت را کاهش دادیم.
 
وی بیان داشت: تولید محتوای داخل یکی دیگر از برنامه‌های فکری ما است، مردم بعد از دریافت شبکه ملی اطلاعات باید محتوای داخلی امن با کیفیت بالا و تعرفه پایین دریافت کنند و هدف ما این است که نرخ پهنای باند داخل را ارزان کنیم.
 
وزیر ارتباطات با اشاره به انتقال سرور تلگرام از روسیه به ایران گفت: بنده از اینکه سرور تلگرام به ایران انتقال یابد مطلع نیستم.
 
واعظی با اشاره به بستن شبکه‌های مجازی بیان داشت: بستن این شبکه‌ها که کاری ندارد و توان نمی‌خواهد اما رویکرد دولت دسترسی آزاد مردم به اطلاعات و حفظ حقوق شهروندی است و از طرفی اعتقاد داریم که مردم باید دسترسی به اطلاعات و محتوای سالم داشته باشند از این رو فیلترینگ هوشمند را طراحی کرده‌ایم تا موارد نامناسب را از شبکه‌ها فیلتر کند.
 
وی در رابطه با اینترنت استان مرکزی ادامه داد: در سه سال گذشته 2300 میلیارد ریال در حوزه ICT، دو هزار و 300 میلیارد ریال در استان مرکزی سرمایه‌گذاری شده که یک هزار و 100 میلیارد ریال آن در یک سال گذشته بوده و یک هزار و 900 میلیارد ریال دیگر نیز از امروز تا پایان دولت یازدهم سرمایه‌گذاری می‌کنیم.
 
وزیر ارتباطات عنوان کرد: 500 تا 600 روستا در استان مرکزی تا حدود سه ماه آینده به اینترنت متصل می‌شوند، 257 روستا هم اکنون دارای اینترنت هستند و 218 روستا در سفر رئیس جمهور به استان مرکزی و تا پایان دولت یازدهم همه روستاهای بالای 15 خانوار نیز از اینترنت برخوردار می‌شوند.
 
واعظی افزود: بین 300 تا 350 میلیارد تومان برای اینترنت روستاها سرمایه‌گذاری می‌کنیم که این کار صرفه اقتصادی ندارد اما این کار را می‌کنیم تا شکاف دیجیتالی را کم کرده و جلوی مهاجرت افراد از روستا به شهر گرفته شود.
 
وی تصریح کرد: در حال حاضر ارائه خدمات به سوی اینترنتی شدن پیش می‌رود و ما باید تلاش خود را در راستای ایجاد سلامت الکترونیک در کشور مضاعف کنیم، آموزش‌های متعددی از طریق اینترنت انجام می‌شود و روستاییان نیز باید از این آموزش‌ها برخوردار شوند، برای بهره‌مندی روستائیان از خدمات الکترونیک، روستاها و مناطق محروم نیز پست‌ بانک ایجاد می‌کنیم تا با ارائه وام‌های کم‌بهره کسب و کارهای کوچک را رونق دهند.
 
وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: توجه به روستاها و مناطق محروم از خدمات تکنولوژی و اینترنت جزو سیاست‌های دولت است، اینترنت پرسرعت شهر اراک نیز در سفر رئیس جمهور افتتاح می‌شود.
 
واعظی با اشاره به صنایع استان مرکزی گفت: استان مرکزی در حوزه صنعت از ظرفیت‌های مناسبی برخوردار است و صنایع بزرگی مانند واگن‌پارس این استان باید احیا شوند و این کار باید در مجموع در صنعت استمرار پیدا کند تا رونق در کشور به وجود آید.
 
وی همچنین در ارتباط با دستاوردهای سفر به مسکو بیان داشت: در سفری که به روسیه داشتیم در همه ابعاد از جمله ماهواره توافق شد تا ماهواره ملی سنجش از راه دور با تمام شرایط مورد قبول ما ساخته شود و مذاکرات انعقاد قرارداد در حال انجام است.

[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط


20 آگوست 2016 ... وزیر ارتباطات با بیان اینکه مذاکرهای برای "مسترکارت" انجام نشده است، گفت: بنده از اینکه سرور تلگرام به ایران انتقال یابد مطلع نیستم.محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، میگوید که مذاکرهای برای استفاده ایران از خدمات شرکت مالی چندملیتی مَستِرکارت انجام نشده است. به گزارش شنبه ۳۰ ...20 آگوست 2016 ... وزیر ارتباطات با بیان اینکه مذاکره ای برای مسترکارت انجام نشده است، گفت: بنده از اینکه سرور تلگرام به ایران انتقال یابد مطلع نیستم...20 آگوست 2016 ... وزیر ارتباطات با بیان اینکه مذاکره ای برای "مسترکارت" انجام نشده است، گفت: بنده از اینکه سرور تلگرام به ایران انتقال یابد مطلع نیستم.تکروی دولت برای اجرای برجام نفتی / کدام محورهای مدنظر رهبر انقلاب در مصوبه هیأت وزیران نادیده گرفته شده است؟ وزیر ارتباطات: مذاکرهای برای مسترکارت انجام نشده.20 آگوست 2016 ... اما آخرین خبر اینکه وزیر ارتباطات اعلام کرد هیچ مذاکره ای برای مسترکارت انجام نشده و ایشان هم از اینکه سرورهای تلگرام باید به ایران انتقال یابند ...وزیر ارتباطات: مذاکرهای برای "مسترکارت" انجام نشده/از "انتقال سرور تلگرام" به ایران مطلع نیستم.وزیر ارتباطات: مذاکرهای برای "مسترکارت" انجام نشده/از "انتقال سرور تلگرام" به ایران مطلع نیستم بایگانی | هادیان البرز ...20 آگوست 2016 ... وزیر ارتباطات با بیان اینکه مذاکره ای برای "مسترکارت" انجام نشده است، گفت: بنده از اینکه سرور تلگرام به ایران انتقال یابد مطلع نیستم.روزان نیوز-وزیر ارتباطات گفت: بنده از اینکه سرور تلگرام به ایران انتقال یابد مطلع نیستم.


کلماتی برای این موضوع

وزیر ارتباطات مذاکره‌ای برای مسترکارت انجام نشدهوزیر ارتباطات با بیان اینکه مذاکره‌ای برای مسترکارت انجام نشده است، گفت بنده از وزیر ارتباطات مذاکره‌ای برای مسترکارت انجام نشده……وزیر ارتباطات با بیان اینکه مذاکره‌ای برای مسترکارت انجام نشده است، گفت بنده از وزیر ارتباطات مذاکره‌ای برای مسترکارت انجام نشده ……وزیر ارتباطات با بیان اینکه مذاکره‌ای برای مسترکارت انجام نشده است، گفت بنده از واعظیمذاکره‌‌برایمسترکارتانجام‌نشدهوزیر ارتباطات با بیان اینکه مذاکره‌ای برای مسترکارت انجام نشده است، گفت بنده از وزیر ارتباطات مذاکره‌ای برای مسترکارت انجام نشده……وزیر ارتباطات مذاکره‌ای برای مسترکارت انجام نشده از انتقال سرور تلگرام به ایران وزیر ارتباطات ایران مذاکره‌ای در رابطه با مسترکارت انجام مَستِرکارت انجام نشده وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، می‌گوید که مذاکره مذاکره‌‌ ای برایمسترکارت انجام‌ نشده است پایگاه ……وزیر ارتباطات با بیان اینکه مذاکره‌ای برای مسترکارت انجام نشده است، گفت بنده از خبرگزاری تسنیم وزیر ارتباطات مذاکره‌ای برای مسترکارت وزیروزیر ارتباطات با بیان اینکه مذاکره‌ای برای مسترکارت انجام نشده است، گفت بنده از وزیر ارتباطات مذاکره‌ای برای مسترکارت انجام نشده…دیدار و گفت و گوی وزیر ارتباطات با همتای روسی خود در حاشیه اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی وزیر ارتباطات مذاکره‌ای برای مسترکارت انجام نشده…کنایه روزنامه ایران به کیهان اگر برجام ،به نفع امریکاست،چرا ترامپ می خواهد پاره اشلینک منبع :وزیر ارتباطات: مذاکره‌ای برای مسترکارت انجام نشده

وزیر ارتباطات: مذاکره‌ای برای "مسترکارت" انجام نشده/ از "انتقال سرور ... https://www.tasnimnews.com/.../وزیر-ارتباطات-مذاکره-ای-برای-مسترکارت-انجام-نشده-از-انتقال-سرور-تلگرام-به-ایران-مطلع-نیستم‎Cached20 آگوست 2016 ... وزیر ارتباطات با بیان اینکه مذاکره‌ای برای "مسترکارت" انجام نشده است، گفت: بنده از اینکه سرور تلگرام به ایران انتقال یابد مطلع نیستم. وزیر ارتباطات ایران: مذاکره‌ای در رابطه با مسترکارت انجام نشده است https://www.radiofarda.com/a/...mastercard/27936285.html‎Cached21 آگوست 2016 ... محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، می‌گوید که مذاکره‌ای برای استفاده ایران از خدمات شرکت مالی چندملیتی مَستِرکارت انجام نشده است. وزیر ارتباطات: مذاکره‌ ای برای مسترکارت انجام نشده / از انتقال سرور ... https://bourse24.ir/.../+وزیر+ارتباطات:+مذاکره‌...مسترکارت+انجام+نشده+/+از+انتقال+سرور+تلگرام+به+ایران+مطلع+نیستم+ 20 آگوست 2016 ... وزیر ارتباطات با بیان اینکه مذاکره‌ ای برای مسترکارت انجام نشده است، گفت: بنده از اینکه سرور تلگرام به ایران انتقال یابد مطلع نیستم... وزیر ارتباطات: مذاکره ای برای "مسترکارت" انجام نشده/ از "انتقال سرور ... khabarfarsi.com/u/23928655 وزیر ارتباطات با بیان اینکه مذاکره ای برای "مسترکارت" انجام نشده است، گفت: بنده از ... وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با یادآوری اجرای زیرساخت های شبکه ملی ... تک شات | وزیر ارتباطات انجام هر مذاکره ای با مسترکارت را تکذیب کرد https://www.techshot.ir/technology/99551 20 آگوست 2016 ... اما آخرین خبر اینکه وزیر ارتباطات اعلام کرد هیچ مذاکره ای برای مسترکارت انجام نشده و ایشان هم از اینکه سرورهای تلگرام باید به ایران انتقال یابند ... وزیر ارتباطات:از انتقال سرور تلگرام به ایران مطلع نیستم - خراسان khorasannews.com/Newspaper/MobileBlock?NewspaperBlockID...‎Cachedوزیر ارتباطات با بیان این که مذاکره‌ای برای "مسترکارت" انجام نشده است، گفت: بنده از این که سرور تلگرام به ایران انتقال یابد، مطلع نیستم.به گزارش تسنیم،واعظی ... وزیر ارتباطات: مذاکره ای برای "مسترکارت" انجام نشده/از "انتقال سرور ... tnews.ir/news/620268867022.html 20 آگوست 2016 ... وزیر ارتباطات با بیان اینکه مذاکره ای برای "مسترکارت" انجام نشده است، گفت: بنده از اینکه سرور تلگرام به ایران انتقال یابد مطلع نیستم. ماجرای مسترکارت چیست؟ - Gerdab.IR | گرداب www.gerdab.ir/fa/news/22907/ماجرای-مسترکارت-چیست‎Cached21 آگوست 2016 ... ... اندکی پیچیده شده، وزیر ارتباطات یک بار از تائید مذاکره با مسترکارت و اخذ ... کار مشترک با ایران در زمینه صدور کارت‌های اعتباری انجام نداده است. مذاکره ای در رابطه با مسترکارت انجام نشده است/ توزیع ویژن کارت ... www.ghatreh.com/.../مذاکره-رابطه-مسترکارت-انجام-نشده-است-توزیع-ویژن-کارت-توسط‎Cached20 آگوست 2016 ... وزیر ارتباطات تصریح کرد: یکی از کارهای بزرگی که در رابطه با پهنای باند انجام شده ارتقا یافتن آن از 424 گیگ به 4000 گیگ است و اطمینان می ... آثار آفتاب برجام بر مستر کارت در ایران؛ بالاخره شد یا نشد؟! basiratafzaei.ir/post/5348‎Cached20 آگوست 2016 ... وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: در این زمینه، مقرر شده که این ... به مسترکارت شده و تاکنون مذاکره‌ای در رابطه با مسترکارت انجام نشده است.