X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

مجله مطالب خواندنی

سبک زندگی، روانشناسی، سلامت،فناوری و ....
پنج‌شنبه 2 شهریور 1396

تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل

[ad_1]

گوگل اعلام کرد خدمات Hangouts on Air خود که قبلا برای پخش زنده ویدئویی توسط افرادی همچون باراک اوباما و پاپ فرانسیس مورد استفاده قرار گرفته را از ماه آینده تعطیل می‌کند.

به گزارش مشرق به نقل از ورج، گوگل با انتشار متنی در صفحه پشتیبانی یوتیوب جزییات تعطیلی خدمات Hangouts on Air را اعلام کرده است. این شرکت می گوید کاربران علاقمند برای دسترسی به خدمات پخش زنده ویدئویی از 12 سپتامبر باید از YouTube Live استفاده کنند که از طریق سایت یوتیوب در دسترس است.
 
این شرکت دستورالعملی را نیز برای مدیریت و کنترل پخش زنده ویدئویی از طریق یوتیوب منتشر کرده است که بر اساس آن برخی امکانات قبلی Hangouts on Air دیگر در دسترس نخواهد بود. یکی از امکانات جالب Hangouts on Air که باعث استفاده مقامات سیاسی ارشد از خدمات مذکور شده بود انجام جلسات پرسش و پاسخ بود.
 
حالا گوگل از کاربرانش می خواهد به جای استفاده از Hangouts on Air از امکانات شبکه های اجتماعی یا خدمات Google Slides برای برگزاری جلسات پرسش و پاسخ بهره بگیرند و از این طریق با دیگر کاربران تماس های ویدئویی برقرار کنند.
 
گوگل اولین بار Hangouts on Air را در سال 2012 راه اندازی کرد. اما حالا با راه اندازی خدمات موازی و همین طور افزایش تنوع و فراوانی خدمات رقیب دیگر زمان بازنشسته شدن این خدمات فرارسیده است.

[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط


16 آگوست 2016 ... گوگل اعلام کرد خدمات Hangouts on Air خود که قبلا برای پخش زنده ویدئویی توسط افرادی همچون باراک اوباما و پاپ فرانسیس مورد استفاده قرار گرفته ...17 آگوست 2016 ... گوگل با انتشار متنی در صفحه پشتیبانی یوتیوب جزییات تعطیلی خدمات Hangouts on Air را اعلام کرده است. این شرکت میگوید کاربران علاقمند ...تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل. در فناوری و تکنولوژی. گروه بهسا. Share/Save/Bookmark. چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۷. گروه بهسا- گوگل اعلام کرد ...16 آگوست 2016 ... گوگل اعلام کرد خدمات Hangouts on Air خود را تا ماه آینده تعطیل میکند.خبرگزاری فارس: گوگل رسما اعلام کرده که خدمات یاد شده را از 20 آوریل سال 2015 یعنی 5 روز دیگر برای همیشه از دسترس خارج خواهد کرد. با این حساب Helpouts هم به جمع ...1 ا کتبر 2016 ... تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل. گوگل اعلام کرد خدمات Hangouts on Air خود که قبلا برای پخش زنده ویدئویی توسط افرادی همچون باراک ...گوگل با انتشار متنی در صفحه پشتیبانی یوتیوب جزییات تعطیلی خدمات Hangouts on Air را اعلام کرده است.گوگل نامحبوب خدمات از دیگر یکی تعطیلی. ... ثبت نام کاندیداها در روزهای تعطیل رسمی/ ۳ روز کاری و مراجعه میلیونی نامزدها · ۲ میلیون خانوار کمیته امداد تحت پوشش ...18 آگوست 2016 ... گوگل با انتشار متنی در صفحه پشتیبانی یوتیوب جزییات تعطیلی خدمات Hangouts on Air را اعلام کرده است. این شرکت میگوید کاربران علاقمند ...تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل · خبرهای مرتبط · لغو امحای ۱۳ خودروی لوکس تکذیب شد · امحای بنزها و پورشههای قاچاق منتفی شد · آیا رقیب کرسنت در راه ...


کلماتی برای این موضوع

خبرگزاری فارس تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگلگوگل اعلام کرد خدمات خود که قبلا برای پخش زنده ویدئویی توسط افرادی همچون تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل پایگاه …به گزارش تراز ،گوگل با انتشار متنی در صفحه پشتیبانی یوتیوب جزییات تعطیلی خدمات تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگلگوگل با خدمات هلپ اوتس خود وداع کرد این سرویس برای دریافت ویدیوهای درخواستی تخصصی و تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل فرهنگ …گوگل اعلام کرد خدمات خود که قبلا برای پخش زنده ویدئویی توسط افرادی همچون ایتنا تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگلتعطیلییکیدیگرایتنا گوگل اعلام کرد خدمات خود که قبلا برای پخش زنده ویدئویی توسط افرادی تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل …گوگل اعلام کرد خدمات خود که قبلا برای پخش زنده ویدئویی توسط افرادی همچون تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل واضحتعطیلییکیدیگرازخدماتتعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل گوگل با انتشار متنی در صفحه پشتیبانی یوتیوب تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگلگوگل با انتشار متنی در صفحه پشتیبانی یوتیوب جزییات تعطیلی خدمات را اعلام تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل دولت …به گزارش دولت بهار به نقل از ورج، گوگل با انتشار متنی در صفحه پشتیبانی یوتیوب جزییات تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل ایتنا …گوگل با انتشار متنی در صفحه پشتیبانی یوتیوب جزییات تعطیلی خدمات را اعلاملینک منبع :تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل

تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل - خبرگزاری فارس www.farsnews.com/13950526000779 16 آگوست 2016 ... به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از ورج، گوگل با انتشار متنی در صفحه پشتیبانی یوتیوب جزییات تعطیلی خدمات ... تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل - مشرق نیوز www.mashreghnews.ir/news/.../تعطیلی-یکی-دیگر-از-خدمات-نامحبوب-گوگل 16 آگوست 2016 ... به گزارش مشرق به نقل از ورج، گوگل با انتشار متنی در صفحه پشتیبانی یوتیوب جزییات تعطیلی خدمات Hangouts on Air را اعلام کرده است. تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل - طراحی سایت favaltd.com/تعطیلی-یکی-دیگر-از-خدمات-نامحبوب-گوگل/‎Cachedگوگل با انتشار متنی در صفحه پشتیبانی یوتیوب جزییات تعطیلی خدمات Hangouts on Air را اعلام کرده است. این شرکت می‌گوید کاربران علاقمند برای دسترسی به ... تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل www.afghanpaper.com/nbody.php?id=89360‎Cached16 فوریه 2015 ... گوگل با خدمات هلپ اوتس خود وداع کرد. این سرویس برای دریافت ویدیوهای درخواستی تخصصی و علمی راه اندازی شده بود. به گزارش انگجت، گوگل رسما ... تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل - صفحه اصلی azaban.ir/index.php?t=56&e=8087291 گوگل با خدمات هلپ اوتس خود وداع کرد. این سرویس برای دریافت ویدیوهای درخواستی تخصصی و علمی راه اندازی شده بود. برای آرامش بیشتر از این رفتار‌ها کمک بگیرید ... تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل - مجله خبر روز |خبر آنلاین khabrroz.ir/تعطیلی-یکی-دیگر-از-خدمات-نامحبوب-گوگل/ مجله خبر روز |خبر آنلاین پایگاه خبر روز , فرهنگی, هنری , پزشکی , زیبایی و… خانه · سیاسی · ورزشی · اقتصادی · بین الملل · مذهبی · آشپزی · اخبار هنری. تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل - برترین ها | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/936104 15 فوریه 2015 ... تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل. گوگل با خدمات هلپ اوتس خود وداع کرد. این سرویس برای دریافت ویدیوهای درخواستی تخصصی و علمی راه ... تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل - سایت خبری تحلیلی مشرق tnews.ir/news/2D4637480274.html?old=1 گوگل با خدمات هلپ اوتس خود وداع کرد. این سرویس برای دریافت ویدیوهای درخواستی تخصصی و علمی راه اندازی شده بود. خدمات "گوگل باز" در آستانه تعطیلی - خبرگزاری اقتصادی ایران econews.com/fa/content/341026‎Cached15 ا کتبر 2011 ... اقتصاد ایران: گوگل در آستانه تعطیل کردن یکی دیگر از سرویس های نامحبوب و کم طرفدار خود موسوم به "گوگل باز" است. گوگل | پایگاه خبری تراز - تراز نیوز www.taraznews.com/archive/گوگل‎Cachedاز این پس گوگل به شما می گوید کی به دل جاده بزنید ... انتقال اینترنت به دیگر کشورها توسط بالن‌های گوگل ... تعطیلی یکی دیگر از خدمات نامحبوب گوگل.