مجله مطالب خواندنی

سبک زندگی، روانشناسی، سلامت،فناوری و ....
پنج‌شنبه 2 شهریور 1396

مستر کارت هیچ فعالیتی در ایران ندارد

[ad_1]

بعد از اظهارات وزیر ارتباطات ایران مبنی بر همکاری پُست با یک شرکت خارجی برای ارائه خدمات مستر کارت در ایران، سخنگوی این شرکت آمریکایی چنین موضوعی را رد کرد.

مستر کارت هیچ فعالیتی در ایران نداردبه گزارش مشرق، سخنگوی شرکت آمریکایی خدمات مالی مستر کارت در واکنش به اظهارات مسئولان اجرایی ایران پیرامون همکاری این کمپانی با کشورمان، به تِرند گفته است که مستر کارت هیچگونه فعالیتی در ایران ندارد.

"سِز آیسِن" با تأکید بر اینکه هیچگونه فعالیتی در ایران نداریم، گفته تا زمانیکه ایران همچنان در حلقه تحریم آمریکا باشد اجازه فعالیت در این کشور را نداریم.

تِرند همچنین اشاره‌ای به اظهارات اخیر محمود واعظی –وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- مبنی بر اینکه شرکت پست جمهوری اسلامی ایران قراردادی با یک شرکت خارجی جهت ارائه سرویس مستر کارت منعقد کرده، داشته است.

این رسانه همچنین گفته است که وزیر ارتباطات ایران از قرارداد همکاری با شرکت ویژن کارت ایرانیان خبر داده که قرار است مستر کارت را در ایران ارائه کند و طبق اظهارات خودشان تحت قوانین تجارت بین‌الملل هستند.

واعظی پیش از این گفته بود که چنین اقدامی ناشی از لغو تحریم‌ها علیه ایران و اثرات فرجام رسیدن برجام است.

ترند در ادامه گزارش خود به تلاش بانک مرکزی ایران در مارس گذشته نیز پرداخته و گفته که پیش از این نیز ایرانیان به دنبال سرویس‌دهی ویزا و مستر کارت در کشورشان بوده‌اند. مقام‌های مسئول ایران نیز پیش از این تلاش‌هایی برای فرصت سازی جهت بهره‌مندی مردم از کارت‌های اعتباری بانک‌های آسیایی بوده‌اند.

در گزارش این رسانه قید شده است که اوایل فوریه و هم‌زمان با رفع محدودیت‌های سوئیف برای ایران، شرکت تُرکی ایزیکو –ارائه کننده کارت‌های اعتباری- قراردادی را با ایران بسته که امکان تبادلات مالی برای 230 میلیون کارت را فراهم می‌کند.


[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط


15 آگوست 2016 ... بعد از اظهارات وزیر ارتباطات ایران مبنی بر همکاری پُست با یک شرکت خارجی برای ارائه خدمات مستر کارت در ایران، سخنگوی این شرکت آمریکایی ...15 آگوست 2016 ... بعد از اظهارات وزیر ارتباطات ایران مبنی بر همکاری پُست با یک شرکت خارجی برای ارائه خدمات مستر کارت در ایران، س.15 آگوست 2016 ... آدام کیل سخنگوی مسترکارت به بیبیسی فارسی گفت شرکت مسترکارت هیچ فعالیتی در ایران ندارد چون تحریمهای بینالمللی علیه ایران برای ...ظاهرا ثبت نام متقاضیان کارت اعتباری بین المللی مسترکارت ماه آینده آغاز خواهد شد. ... مستر کارت در این زمینه می گوید که این شرکت هیچ فعالیتی در ایران ندارد و تا ...16 آگوست 2016 ... "سیث آیزن" سخنگوی مستر کارت روز گذشته در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری "ترندنیوز" اعلام کرد که مستر کارت هیچگونه فعالیتی در ایران ندارد ...25 آگوست 2016 ... آمکس معمولا بازار هدف متفاوتی نسبت به ویزا و مسترکارت دارد و افراد .... این که مسترکارت می گوید در ایران هیچ فعالیتی ندارد، اگر کارت هدیه ای با ...15 آگوست 2016 ... برخی ادارات پست در ایران باجه فروش مسترکارت دائر کردهاند اما سخنگوی شرکت ... تِرِند آذربایجان گفته که این شرکت هیچ فعالیتی در ایران ندارد.16 آگوست 2016 ... آفتابنیوز : سخنگوی مستر کارت در سخنانی هرگونه فعالیت در ایران تا ... دوشنبه در این زمینه گفت که این شرکت هیچ فعالیتی در ایران ندارد.تا زمانیکه تحریمهای آمریکا بر ایران پا برجا هستند، مستر کارت فعالیتی در ایران ... کارت امروز دوشنبه در این زمینه گفت که این شرکت هیچ فعالیتی در ایران ندارد.15 آگوست 2016 ... بعد از اظهارات وزیر ارتباطات ایران مبنی بر همکاری پُست با یک شرکت خارجی برای ارائه خدمات مستر کارت در ایران، سخنگوی این شرکت آمریکایی ...


کلماتی برای این موضوع

خبرگزاری تسنیم مستر کارت هیچ فعالیتی در ایران نداردمستر کارت هیچ فعالیتی در است که مستر کارت هیچ‌گونه فعالیتی در ایران ندارد الف مستر کارت هیچ فعالیتی در ایران نداردتسنیم، سخنگوی شرکت آمریکایی خدمات مالی مستر کارت در واکنش به اظهارات مسئولان اجرایی مستر کارت هیچ فعالیتی در ایران ندارد بعد از اظهارات …به گزارش دبلیوخبر و به نقل از الف مرداد ٢۶ مستر کارت هیچ فعالیتی در ایران ندارد بعد از مستر کارت هیچ فعالیتی در ایران نداردمسترکارتهیچبعد از اظهارات وزیر ارتباطات ایران مبنی بر همکاری پُست با یک شرکت خارجی برای ارائه مستر کارت فعالیتی در ایران نداریممستر کارت فعالیتی در ایران فعالیتی در ایران ندارد مستر کارت فعالیتی در مستر کارت هیچ فعالیتی در ایران ندارد بعد از اظهارات … خدمات مستر کارت در ایران مستر کارت هیچ فعالیتی در فعالیتی در ایران نداردمستر کارت هیچ فعالیتی در ایران ندارد تسنیم …در انتخاب و چینش خبرها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیندها توسط موتور هوشمند باجه‌های فروش مستر کارت در ادارات پست؛ مستر کارت در ایران هیچ فعالیتی در ایران ندارد مستر کارت در ایران شرکت هیچ فعالیتی در ایران مستر کارت هیچ فعالیتی در ایران ندارد پایگاه خبری …بعد از اظهارات وزیر ارتباطات ایران مبنی بر همکاری پُست با یک شرکت خارجی برای ارائه مستر کارت هیچ فعالیتی در ایران ندارد مشرق نیوز …به گزارش مشرق ، سخنگوی شرکت آمریکایی خدمات مالی مستر کارت در واکنش به اظهارات مسئولانلینک منبع :مستر کارت هیچ فعالیتی در ایران ندارد

مستر کارت هیچ فعالیتی در ایران ندارد - خبرگزاری تسنیم - Tasnim www.tasnimnews.com/.../مستر-کارت-هیچ-فعالیتی-در-ایران-ندارد‎Cached15 آگوست 2016 ... بعد از اظهارات وزیر ارتباطات ایران مبنی بر همکاری پُست با یک شرکت خارجی برای ارائه خدمات مستر کارت در ایران، سخنگوی این شرکت آمریکایی ... مسترکارت: ما هیچ فعالیتی در ایران نداریم - BBC Persian - BBC.com www.bbc.com/persian/iran/2016/08/160814_me_mastercard‎Cached15 آگوست 2016 ... آدام کیل سخنگوی مسترکارت به بی‌بی‌سی فارسی گفت شرکت مسترکارت هیچ فعالیتی در ایران ندارد چون تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران برای ... باجه‌های فروش مستر کارت در ادارات پست؛ مستر کارت: در ایران ... https://ir.voanews.com/a/iran-mastercard/3465243.html‎Cached15 آگوست 2016 ... برخی ادارات پست در ایران باجه فروش مسترکارت دائر کرده‌اند اما سخنگوی شرکت ... تِرِند آذربایجان گفته که این شرکت هیچ فعالیتی در ایران ندارد. سخنگوی مسترکارت: ما هیچ فعالیتی در ایران نداریم - شهر سخت افزار www.shahrsakhtafzar.com/.../9193-master-card-says-we-have-no-plan-for-iran‎Cached15 آگوست 2016 ... سخنگوی شرکت خدمات مالی آمریکا: مستر کارت هیچ فعالیتی در ایران ندارد. مستر کارت: هیچگونه فعالیتی در ایران نداریم - بازدید https://buzdid.ir/post/.../مستر-کارت:-هیچگونه-فعالیتی-در-ایران-نداریم?type... سخنگوی "مستر کارت" در سخنانی هرگونه فعالیت در ایران تا زمانی که تحریم های ... مستر کارت امروز دوشنبه در این زمینه گفت که این شرکت هیچ فعالیتی در ایران ندارد. مسترکارت: ما هیچ فعالیتی در ایران نداریم - Announcements - Leenyx ... leenyx.com/members/announcements.php?id=9‎Cached25 سپتامبر 2016 ... مسترکارت: ما هیچ فعالیتی در ایران نداریم ... مسترکارت هیچ فعالیتی در ایران ندارد، چون تحریم‌های بین‌المللی برای شرکت‌های آمریکایی همچنان برقرار ... مستر کارت تکذیب کرد که در ایران هیچ فعالیتی نداریم - باشگاه ... forum.romaak.ir/showthread.php?tid=1444&highlight=هیچ "سیث آیزن" سخنگوی مستر کارت روز گذشته در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری " ترند‌نیوز" اعلام کرد که مستر کارت هیچگونه فعالیتی در ایران ندارد ... افتانا - مستر کارت تا لغو تحریم‌های آمریکا فعالیتی در ایران ندارد www.aftana.ir/fa/.../مستر-کارت-لغو-تحریم-های-آمریکا-فعالیتی-ایران-ندارد 15 آگوست 2016 ... سخنگوی مسترکارت در سخنانی هرگونه فعالیت را در ایران تا زمانی که تحریم های ... مسترکارت اعلام کرد که این شرکت هیچ فعالیتی در ایران ندارد. مستر کارت هیچ فعالیتی در ایران ندارد - شفاف نیوز | خبر فارسی khabarfarsi.com/ext/23719638 16 آگوست 2016 ... مستر کارت هیچ فعالیتی در ایران ندارد. بعد از اظهارات وزیر ارتباطات ایران مبنی بر همکاری پُست با یک شرکت خارجی برای ارائه خدمات مستر کارت در ... ره سانا سیستم - مسترکارت می گوید هیچ فعالیت در ایران ندارد www.rahsana.com/.../مسترکارت-می-گوید-هیچ-فعالیت-در-ایران-ندارد‎Cached16 آگوست 2016 ... سخنگوی شرکت آمریکایی خدمات مالی مستر کارت در واکنش به اظهارات مسئولان ... به تِرند گفته است که مستر کارت هیچ‌گونه فعالیتی در ایران ندارد.