X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

مجله مطالب خواندنی

سبک زندگی، روانشناسی، سلامت،فناوری و ....
پنج‌شنبه 2 شهریور 1396

سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار چین

[ad_1]

شرکت شیوآمی که در سال های اخیر وضعیت مطلوبی در بازار گوشی های هوشمند پیدا کرده بود، با سقوط 38 درصدی در سه ماهه دوم سال 2016 جایگاه خود را در چین از دست داده است.

به گزارش مشرق به نقل از بلومبرگ، در مقابل هواوی توانسته جایگاه اول را در بزرگترین بازار تلفن همراه جهان به دست آورد. یافته های موسسه تحقیقاتی آی دی سی نشان می دهد شیوآمی در سه ماهه دوم سال 2016 توانسته 10.5 میلیون گوشی در بازار چین به فروش برساند که نسبت به رقم 17.1 میلیون واحد در مدت مشابه در سال 2015 کاهش قابل توجهی نشان می دهد.
 
هم اکنون شیوآمی بعد از هواوی، OPPO و Vivo رتبه چهارم را در بازار چین از آن خود کرده است. البته شرکت شیوآمی آمار ارائه شده توسط آی دی سی را زیر سوال برده و می گوید IHS و Strategy Analytics امار گوشی های عرضه شده توسط آن را به ترتیب 14.2 و 12.8 میلیون واحد نشان داده اند.
 
بازار تلفن همراه چین در سال های اخیر بسیار رقابتی شده و شرکت های سازنده داخلی تلاش کرده اند کیفیت طراحی، توان بازاریابی و ظاهر گوشی های ساخت خود را ارتقا بدهند. این امر به ضرر شرکت های گوشی ساز کره ای و آمریکایی تمام شده و سهم آنها را در این بازار 32 درصد کاهش داده است. به گونه ای که اپل تنها رتبه پنجم را در بازار گوشی های هوشمند چینی از آن خود کرده است.
 
کارشناسان می گویند تمرکز هواوی و OPPO بر افزودن چند قابلیت جذاب بر تولیداتشان موجب توجه کاربران به آنها شده است. به عنوان مثال هواوی از لنزهای Leica در گوشی های خود استفاده کرده و OPPO هم فناوری تازه ای را برای شارژ سریع در تولیداتش به کار گرفته است.

[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط


17 آگوست 2016 ... شرکت شیوآمی که در سال های اخیر وضعیت مطلوبی در بازار گوشی های هوشمند پیدا کرده بود، با سقوط 38 درصدی در سه ماهه دوم سال 2016 جایگاه خود را در ...17 آگوست 2016 ... شرکت شیوآمی که در سال های اخیر وضعیت مطلوبی در بازار گوشی های هوشمند پیدا کرده بود، با سقوط 38 درصدی در سه ماهه دوم سال 2016 جایگاه خود را در ...17 آگوست 2016 ... بلومبرگ گزارش داد سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار گوشیهای هوشمند چین شرکت شیوآمی که در سال های اخیر وضعیت مطلوبی در بازار گوشی های ...17 آگوست 2016 ... سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار چین. شرکت شیوآمی که در سال های اخیر وضعیت مطلوبی در بازار گوشی های هوشمند پیدا کرده بود، با سقوط 38 ...20 آگوست 2016 ... شرکت شیوآمی که در سالهای اخیر وضعیت مطلوبی در بازار گوشیهای هوشمند پیدا کرده بود، با سقوط ۳۸ درصدی در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ جایگاه خود را در ...17 آگوست 2016 ... شرکت شیوآمی که در سال های اخیر وضعیت مطلوبی در بازار گوشی های هوشمند پیدا کرده بود با سقوط 38 درصدی در سه ماهه دوم سال 2016 جایگاه خود را در ...17 آگوست 2016 ... شرکت شیوآمی که در سالهای اخیر وضعیت مطلوبی در بازار گوشیهای هوشمند پیدا کرده بود، با سقوط ۳۸ درصدی در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ جایگاه خود را در ...17 آگوست 2016 ... هماکنون شیوآمی بعد از هوآوی، OPPO و Vivo رتبه چهارم را در بازار چین از آن خودکرده است. البته شرکت شیوآمی آمار ارائهشده توسط آیدیسی را زیر سؤال ...شرکت شیوآمی که در سال های اخیر وضعیت مطلوبی در بازار گوشی های هوشمند پیدا کرده بود، با سقوط 38 درصدی در سه ماهه دوم سال 2016 جایگاه خود را در چین از دست داده ...17 آگوست 2016 ... شرکت شیوآمی که در سالهای اخیر وضعیت مطلوبی در بازار گوشیهای هوشمند پیدا کرده بود، با سقوط ۳۸ درصدی در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ جایگاه خود را در ...


کلماتی برای این موضوع

سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار گوشی‌های هوشمند چیندنیای دیجیتالسقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار سقوط شیوآمی و پیشتازی در بازار چین سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار گوشی‌های هوشمند چینسقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار در بازار چین شیوآمی بعد از هواوی، و بلومبرگ گزارش داد سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار در بازار چین شیوآمی بعد از هواوی، و سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار گوشی‌های هوشمند چینایتنا بازار تلفن همراه چین در سال‌های اخیر بسیار رقابتی شده و شرکت‌های سازنده داخلی سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار چینسقوطشیوآمیوشرکت شیوآمی که در سال های اخیر وضعیت مطلوبی در بازار گوشی های هوشمند پیدا کرده بود، با سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار گوشی‌های ……سقوط شیوآمی و پیشتازی گوشی در بازار چین به فروش هواوی و بر نگاهی به جدید ترین گوشی شرکت هوآوینگاهیبهجدیدشرکت هواوی در نماشگاه امسال از جدیدترین سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار چینپیشتازی هواوی در بازار کسب سود از گوشی‌های اندرویدیعلموفناوریپیشتازیهواویپیشتازی هواوی در بازار سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار گوشی‌های هوشمند چین گوشی جدید شیوآمی برای جلب نظر افراد فقیر بعد از …خبرگوشیجدیدشیوآمیبرایسقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار گوشی سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار چینخروج هوشمند در گمرک کلید خورد سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار گوشی‌های هوشمند چین سقوط شیوآمی و پیشتازیلینک منبع :سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار چین

ایتنا - سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار گوشی‌های هوشمند چین itna.ir/fa/doc/.../سقوط-شیوآمی-پیشتازی-هوآوی-بازار-گوشی-های-هوشمند-چین 17 آگوست 2016 ... شرکت شیوآمی که در سال‌های اخیر وضعیت مطلوبی در بازار گوشی‌های هوشمند پیدا کرده بود، با سقوط ۳۸ درصدی در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ جایگاه خود را در ... سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در چین | وب سایت سایبربان www.cyberbannews.com/fa/سقوط-شیوآمی-و-پیشتازی-هوآوی-در-چین‎Cachedهم‌اکنون شیوآمی بعد از هوآوی، OPPO و Vivo رتبه چهارم را در بازار چین از آن خودکرده است. البته شرکت شیوآمی آمار ارائه‌شده توسط آی‌دی‌سی را زیر سؤال برده و می‌گوید IHS و ... سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار چین | فرهنگ نیوز www.farhangnews.ir/content/223218 17 آگوست 2016 ... شرکت شیوآمی که در سال های اخیر وضعیت مطلوبی در بازار گوشی های هوشمند پیدا کرده بود، با سقوط 38 درصدی در سه ماهه دوم سال 2016 جایگاه خود را در ... سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار گوشی‌های هوشمند چین - تماشاگر ... news.tamashagar.com/.../سقوط-شیوآمی-و-پیشتازی-هوآوی-در-بازار-گوشی-های-هوشمند-چین 17 آگوست 2016 ... ایتنا- بازار تلفن همراه چین در سال‌های اخیر بسیار رقابتی شده و شرکت‌های سازنده داخلی تلاش کرده‌اند کیفیت طراحی، توان بازاریابی و ظاهر گوشی‌های ... سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار گوشی‌های هوشمند چین www.farsnews.com/13950527000466 17 آگوست 2016 ... شرکت شیوآمی که در سال های اخیر وضعیت مطلوبی در بازار گوشی های هوشمند پیدا کرده بود، با سقوط 38 درصدی در سه ماهه دوم سال 2016 جایگاه خود را در ... سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار گوشی های هوشمند چین - نرخ باکس khabarfarsi.com/u/23807306/back سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار گوشی های هوشمند چین. شرکت شیوآمی که در سال های اخیر وضعیت مطلوبی در بازار گوشی های هوشمند پیدا کرده بود، با سقوط 38 ... سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار گوشی های هوشمند چین - سایت ... tnews.ir/news/13c368703757.html 17 آگوست 2016 ... شرکت شیوآمی که در سال‌های اخیر وضعیت مطلوبی در بازار گوشی‌های هوشمند پیدا کرده بود، با سقوط ۳۸ درصدی در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ جایگاه خود را در ... سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار گوشی‌های هوشمند چین - شماخبر www.shomakhabar.com/.../سقوط-شیوآمی-و-پیشتازی-هوآوی-در-بازار-گوشی‌های-هوشمند-چین‎Cachedشرکت شیوآمی که در سال های اخیر وضعیت مطلوبی در بازار گوشی های هوشمند پیدا کرده بود، با سقوط 38 درصدی در سه ماهه دوم سال 2016 جایگاه خود را در چین از دست داده است. سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار گوشی‌های هوشمند چین ... vista.ir/net/1219127‎Cachedشرکت شیوآمی که در سال های اخیر وضعیت مطلوبی در بازار گوشی های هوشمند پیدا کرده بود، با سقوط 38 درصدی در سه ماهه دوم سال 2016 جایگاه خود را در چین از دست داده است. سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار چین - مفیدستان mofidestan.ir/سقوط-شیوآمی-و-پیشتازی-هوآوی-در-بازار-چی/‎Cachedبلومبرگ گزارش داد سقوط شیوآمی و پیشتازی هوآوی در بازار گوشیهای هوشمند چین شرکت شیوآمی که در سال های اخیر وضعیت مطلوبی در بازار گوشی های …17 آگوست ...