X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

مجله مطالب خواندنی

سبک زندگی، روانشناسی، سلامت،فناوری و ....
پنج‌شنبه 2 شهریور 1396

میزو برای طرفداران Star Trek گوشی می سازد

[ad_1]

مجله دیجی کالا - فرشته سلیمانی: این‌که ردپای داستان‌ها و فیلم‌های علمی-تخیلی را در وسایل مدرن و امروزی ببینیم، هیچ‌وقت جذابیتش را برای کسانی که طرفدار پروپاقرص این حوزه‌ها هستند، از دست نمی‌دهد.

 

 میزو برای طرفداران Star Trek گوشی تولید می‌کند

در چند سال گذشته پای ابرقهرمان‌ها از بتمن گرفته تا آیرون‌من به نسخه‌های سفارشی گوشی‌های برندهای مختلف از جمله سامسونگ باز شده است. حالا میزو هم می‌خواهد به جمع این برندها اضافه شود؛ آن هم با وارد کردن نسخه‌ی مخصوص استار ترک (Star Trek) به بازار گوشی‌های تلفن همراه چین.

 

 میزو برای طرفداران Star Trek گوشی تولید می‌کند

از این گوشی که لوگوی استار ترک را در پشت بدنه‌اش دارد، عکس‌هایی منتشر شده اما هنوز اطلاعاتی از سایر مشخصات آن وجود ندارد. با این وجود از طراحی و ظاهر آن می‌توانیم حدس بزنیم که احتمالا با یک گوشی میان‌رده مواجه هستیم.
 میزو برای طرفداران Star Trek گوشی تولید می‌کند

از آن‌جا که میزو این گوشی را در چین عرضه می‌کند، احتمالا لانچر سفارشی مخصوص خود را روی آن دارد و طبق رویه‌ی مرسوم درباره‌ی گوشی‌های سفارشی با تعداد نسخه‌های محدود، کاربران به تم‌های مخصوص دسترسی آسان‌تری خواهند داشت. درباره‌ی قیمت این گوشی فعلا خبری در دست نیست اما این را می‌دانیم که میزو تا دو روز آینده از آن رونمایی می‌کند.

[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط


30 آگوست 2016 ... میزو برای طرفداران Star Trek گوشی می سازد. در چند سال گذشته پای ابرقهرمانها از بتمن گرفته تا آیرونمن به نسخههای سفارشی گوشیهای برندهای ...30 آگوست 2016 ... میزو، استار ترک، گوشی جزئیاتی جدید از گوشی میزو M96در چند سال گذشته پای ابرقهرمان ها از بتمن گرفته تا آیرون من به نسخه های سفارشی گوشی ...در چند سال گذشته پای ابرقهرمانها از بتمن گرفته تا آیرونمن به نسخههای سفارشی گوشیهای برندهای مختلف از جمله سامسونگ باز شده است. حالا میزو.30 آگوست 2016 ... در چند سال گذشته پای ابرقهرمانها از بتمن گرفته تا آیرونمن به نسخههای سفارشی گوشیهای برندهای مختلف از جمله سامسونگ باز شده است. حالا میزو هم ...میزو را میتوان یکی از کمپانیهای در حال رشد چین خواند که توانسته در بازار گوشیها به خوبی بدرخشد. میزو توانست امسال محصولات قابل قبولی را عرضه کند و تا چند روز ...در چند سال گذشته پای ابرقهرمان ها از بتمن گرفته تا آیرون من به نسخه های سفارشی گوشی های برندهای مختلف از جمله سامسونگ باز شده است. حالا میزو هم می خواهد به جمع این ...در چند سال گذشته پای ابرقهرمانها از بتمن گرفته تا آیرونمن به نسخههای سفارشی گوشیهای برندهای مختلف از جمله سامسونگ باز شده است. حالا میزو هم میخواهد به جمع این ...فرشته سلیمانی: اینکه ردپای داستانها و فیلمهای علمی-تخیلی را در وسایل مدرن و امروزی ببینیم، هیچوقت جذابیتش را برای کسانی که طرفدار پروپاقرص این حوزهها ...30 آگوست 2016 ... شمار از خوراک کشاورزنیوز استفاده می کنیدکشاورزنیوز(اخبارکشاورزی ایران): مجله دیجی کالا فرشته سلیمانی: اینکه ردپای داستانها و فیلمهای ...


کلماتی برای این موضوع

میزو برای طرفداران گوشی می سازد پرسیارخبرگزاری آریا دانلود فیلم ژانر علمیتخیلی در چند دهه گذشته با آثار زیاد اجتماعی میزو برای طرفداران گوشی می سازدمیزو برای طرفداران گوشی می سازد اجتماعی روز بودند مرکزی در ا درختان که سفید میزو برای طرفداران گوشی می سازد برترین …میزو برای طرفداران گوشی می حالا میزو هم می خواهد به بازار گوشی های میزو برای طرفداران گوشی می سازد …میزوبرایطرفداران را برای کسانی که میزو هم می‌خواهد به جمع این … میزو برای طرفداران گوشی می میزو برای طرفداران گوشی می سازد شمار از …میزو برای طرفداران گوشی می میزو برای طرفداران گوشی می سازدمیزو برای طرفداران گوشی می سازدمیزوطرفدارانجزئیاتی جدید از گوشی میزو در چند سال گذشته پای ابرقهرمان ها از بتمن گرفته تا آیرون میزوبرای پای ابرقهرمان‌ها از بتمن گرفته تا آیرون‌من به نسخه‌های سفارشی گوشی میزو هم می میزو برای طرفداران گوشی می سازدمیزوبرایطرفداراندر چند سال گذشته پای ابرقهرمان‌ها از بتمن گرفته تا آیرون‌من به نسخه‌های سفارشی گوشی انجمن های تخصصی فلش خور معرفی گوشی و اخبار …گوشی هوشمند دلاری رونمایی می میزو برای طرفداران گوشی مشخصات گوشی میزو قیمت امرز گوشی های هواوی دیدن لینک ها برای شما امکان کدوم گوشی رو انتخاب می میزو برای طرفداران گوشیلینک منبع :میزو برای طرفداران Star Trek گوشی می سازد

Images for میزو برای طرفداران Star Trek گوشی می سازد میزو برای طرفداران Star Trek گوشی می سازد - برترین ها www.bartarinha.ir/fa/news/.../میزو-برای-طرفداران-star-trek-گوشی-می-سازد 30 آگوست 2016 ... میزو برای طرفداران Star Trek گوشی می سازد. در چند سال گذشته پای ابرقهرمان‌ها از بتمن گرفته تا آیرون‌من به نسخه‌های سفارشی گوشی‌های برندهای ... میزو برای طرفداران Star Trek گوشی می سازد - برترین ها 94.182.146.175/.../میزو-برای-طرفداران-star-trek-گوشی-تولید-می‌کند‎‎Cached30 آگوست 2016 ... در چند سال گذشته پای ابرقهرمان‌ها از بتمن گرفته تا آیرون‌من به نسخه‌های سفارشی گوشی‌های برندهای مختلف از جمله سامسونگ باز شده است. حالا میزو هم ... میزو برای طرفداران star trek گوشی می سازد bahar.xyz/data/.../میزو+برای+طرفداران+star+trek+گوشی+می+سازد‎Cachedپست میزو برای طرفداران star trek گوشی می سازد از وبلگ مرجع دریافت و با درج لینک مستقیم منبع آن نمایش داده شده است. در صورتیکه محتوای پست نمایش داده شده نا ... میزو برای طرفداران Star Trek گوشی تولید می‌کند | دیجی‌کالا مگ https://www.digikala.com/.../میزو-برای-طرفداران-star-trek-گوشی-تولید-می‌کن/‎Cached30 آگوست 2016 ... میزو برای طرفداران Star Trek گوشی تولید می‌کند | دیجی‌کالا مگ | منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی ... سامسونگ گوشی تاشو رده بالا می‌سازد. میزو برای طرفداران Star Trek گوشی می سازد | برترینها vista.ir/news/.../میزو-برای-طرفداران-Star-Trek-گوشی-می-سازد‎Cachedدر چند سال گذشته پای ابرقهرمان‌ها از بتمن گرفته تا آیرون‌من به نسخه‌های سفارشی گوشی‌های برندهای مختلف از جمله سامسونگ باز شده است. حالا میزو هم می‌خواهد به جمع این ... میزو برای طرفداران Star Trek گوشی می سازد www.newsum.ir/news/166513448889 مجله دیجی کالا - فرشته سلیمانی: این‌که ردپای داستان‌ها و فیلم‌های علمی-تخیلی را در وسایل مدرن و امروزی ببینیم، هیچ‌وقت جذابیتش را برای کسانی که طرفدا. میزو برای طرفداران Star Trek گوشی می سازد - برترین ها | خبر فارسی khabarfarsi.com/ext/24467346 میزو برای طرفداران Star Trek گوشی می سازد. مجله دیجی کالا - فرشته سلیمانی: این که ردپای داستان ها و فیلم های علمی-تخیلی را در وسایل مدرن و امروزی ببینیم، هیچ ... میزو برای طرفداران Star Trek گوشی می سازد - دانلود فیلم www.mevia.ir/ch/میزو_برای_طرفداران_Star_Trek_گوشی_می_سازد‎Cachedمیزو برای طرفداران Star Trek گوشی می سازد. Error loading player: No playable sources found. دانلود فیلم جدید 2016: Star Trek Beyond دانلود filmmotarjem.com ... bestblogs bestblogs.sky.2ii.ir/ میزو برای طرفداران Star Trek گوشی می سازد. در چند سال گذشته پای ابرقهرمانها از بتمن گرفته تا آیرونمن به نسخههای سفارشی گوشیهای برندهای ...30 آگوست 2016 .
برچسب‌ها: میزو، برای، طرفداران، Star، Trek، گوشی، سازد