X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

مجله مطالب خواندنی

سبک زندگی، روانشناسی، سلامت،فناوری و ....
پنج‌شنبه 2 شهریور 1396

نقل و انتقال بانکی با چشم نگاری!

[ad_1]
خبرگزاری ایسنا: با فناوری جدید اسکنر عنبیه که شرکت سامسونگ روی گلکسی نوت 7 قرار داده، امنیت نقل و انتقالات بانکی بیش از پیش خواهد شد.

به گزارش انگجت، شرکت سامسونگ که این روزها از کار اصلی خود یعنی تولید صرف محصولات خانگی دورتر شده، اکنون فناوری‌های خود را وارد همه صنایع از جمله بانکداری کرده و قصد دارد تراکنش‌های بانکی را ایمن‌تر سازد.

اسکنر عنبیه گوشی گلکسی نوت 7 که یک ابزار ایمنی واقعی است و به گفته سامسونگ، می‌تواند در احراز هویت برای انجام خدمات بانکی استفاده شود.

با این سیستم برای مثال کاربر  می‌تواند به جای وارد کردن رمز عبور حین عملیات بانکی اینترنتی، عنبیه چشم خود را که همانند اثر انگشت که یک مشخصه منحصر بفرد است، توسط گوشی اسکن کرده و مورد استفاده قرار دهد.

این شرکت دستگاههای متنوعی از اسمارت‌فون‌ها گرفته تا تلویزیون‌های هوشمند، دستگاه واقعیت افزوده و لوازم خانگی هوشمند مانند یخچال و ماشین‌لباسشویی تولید کرده است و خصیصه‌های ایمنی را در همه آن‌ها قرار داده است.

سازندگام لوازم الکترونیک و خدمات بانکداری می‌توانند از گوشی‌های این شرکت برای افزایش رضایت مشتریان خود استفاده کنند چرا که سامسونگ چندین سرویس بانکداری و مالی را در تعدادی از کشورهای جهان در تلفن‌های هوشمند خود ارائه کرده است.

یکی از بخش‌های تجاری این شرکت اخیرا از برنامه‌های خود برای ادغام  یک ویژگی ایمنی جدید برای مشتریان خبر داده که مدیریت حساب را در کنار امنیت تراکنش‌های مربوط به آن ارتقا می‌بخشد.

البته این سیستم در کنار گواهی تأیید اعتبار عمومی دیجیتال به کاربران اجازه خواهد داد تا کارهای بانکی خود را با ایمنی بالا انجام دهند.


[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط


31 آگوست 2016 ... با فناوری جدید اسکنر عنبیه که شرکت سامسونگ روی گلکسی نوت 7 قرار داده، امنیت نقل و انتقالات بانکی بیش از پیش خواهد شد. ... جای وارد کردن رمز عبور حین عملیات بانکی اینترنتی، عنبیه چشم خود را که همانند اثر انگشت که یک ...1 سپتامبر 2016 ... ایسنا: با فناوری جدید اسکنر عنبیه که شرکت سامسونگ روی گلکسی نوت 7 قرار داده، امنیت نقل و انتقالات بانکی بیش از.1 سپتامبر 2016 ... با فناوری جدید اسکنر عنبیه که شرکت سامسونگ روی گلکسی نوت 7 قرار داده امنیت نقل و انتقالات بانکی بیش از پیش خواهد شد.1 سپتامبر 2016 ... خبرگزاری ایسنا: با فناوری جدید اسکنر عنبیه که شرکت سامسونگ روی گلکسی نوت 7 قرار داده، امنیت نقل و انتقالات بانکی بیش از پیش خواهد شد.31 آگوست 2016 ... شرکت سامسونگ که این روزها از کار اصلی خود یعنی تولید صرف محصولات خانگی دورتر شده، اکنون فناوری های خود را وارد همه صنایع از جمله بانکداری ...31 آگوست 2016 ... آکاایران بانکی دات آی آر: شرکت سامسونگ که این روزها از کار اصلی خود یعنی تولید صرف محصولات خانگی دورتر شده، اکنون فناوری های خود را وارد همه ...شرکت سامسونگ که این روزها از کار اصلی خود یعنی تولید صرف محصولات خانگی دورتر شده، اکنون فناوریهای خود را وارد همه صنایع از جمله بانکداری کرده و قصد دارد ...30 ژوئن 2016 ... به گزارش افکارنیوز ، بر اساس گزارش شبکههای لرزهنگاری وابسته به مرکز لرزهنگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، این زمینلرزه ساعت ...خبرگزاری ایسنا: با فناوری جدید اسکنر عنبیه که شرکت سامسونگ روی گلکسی نوت 7 قرار داده، امنیت نقل و انتقالات بانکی بیش از پیش خواهد شد. به گزارش انگجت، ...با فناوری جدید اسکنر عنبیه که شرکت سامسونگ روی گلکسی نوت 7 قرار داده، امنیت نقل و انتقالات بانکی بیش از پیش خواهد شد. امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای ...


کلماتی برای این موضوع

نقل و انتقال بانکی با چشم نگاری با فناوری جدید …به گزارش دبلیوخبر و به نقل از برترین ها شهریور ١١ نقل و انتقال بانکی با چشم نگارینقل و انتقال بانکی با چشم نگاری با فناوری جدید …به گزارش دبلیوخبر و به نقل از خبرایرانی شهریور ١١ نقل و انتقال بانکی با چشم نگارینقل و انتقال بانکی با چشم‌نگاری شرکت …به گزارش دبلیوخبر و به نقل از افکارنیوز شهریور ١١ نقل و انتقال بانکی با چشم‌نگارینقل و انتقال بانکی با چشم نگاری بانکی خبر …در انتخاب و چینش خبرها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیندها توسط موتور هوشمند نقل و انتقال بانکی با چشم‌نگاریانتقالبانکینگاریامروز دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ برابر با ۱۵ محرّم ۱۴۳۸ قمری و ۱۷ ۱۰ ۲۰۱۶ میلادی مصادف است نقل و انتقال بانکی با چشم نگاری خبر فارسینقل و انتقال بانکی با چشم نگاری با فناوری جدید اسکنر عنبیه که شرکت سامسونگ روی گلکسی نقل و انتقال بانکی با چشم‌نگارینقل و انتقال بانکی با چشم‌نگاری نقل و انتقال تا کارهای بانکی خود را با نقل و انتقال بانکی با چشم‌نگاری ایسنابا فناوری جدید اسکنر عنبیه که شرکت سامسونگ روی گلکسی نوت قرار داده، امنیت نقل و نقل و انتقال بانکی با چشم نگاریبا فناوری جدید اسکنر عنبیه که شرکت سامسونگ روی گلکسی نوت قرار داده، امنیت نقل و نقل و انتقال بانکی با چشم نگاریبه گزارش ایسنا به نقل از انگجت، این ویژگی، اسکنر عنبیه گوشی گلکسی نوت است که یک ابزارلینک منبع :نقل و انتقال بانکی با چشم نگاری!

نقل و انتقال بانکی با چشم نگاری! - برترین ها www.bartarinha.ir/fa/news/380450/نقل-و-انتقال-بانکی-با-چشم-نگاری 1 سپتامبر 2016 ... با فناوری جدید اسکنر عنبیه که شرکت سامسونگ روی گلکسی نوت 7 قرار داده، امنیت نقل و انتقالات بانکی بیش از پیش خواهد شد. نقل و انتقال بانکی با چشم نگاری! - روزامه roozame.com/detail/.../نقل-و-انتقال-بانکی-با-چشم-نگاری‎Cached Rating: 4.2 - 7 votes با فناوری جدید اسکنر عنبیه که شرکت سامسونگ روی گلکسی نوت 7 قرار داده، امنیت نقل و انتقالات بانکی بیش از پیش خواهد شد. خبر ایرانی - نقل و انتقال بانکی با چشم نگاری! newsirani.com/news/55551/نقل-انتقال-بانکی-چشم-نگاری 1 سپتامبر 2016 ... با فناوری جدید اسکنر عنبیه که شرکت سامسونگ روی گلکسی نوت 7 قرار داده، امنیت نقل و انتقالات بانکی بیش از پیش خواهد شد. نقل و انتقال بانکی با چشم نگاری - سایت خبری یزدفردا yazdfarda.com/omomi/news/1395/06/127864.html 1 سپتامبر 2016 ... شرکت سامسونگ که این روزها از کار اصلی خود یعنی تولید صرف محصولات خانگی دورتر شده، اکنون فناوری‌های خود را وارد همه صنایع از جمله بانکداری ... نقل و انتقال بانکی با چشم نگاری! - دنیای بانک | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/24505894 31 آگوست 2016 ... نقل و انتقال بانکی با چشم نگاری! دنیای بانک: شرکت سامسونگ که این روزها از کار اصلی خود یعنی تولید صرف محصولات خانگی دورتر شده، اکنون ... نقل و انتقال بانکی با چشم نگاری! - فرهنگ نیوز | خبر فارسی khabarfarsi.com/u/24499298 31 آگوست 2016 ... نقل و انتقال بانکی با چشم نگاری! شرکت سامسونگ که این روزها از کار اصلی خود یعنی تولید صرف محصولات خانگی دورتر شده، اکنون فناوری های خود ... نقل و انتقال بانکی با چشم نگاری! | شرکت سامسونگ که این روزها - قطره www.ghatreh.com/news/.../نقل-انتقال-بانکی-چشم-نگاری‎Cached31 آگوست 2016 ... نقل و انتقال بانکی با چشم نگاری! شرکت سامسونگ که این روزها از کار اصلی خود یعنی تولید صرف محصولات خانگی دورتر شده، اکنون فناوری های خود ... نقل و انتقال بانکی با چشم نگاری - دانلود فیلم www.mevia.ir/ch/نقل_و_انتقال_بانکی_با_چشم_نگاری‎Cachedنقل و انتقال بانکی با چشم نگاری. Error loading player: No playable sources found. دانلود دو دوست دانلود کارگردان : محمد بانکی بازیگران : حمید عسکری، الهام حمیدی، ... نقل و انتقال بانکی با چشم نگاری! - پایگاه خبری تحلیلی اقتصادی tnews.ir/news/a4ee69618534.html‎Cachedتراز: شرکت سامسونگ که این روزها از کار اصلی خود یعنی تولید صرف محصولات خانگی دورتر شده، اکنون فناوری های خود را وارد همه صنایع از جمله بانکداری کرده و قصد ... نقل و انتقال بانکی با چشم نگاری! - دانلود و نمایش ویدیو www.airvideo.ir/search/نقل_و_انتقال_بانکی_با_چشم_نگاری!‎Cachedنقل و انتقال بانکی با چشم نگاری! دانلود دو دوست · دانلود داشتن یک حساب بانکی ممنوع! دانلود آموزش سنباده زدن چوب برای سوخت نگاری (2) · دانلود انتقال مواد با ...
برچسب‌ها: انتقال، بانکی، نگاری!