X
تبلیغات
رایتل

مجله مطالب خواندنی

سبک زندگی، روانشناسی، سلامت،فناوری و ....
یکشنبه 14 خرداد 1396

طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان

[ad_1]

نان پیروک یک نوع نان خوشمزه است که هم برای صبحانه می توانید استفاده کنید و هم برای عصرانه.

طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان

 

طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تاننان پیروک یک نوع نان خوشمزه است که هم برای صبحانه می توانید استفاده کنید و هم برای عصرانه.
مواد مورد نیاز:

پودر مایه‌خمیر 1 قاشق سوپخوری
شکر یک‌سوم پیمانه
شیر ولرم 125 میلی‌لیتر (یک‌دوم پیمانه)
آرد نان 350 گرم
کره  50 گرم
تخم‌مرغ  2 عدد
نمک یک‌چهارم قاشق چایخوری
زرده تخم‌مرغ 1 عدد

مواد لازم میانی:
 
کره 50 گرم
بیسکویت 100 گرم
دارچین یک‌دوم قاشق چایخوری
آب پرتقال 2 قاشق سوپخوری
شکر 100 گرم
گردوی خردکرده 200 گرم
زرده تخم مرغ 1 عدد

طرز تهیه:

1. مایه‌خمیر و یک قاشق سوپخوری از شکر و شیر را در کاسه‌ای بریزید و مخلوط کنید، روی آن را بپوشانید و در جای گرمی قرار دهید تا مایه‌خمیر فعال شود. آن‌گاه آرد و نمک را در کاسه دیگری بریزید و باقیمانده شکر را به آن بیفزائید و مخلوط سازید. سپس کره نرم‌شده، تخم‌مرغ‌ها، نمک و مایه‌خمیر عمل‌آمده را نیز اضافه کنید و مواد را کاملاً با هم مخلوط کنید تا خمیری به دست آید.

2. حالا خمیر را روی سطح آردپاشیده، خوب ورز دهید تا کاملاً صاف و یکدست شود. بعد آن را در کاسه چربکرده‌ای بگذارید، رویش را بپوشانید و در جای گرمی نگه دارید تا حجم خمیر دو برابر شود. اکنون خمیر را دو قسمت کنید و یک قسمت را به شکل مستطیل، تقریباً به اندازه 30×40 سانتی‌متر باز کنید و در سینی چربکرده قرار دهید و اطراف خمیر را مرتب کنید.

3. اکنون با مواد میانی روی خمیر را بپوشانید و قسمت دوم خمیر را به شکل نوارهای 2 سانتیمتر ببرید و به شکل ضربدر روی مواد قرار دهید. بهتر است لبه‌های خمیر زیری را با آب مرطوب کنید تا دو خمیر به هم بچسبند. اینک روی خمیر را بپوشانید و صبر کنید تا دوباره خمیر حجیم شود.

4. سپس روی خمیر را با زرد‌ه تخم مرغ مرطوب سازید و در فر (تاون) گرم‌شده با دمای 180 درجه سانتیگراد، به مدت تقریبی 30 دقیقه قرار دهید تا نان، بپزد و طلائی‌رنگ شود.

روش تهیه مواد میانی

 
بیسکویت ساده را آسیاب کنید و با کره آب‌کرده خنک‌شده، دارچین، شکر، آب‌پرتقال، زرد‌ه تخم مرغ و گردوی بوداده مخلوط کنید.

شور و شیرین


[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط


16 ا کتبر 2016 ... نان پیروک ، طرز نان پیروک ، مواد لازم نان پیروک ، نوع پخت نان پیروک ، نان پیروک برای عصرانه ، نان پیروک برای صبحانه ، نان پیروک خوشمزه,طرز ...نان پیروک یک نوع نان خوشمزه است که هم برای صبحانه می توانید استفاده کنید و هم برای عصرانه.16 ا کتبر 2016 ... نان پیروک یک نوع نان خوشمزه است که هم برای صبحانه می توانید استفاده کنید و هم برای عصرانه. نان پیروک مواد مورد نیازپودر مایهخمیر 1 قاشق ...16 ا کتبر 2016 ... نان پیروک یک نوع نان خوشمزه است که هم برای صبحانه می توانید استفاده کنید و هم برای عصرانه. نان پیروک مواد مورد نیازپودر مایهخمیر ۱ قاشق ...18 ا کتبر 2016 ... طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان نان پیروک یک نوع نان طعم دار است که هم برای ناشتایی قادر هستید بهره گیرید و هم برای عصرانه.نان شیرین ، نان مخصوص صبحانه ، طرز تهیه نان مخصوص صبحانه ، نان شیرین برای عصرانه ، نان ... ... طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان | … طرز تهیه نان ...18 ا کتبر 2016 ... علائم ابتلا به شپش در كودكان مدرسه اي. طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان · طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان ...نان پیروک یک نوع نان خوشمزه است که هم برای صبحانه می توانید استفاده کنید و هم برای عصرانه. نان پیروک مواد مورد نیازپودر مایهخمیر 1 قاشق سوپخوریشكر یكسوم.24 ا کتبر 2016 ... طرز تهیه خوراکی های جدید خوشمزه با روش ساده بستنی موز و شکلات آموزش غذاهای ساده و ... آوريل طرز تهیه نان پپروک نان خوشمزه برای عصرانه تانطرز تهیه کیک بستنی موزی .... دارید یک بستنی یخی خوشمزه برای کودک تان درست کنید.


کلماتی برای این موضوع

طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تانلینک منبع :طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان

طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان - تابناک باتو tabnakbato.ir/.../طرز-تهیه-نان-پپروک-نان-خوشمزه-برای-عصرانه-تان‏ - ذخیره شده 18 ا کتبر 2016 ... طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان نان پیروک یک نوع نان خوشمزه است که هم برای صبحانه می توانید استفاده کنید و هم برای عصرانه. تصاویر برای طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان - آکا akairan.com/ashpazi/amoozesh.../news2017532255457343.html‏ - ذخیره شده 26 آوریل 2017 ... نان پیروک یک نوع نان خوشمزه است که هم برای صبحانه می توانید استفاده کنید و هم برای عصرانه. طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان - پرشین وی persianv.com/.../طرز-تهیه-نان-پپروک-،-نان-خوشمزه-برای-عصر.html‏ - ذخیره شده 16 ا کتبر 2016 ... روش تهیه فرنی بسیار ساده و خوشمزه با آرد برنج و گلاب ویژه ماه مبارک رمضان در اختیار شما روزه ... طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان. طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان – دستپخت 20 https://dastpokhte20.wordpress.com/.../طرز-تهیه-نان-پپروک-،-نان-خوشمزه-برای-عصر/‏ 20 ا کتبر 2016 ... نان پیروک یک نوع نان خوشمزه است که هم برای صبحانه می توانید استفاده کنید و هم برای عصرانه مواد مورد نیاز پودر مایه‌خمیر 1 قاشق سوپخوری شکر ... طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان - آکاطرز تهیه نان ... www.akairan.ir/.../طرز%20تهیه%20نان%20پپروک%20،%20نان%20خوشمزه%20برا...‏ - ذخیره شده طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان - آکاطرز تهیه نان پیروک،نان، عصرانه،صبحانه،آشپزی،تابناک باتو. چگونه هدیه ای مناسب برای آقایان تهیه کنیم؟ طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان www.akairan.ir/طرز_تهیه_نان_پپروک_،_نان_خوشمزه_برای_عصرانه_تان‏ - ذخیره شده 15 مه 2017 ... طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان. کلمه طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان هنوز در آکا ویکی تعریف نشده است. طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان www.titreno.com/.../طرز-تهیه-نان-پپروک-نان-خوشمزه-برای-عصرانه-تان‏ 18 ا کتبر 2016 ... طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان نان پیروک یک نوع نان خوشمزه است که هم برای صبحانه می توانید استفاده کنید و هم برای عصرانه. طرز تهیه نان پپروک نان خوشمزه برای عصرانه تان - رهتا www.rahta.com/.../طرز_تهیه_نان_پپروک_نان_خوشمزه_برای_عصرانه_تان‏ طرز تهیه آش رشته 40 دقیقه‌ای. وب‌سایت سوران: یک آش رشته فوق العاده خوشمزه که سریع هم آماده میشه رو براتون آموزش دادم. در کمتر از یک ساعت می تونید درستش کنید. شیوه آماده کردن نان پپروک ، نان لذیذ برای عصرانه تان - سرزه www.serze.com/شیوه-آماده-کردن-پپروک-لذیذ-برای-2038086/‏ - ذخیره شده 18 ا کتبر 2016 ... طرز تهیه نان پپروک ، نان خوشمزه برای عصرانه تان نان پیروک یک نوع نان طعم دار است که هم برای ناشتایی قادر هستید بهره گیرید و هم برای عصرانه.