X
تبلیغات
زولا

مجله مطالب خواندنی

سبک زندگی، روانشناسی، سلامت،فناوری و ....
پنج‌شنبه 2 شهریور 1396

تمدید 2.5 ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزرادامه اکتشافات در فضا

[ad_1]

تمدید 2.5 ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزر/ادامه اکتشافات در فضا

هنگامی که تلسکوپ اسپیتزر در سال 2003 به فضا پرتاب شد، ناسا هرگز گمان نمی‌کرد که این ماموریت تا سال 2016 به طول بیانجامد.

اما در حال حاضر و پس از گذشت 13 سال این تلسکوپ فضایی هنوز فعال بوده و به اکتشافات خود در فضا ادامه می دهد.

تلسکوپ فضایی اسپیتزر یک تلسکوپ فضایی با طول موج مادون قرمز است. این چهارمین پروژه از آخرین پروژه بزرگ ناسا است.

این پروژه که در سال 2003 و از پایگاه فضایی کیپ کاناروال راه‌اندازی شد در حدود 800 میلیون دلار برای آمریکا هزینه به همراه داشته است.

در حال حاضر ناسا تصمیم گرفته تا ماموریت این تلسکوپ فضایی در فضا را برای انجام اکتشافات بیشتر، تا بیش از دو سال دیگر تمدید کند.

5454


[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط


27 آگوست 2016 ... ایسنا نوشت: ناسا ماموریت تلسکوپ فضایی اسپیترز را تا دو سال و نیم دیگر تمدید کرد.هنگامی که تلسکوپ اسپیتزر در سال 2003 به فضا پرتاب شد، ناسا هرگز گمان نمیکرد که این ماموریت تا سال 2016 به طول بیانجامد. . اما در حال حاضر و پس از گذشت 13 ...27 آگوست 2016 ... ناسا ماموریت تلسکوپ فضایی اسپیترز را تا دو سال و نیم دیگر تمدید کرد. - هنگامی که تلسکوپ اسپیتزر در سال 2003 به فضا.8 سپتامبر 2016 ... n n n تمدید 2.5 ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزر/ادامه اکتشافات در فضا n n n هنگامی که تلسکوپ اسپیتزر د.دانش > نجوم - ایسنا نوشت: ناسا ماموریت تلسکوپ فضایی اسپیترز را تا دو سال و نیم دیگر تمدید کرد.4 سپتامبر 2016 ... تمدید 2.5 ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزر/ادامه اکتشافات در فضا. هنگامی که تلسکوپ اسپیتزر در سال 2003 به فضا پرتاب شد، ناسا هرگز گمان ...ناسا ماموریت تلسکوپ فضایی اسپیتزر (Spitzer) را تا دو سال و نیم دیگر تمدید کرد. ... سال این تلسکوپ فضایی هنوز فعال بوده و به اکتشافات خود در فضا ادامه می دهد.27 آگوست 2016 ... تمدید ۲٫۵ ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزر/ادامه اکتشافات در فضا ... ناسا ماموریت تلسکوپ فضایی اسپیترز را تا دو سال و نیم دیگر تمدید کرد.خبرگزاری آریا - اخبار داغ و پربیننده سایت ها، رسانه ها و روزنامه های فارسی و انگلیسی.ایسنا نوشت: ناسا ماموریت تلسکوپ فضایی اسپیترز را تا دو سال و نیم دیگر تمدید کرد.


کلماتی برای این موضوع

تمدید ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزرادامه اکتشافات در فضاایسنا نوشت ناسا ماموریت تلسکوپ فضایی اسپیترز را تا دو سال و نیم دیگر تمدید کردتمدید ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزرادامه اکتشافات در هنگامی که تلسکوپ اسپیتزر در سال به فضا پرتاب شد، ناسا هرگز گمان نمی کرد که این تمدید ۲٫۵ ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزرادامه اکتشافات در تمدیدسالهماموریتتلسکوپآخرین مطالب و عکس ها اخبار داغ و جالب اخبار داغ و دست اول خبر های جالب و خواندنی تمدید ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزرادامه اکتشافات در فضاتمدیدسالهماموریتتلسکوپهنگامی که تلسکوپ اسپیتزر در سال به فضا پرتاب شد، ناسا هرگز گمان نمی کرد که این نجوم جستجو در عنوان و در در متن پرش به انجمن تمدید ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزرادامه اکتشافات در فضاتمدیدسالهماموریتتمدید ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزرادامه اکتشافات در فضا تمدید ساله ماموریت پایگاه خبری فضایی ایران تمدید ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزرادامه اکتشافات در فضاتمدید ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزرادامه اکتشافات در تمدیدسالهماموریتایسنا نوشت ناسا ماموریت تلسکوپ فضایی اسپیترز را تا دو سال و نیم دیگر تمدید کردتمدید ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزرادامه اکتشافات در خبرتمدیدسالهماموریت ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزرادامه اکتشافات در فضا تمدید ساله ماموریت طرح تمدید ده ساله قانون تحریم های ایران را تصویب …طرحتمدیددهسالهتصویبکردماهینی دو ساله تمدید تمدید ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزرادامه اکتشافات در فضالینک منبع :تمدید 2.5 ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزرادامه اکتشافات در فضا

تمدید 2.5 ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزر/ادامه اکتشافات در فضا www.khabaronline.ir/detail/572382/science/astronomy‎Cached27 آگوست 2016 ... ایسنا نوشت: ناسا ماموریت تلسکوپ فضایی اسپیترز را تا دو سال و نیم دیگر تمدید کرد. تمدید 2.5 ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزر/ادامه اکتشافات در فضا - قطره www.ghatreh.com/.../تمدید-ساله-ماموریت-تلسکوپ-اسپیتزر-ادامه-اکتشافات-فضا 27 آگوست 2016 ... ناسا ماموریت تلسکوپ فضایی اسپیترز را تا دو سال و نیم دیگر تمدید کرد. - هنگامی که تلسکوپ اسپیتزر در سال 2003 به فضا. تمدید 2.5 ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزر/ادامه اکتشافات در فضا ... www.aftabir.com/news/article/view/2016/08/27/1411151‎Cachedایسنا نوشت: ناسا ماموریت تلسکوپ فضایی اسپیترز را تا دو سال و نیم دیگر تمدید کرد. تمدید 2.5 ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزر/ادامه اکتشافات در فضا ... daneshnameh.roshd.ir/mavara/mavara-view_forum_threads2.php?...‎Cachedبرای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید. کاربر offline دبیر گروه نجوم 3 ستاره ها ارسال ها: 1501, در : یکشنبه 14 شهریور 1395 [07:43 ]. تمدید 2.5 ... تمدید 2.5 ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزر-ادامه اکتشافات در فضا www.3neshaneh.com/news/single/437568 دانش > نجوم - ایسنا نوشت: ناسا ماموریت تلسکوپ فضایی اسپیترز را تا دو سال و نیم دیگر تمدید کرد. تمدید 2.5 ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزر/ادامه اکتشافات در فضا ... rezanews.ir/تمدید-2-5-ساله-ماموریت-تلسکوپ-اسپیتزراد/ تمدید ۲٫۵ ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزر/ادامه اکتشافات در فضا. هنگامی که تلسکوپ اسپیتزر در سال ۲۰۰۳ به فضا پرتاب شد، ناسا هرگز گمان نمی‌کرد که این ماموریت ... ادامه ماموریت تلسکوپ فضایی؛ اسپیتزر با ناسا 2.5 ساله تمدید کرد ... www.iranhavafaza.com/index/article/1642 ادامه ماموریت تلسکوپ فضایی؛ اسپیتزر با ناسا 2.5 ساله تمدید کرد ... و پس از گذشت 13 سال این تلسکوپ فضایی هنوز فعال بوده و به اکتشافات خود در فضا ادامه می دهد. تمدید ۲٫۵ ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزر/ادامه اکتشافات در فضا mofidestan.ir/تمدید-2-5-ساله-ماموریت-تلسکوپ-اسپیتزراد/‎Cachedتمدید 2.5 ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزر/ادامه اکتشافات در فضا. هنگامی که تلسکوپ اسپیتزر در سال 2003 به فضا پرتاب شد، ناسا هرگز گمان …ناسا ماموریت ... آخرین خبر | اسپیترز با ناسا 2.5 ساله تمدید کرد akharinkhabar.ir/science/2918470 27 آگوست 2016 ... هنگامی که تلسکوپ اسپیتزر در سال 2003 به فضا پرتاب شد، ناسا هرگز ... سال این تلسکوپ فضایی هنوز فعال بوده و به اکتشافات خود در فضا ادامه. ... ایسنا/ ناسا ماموریت تلسکوپ فضایی اسپیترز را تا دو سال و نیم دیگر تمدید کرد. تمدید 2.5 ساله ماموریت تلسکوپ اسپیتزر/ادامه اکتشافات در فضا www.aryanews.com/.../تمدید-25-ساله-ماموریت-تلسکوپ-اسپیتزرادامه-اکتشافات-در-فضا‎Cachedخبرگزاری آریا - اخبار داغ و پربیننده سایت ها، رسانه ها و روزنامه های فارسی و انگلیسی.