مجله مطالب خواندنی

سبک زندگی، روانشناسی، سلامت،فناوری و ....
پنج‌شنبه 2 شهریور 1396

تویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی کرد

[ad_1]

وب سایت پدال - امیر دهقان: در ژاپن به دلیل شلوغی شهرها، کمبود جای پارک و مسائلی ازاین‌دست، خودروهای کوچک و جمع‌وجور بسیار محبوب بوده و از فروش بالایی برخوردند. به چنین خودروهای در ژاپن «کی کار» (Kei Car) گفته می‌شود. این خودروها که در انواع مختلفی چون سواری هاچ‌بک، ون، وانت و رودستر ساخته می‌شوند، با توجه به قوانین بیمه و مالیاتی دولت ژاپن طراحی‌شده و به همین دلیل در بسیاری از موارد از پرداخت مالیات معاف هستند.

 

طبق قانون ژاپن خودروهایی کی کار محسوب می‌شوند که حداکثر طول 3.4 متر، حداکثر حجم موتور 660 سی‌سی و حداکثر قدرت 63 اسب بخار داشته باشند. البته کی کارها صرفاً مخصوص بازار ژاپن تولیدشده و عمدتاً در این کشور عرضه می‌شوند چراکه بیش‌ازحد کوچک بوده و در بازارهای صادراتی سودآور نخواهند بود.
تویوتا هاچ‌بک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد

جدیدترین کی کار ژاپنی، هاچ‌بک کوچکی از تویوتا است که به‌تازگی بانام Pixis Joy معرفی‌شده است. تویوتا این کی کار جدید را با ظاهری مدرن و ابعادی کوچک جهت رقابت مستقیم با هوندا N-One معرفی کرده است. Pixis Joy در سه نوع متفاوت عرضه می‌شود که هرکدام ظاهر متمایزی دارند. Pixis Joy C با ظاهر آفرود و ارتفاع بیشتر، Pixis Joy F با ظاهری ظریف‌تر و Pixis Joy S با ظاهری اسپرت سه تیپ متفاوت کی کار جدید تویوتا محسوب می‌شوند.


تویوتا هاچ‌بک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد
Pixis Joy C

تویوتا هاچ‌بک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد

تویوتا هاچ‌بک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد

تویوتا هاچ‌بک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد

بدون در نظر گرفتن تریم و تیپ، تمامی انواع Pixis Joy مجهز به یک موتور کوچک 600 سی‌سی هستند که توسط یک گیربکس CVT چرخ‌های جلو را به چرخش درمی‌آورد. نسخهٔ توربوشارژ این موتور در مدل‌های C و F به‌صورت سفارشی و در مدل S به‌صورت استاندارد ارائه می‌گردد درحالی‌که سیستم چهارچرخ محرک نیز برای تمامی مدل‌ها قابل سفارش است.


تویوتا هاچ‌بک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد
Pixis Joy F

تویوتا هاچ‌بک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد

تویوتا هاچ‌بک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد

تویوتا هاچ‌بک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد

تویوتا هاچ‌بک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد

تویوتا هاچ‌بک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد

تویوتا هاچ‌بک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد

همچنین در آینده مدل‌های دیگری از این خودرو شامل Pixis Space wagon، Pixis Mega minivan، Pixis Van، Pixis Truck و Pixis Epoch hatchback نیز عرضه خواهد شد که همهٔ آن‌ها توسط دایهاتسو به تولید خواهند رسید. دایهاتسویی که به‌عنوان زیرمجموعهٔ تویوتا در ساخت ماشین‌های کوچک تخصص دارد. مدل‌های فعلی Pixis Joy از طریق 211 نمایندگی در سراسر ژاپن با قیمت‌های مختلفی از 1,220,400 تا 1,620,000 ین (معادل 12 تا 16 هزار دلار) به فروش می‌رسد.


[ad_2]
لینک منبع
بازنشر: مفیدستان

عبارات مرتبط


1 سپتامبر 2016 ... تویوتا هاچبک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد ... ظریفتر و Pixis Joy S با ظاهری اسپرت سه تیپ متفاوت کی کار جدید تویوتا محسوب میشوند.1 سپتامبر 2016 ... تویوتا هاچبک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد ... ظریفتر و Pixis Joy S با ظاهری اسپرت سه تیپ متفاوت کی کار جدید تویوتا محسوب میشوند.ویوتا هاچ بک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد src= http://cdn.1 سپتامبر 2016 ... این خودروها که در انواع مختلفی چون سواری هاچ بک، ون، وانت و رودستر ساخته می شوند، با توجه به قوانین بیمه و مالیاتی دولت ژاپن طراحی شده و به همین ...تویوتا هاچبک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد ... Joy F با ظاهری ظریفتر و Pixis Joy S با ظاهری اسپرت سه تیپ متفاوت کی کار جدید تویوتا محسوب میشوند.1 سپتامبر 2016 ... در ژاپن به دلیل شلوغی شهرها کمبود جای پارک و مسائلی ازاین دست خودروهای کوچک و جمع وجور بسیار محبوب بوده و از فروش بالایی برخوردند.شرکت هواوی گوشی جدیدش که G9 Plus نام دارد را معرفی کرد. برای این گوشی از تراشهی اسنپدراگون ۶۲۵ استفاده شده است. به گزارش مشرق، صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی با ...تویوتا هاچبک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد ... Joy F با ظاهری ظریفتر و Pixis Joy S با ظاهری اسپرت سه تیپ متفاوت کی کار جدید تویوتا محسوب میشوند.تویوتا توانسته خود را به عنوان یکی از بهترین برندهای دوستدار طبیعت معرفی کند. تویوتا به عنوان شرکتی که اهمیت ویژه ای برای نوآوری ها و تکنولوژی های جدید و رو ...


کلماتی برای این موضوع

تویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی کرد واضح…تویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی کردوب سایت پدال امیر دهقان در ژاپن به دلیل شلوغی تویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی کرد شمار از خوراک تویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی تویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی کردتویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی کرددر ژاپن به دلیل شلوغی شهرها، کمبود جای پارک و مسائلی ازاین‌دست، خودروهای کوچک و جمع تویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی کرد مجله راگا مجله …این خودروها که در انواع مختلفی چون سواری هاچ‌بک، ون، وانت و رودستر ساخته … تویوتا هاچ بک جدیدش را معرفی کردتویوتاهاچبکجدیدش حادثه دیده در تصادف تویوتا با شتر در ژاپن به علت شلوغی شهرها، کمبود جای پارک و تویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی کرد پایگاه خبری … …در ژاپن به دلیل شلوغی شهرها، کمبود جای پارک و مسائلی ازاین‌دست، خودروهای کوچک و جمع تویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی کردتویوتاجدیدشرامعرفیکردتویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی کرد در ژاپن به دلیل شلوغی شهرها، کمبود جای پارک و تویوتا نسخه رالی یاریس را در پاریس معرفی کردخودروپاریس پورشه سوپر کار جدیدش به نام را تا را در پاریس معرفی کرد پاریس هاچ بک هاشمی نارضایتی از کیومرثتویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی بازیکنان لیگ برتر معرفی کشتار داعش را محکوم کردنارضایتی هاشمی از تویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفیلینک منبع :تویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی کرد

Images for تویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی کرد تویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی کرد - برترین ها www.bartarinha.ir/fa/news/.../تویوتا-هاچ‌بک-جدیدش-را-معرفی-کرد‎Cached1 سپتامبر 2016 ... تویوتا این کی کار جدید را با ظاهری مدرن و ابعادی کوچک جهت رقابت مستقیم با هوندا N-One ... تویوتا هاچ‌بک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد تویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی کرد - برترین ها 94.182.146.175/.../تویوتا-هاچ‌بک-کوچک-pixis-joy-را-در-ژاپن-معرفی-کرد‎‎Cached1 سپتامبر 2016 ... تویوتا هاچ‌بک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد ... ظریف‌تر و Pixis Joy S با ظاهری اسپرت سه تیپ متفاوت کی کار جدید تویوتا محسوب می‌شوند. تویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی کرد - دانلود و نمایش ویدیو www.airvideo.ir/search/تویوتا_هاچ‌بک_جدیدش_را_معرفی_کرد‎Cachedتویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی کرد. دانلود بررسی تویوتا رَو-فور 2016 (فارسی در موتوتل) · دانلود معرفی تویوتا کمری هیبریدی جدید (فیلم) · دانلود تست و معرفی ... اجتماعی » تویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی کرد www.khabar.pichak.net/اجتماعی/تویوتا_هاچ‌بک_جدیدش_را_معرفی_کرد ویوتا هاچ بک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد src= http://cdn. تویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی کرد – مجله راگا raganews.ir/magazine/239475/ 3 سپتامبر 2016 ... تویوتا هاچ‌بک کوچک Pixis Joy را در ژاپن معرفی کرد ... ظریف‌تر و Pixis Joy S با ظاهری اسپرت سه تیپ متفاوت کی کار جدید تویوتا محسوب می‌شوند. تویوتا پریوس 2017، مشخصات فنی، قیمت و هر آنچه درباره آن باید ... https://www.zoomit.ir/2017/2/7/.../toyota-prius-2017-price-spec/‎Cached11 فوریه 2017 ... معرفی و بررسی کامل تویوتا پریوس 2017 به همراه قیمت، مشخصات فنی، عکس و ... مدل C یک هاچبک کوچک و جمع و جور در سایز تویوتا یاریس‌، مدل V یک ون کاربردی ... هرچند مدل جدید پریوس پرایم به‌تازگی عرضه شده و هنوز در همه جای دنیا قابل .... مسافت طی خواهید کرد تا باک خودرو کاملا خالی شود و نیازمند پمپ بنزین شوید. تویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی کرد www.rahekhob.ir/ch/تویوتا_هاچ‌بک_جدیدش_را_معرفی_کرد تویوتا هاچ‌بک جدیدش را معرفی کرد. دانلود گلشیفته فراهانی و آهنگ زیبای کامران نیکو (گلشیفته فراهانی گلشیفته فراهانی )- Golshifteh farahani - · دانلود تویوتا ... تویوتا یاریس هاچ بک - Car.ir www.car.ir/Toyota/Toyota-Yaris-HatchBack‎Similar2016. اخبار صنعت خودرو | اولین تصاویر از پروتون هاچ بک جدید - Car.ir www.car.ir/news/New-Coming-Vehicles/proton-pcc 19 سپتامبر 2014 ... مدل جدید پروتون PCC یا Iriz درست ده روز قبل از رونمایی رسمی در کوالالامپور، به‌گونه‌ای عجیب لو رفت. دکتر ماهاتیر محمد، نخست‌وزیر سابق و رئیس ...